- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jeszcze jest bałagan, ale we wrześniu ulica Mickiewicza ma być już przejezdna ZDJĘCIA

Fot. Małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

Trwają prace budowlane na ulicy Mickiewicza w Bochni. – Bardzo zależy nam na tym, aby ruch został tu przywrócony we wrześniu. Wszystko wskazuje na to, że prace zostaną zakończone za2-3 tygodnie – powiedział w rozmowie z Portalem Bochniazbliska.pl Robert Cerazy, zastępca burmistrza Bochni.

Nie zostanie otwarta dla ruchu kołowego, przynajmniej na razie, ulica Wolnica.

– Ma to związek z faktem, że już niebawem ruszą prace budowlane przy zachodniej pierzei Rynku tłumaczy wiceburmistrz.

Andrzej Koprowski pełniący obowiązki rzecznika prasowego bocheńskiego magistratu informuje, że zgodnie z umową i aneksami na ul. Mickiewicza prace powinny zakończyć się zgodnie z założeniami Etapu II – tj. do 20 grudnia 2020.

2 komentarze

2 Comments

 1. Obywatel

  08 sierpnia 2020 godzina 12:31

  Cytat: ,,Andrzej Koprowski pełniący obowiązki rzecznika prasowego bocheńskiego magistratu informuje, że zgodnie z umową i aneksami na ul. Mickiewicza prace powinny zakończyć się zgodnie z założeniami Etapu II – tj. do 20 grudnia 2020.”
  Czyli nowy rekord świata w przeliczniu na czas ułożenie 1 metra kwadratowego nawierzchni w tej od-nowie ???, który prędko nie zostanie pobity !!! Brawo UM Bochnia !!!

 2. absolwent

  09 sierpnia 2020 godzina 10:48

  Ale te – cyt. z Koprowskiego -„założenia” zostały już dawno olane przez Kolawińskiego i jego ekipę. Etap pierwszy (m.in. Dominikańska, Solna) przesunięto o 1,5 roku (!!!), etap drugi ( m. in. Wolnica i opisywana Mickiewicza) ma poślizg 1 rok a etap III czyli Rynek i ul. Wąska na razie opóźnione są o pół roku !Q. TAK BYŁO ZAPISANE W UMOWIE PO PRZETARGU . Takie „założenia” Koprowskiego można o kant d…y rozbić. Oczywiście co parę miesięcy burmistrz może podpisywać kolejne aneksiki terminowe a jak trzeba – to jeszcze dołożyć wykonawcy kilkaset tysięcy złotych do wcześniej zapisanych w umowie. Herbem Bochni w okresie sprawowania władzy przez Kolawińskiego powinien być ANEKS w złotej obwódce. A może ktoś wymyśli coś lepszego ? Czekam na propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra