- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA RZEZAWA. 102. urodziny Marii Słoniny z Buczkowa ZDJĘCIA

Fot. UG w Rzezawie
- REKLAMA -

Niezwykłego jubileuszu doczekała mieszkanka Buczkowa. Maria Słonina dziś obchodziła swoje 102. urodziny. W tym pięknym dniu Jubilatkę odwiedziła delegacja Urzędu Gminy Rzezawa: wójt Mariusz Palej wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Dorotą Wągrodą. Obecna była także sołtys Buczkowa Czesława Budyn.

Przedstawiciele Urzędu Gminy Rzezawa życzyli Jubilatce życzenia kolejnych wielu długich lat życia w zdrowiu, pomyślności i pogodzie ducha. Podziękowali również za wszelkie trudy życia codziennego, które ukształtowały jej ogromne doświadczenie życiowe – skarbnicę wiedzy dla kolejnych pokoleń.

Pani Maria z okazji swojego święta otrzymała okolicznościowy list gratulacyjny wraz z drobnym upominkiem oraz bukiet kwiatów.

Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Maria jak na swój wiek jest w znakomitej wręcz formie. Podczas spotkania była niezwykle wzruszona i szczęśliwa, tryskała humorem.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  gośc

  01 kwietnia 2023 godzina 07:58

  Zamiast listu gratulacyjnego to opiekunowie powinni dostać medal za całodobową pracę i trud który wkładają w opiekę seniorki.Bo nie wiem czy wójt wie czym to jest okupione.Na inne hulanki swawole U.G. Rzezawa ma pieniądze .A p. Marii dużo zdrowia.

 2. Avatar

  ug

  01 kwietnia 2023 godzina 08:38

  Dla Szacownej Jubilatki kolejnych lat w dobrym zdrowiu ! Jednak ten Pan znów pokazuje swój uśmiech pod którym kryje się nic innego tylko cynizm i buta ! Szacunek dla rodziny Pani Marii !

 3. Avatar

  obserwator

  02 kwietnia 2023 godzina 15:39

  Prawda ! Ubiegły rok i początek tego to wyjątkowy czas obfity w gościnę zabawę dla rządzącej gminą Pary , co niektórych z rady i kierownictwa z urzędu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra