- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jadowniki. Uszkodził dwa samochody i uciekł, po kilku dniach odnalazła go policja

- REKLAMA -

Policjanci z Brzeska ustalili dane mężczyzny, który doprowadził do kolizji z dwoma innymi pojazdami, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. 22-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego odpowie też za jazdę samochodem bez uprawnień.

17 stycznia br. po godz. 11 policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji trzech samochodów w Jadownikach.

Na miejscu na funkcjonariuszy czekało jedynie dwóch kierujących pojazdami, z czego jednemu z nich załoga karetki pogotowia udzielała pomocy.

Trzecim uczestnikiem zdarzenia miał być kierujący peugeotem. Z relacji świadków wynikało, że chwilę wcześniej uderzył on w tył poprzedzającego go seata, który z kolei najechał na tył forda.

Kierujący peugeotem wysiadł z pojazdu i chciał polubownie załatwić sprawę z pozostałymi kierowcami. Gdy zorientował się, że ktoś zadzwonił na policję ściągnął z peugeota obie tablice rejestracyjne, nałożył na głowę kaptur i uszkodzonym pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia.

Po kilku dniach policjanci Zespołu ds. Wykroczeń i dzielnicowi namierzyli sprawcę kolizji. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. W rozmowie z policjantami przyznał, że uciekł z miejsca, bo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze odnaleźli też uszkodzony samochód, który 22-latek ukrył u członka swojej rodziny. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień.

W piątek, 24 stycznia br. przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze grzywny wraz z równoczesnym orzeczeniem środka karnego w postaci zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

3 komentarze

3 Comments

  1. X

    27 stycznia godzina 19:19

    Namierzyli czy sam się zgłosił ? Dupopismak z was zero profesjonalizmu

  2. Hehe

    27 stycznia godzina 21:11

    Do X namierzyli sprawce porzez dobrowolne zgłoszenie sie sprawcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra