- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jacek Wójcicki gościem Kolacji na Biało. Co jeszcze w programie?

Na 13 sierpnia w Krainie Vesny w Gnojniku zaplanowano Kolację na Biało. Specjalnym gościem tego wydarzenia będzie Jacek Wójcicki. To jednak nie jedyny muzyczny akcent tego wyjątkowego wieczoru.

Jacek Wójcicki aktor i śpiewak ma w repertuarze piosenki pisane głównie przez krakowskich poetów i kompozytorów. Śpiewa zazwyczaj przy kameralnym akompaniamencie skrzypiec i fortepianu. Oprócz niego w Krainie Vesny usłyszymy też inne piękne dźwięki.

– Partnerem Kolacji na Biało jest Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa prowadzona przez Agnieszkę Urban. Stworzy ona w Krainie Vesny magiczne miejsce i wyczaruje dla nas niezwykłą kąpiel w dźwiękach. Dołączajcie do nas na biało i stwórzcie z nami niezapomnianą atmosferę! – zachęca Bożena Malaga-Wrona, prezes Vesny i organizatorka Kolacji na Biało.

Ale uwaga, na to wydarzenie pozostały już ostatnie zaproszenia! Warto się więc pospieszyć!

Koszt cateringu i obsługi kelnerskiej podczas kolacji to 150 zł osoby. Wpłaty na konto 20 1050 1445 1000 0097 5851 7263 Taste Chef, 150 zł/osoba z dopiskiem „Kolacja Na Biało” .

Menu Kolacji Na Biało:

  • Powitalna lampka wina musującego
  • Przystawka: Tatar z łososia na szpinakowym gofrze z bukietem sałat lub dieta wegetariańska – tartaletka z warzywami, oraz serem halloumi podana na bukiecie sałat
  • Zupa: krem z białych warzyw lub dieta wegetariańska: krem z selera i fenkułu
  • Danie główne: oladki future z szynką parmeńską i szparagami w sosie gorgonzola, gratin z ziemniaków i brokuła, bukiet sałat lub dieta wegetariańska: kotlet warzywny w sosie kurkowym, gratine z ziemniaków i brokuła, bukiet sałat
  • Deser: pannacotta z musem z owoców leśnych
  • Napoje gorące: kawa, herbata
  • Napoje zimne:woda mineralna z miętą i cytryną, sok pomarańczowy i jabłkowy.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Sztuka w Krainie Vesny”, który jest finansowany z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra