- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA DRWINIA. W Mikluszowicach powstanie sala koncertowa z widownią na 200 osób [WIZUALIZACJE]

- REKLAMA -

Ruszyły prace nad opracowaniem dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy sali koncertowej wraz z zagospodarowaniem terenu dla potrzeb Szkoły Muzycznej I stopnia w Mikluszowicach.

Nad zaproponowaną przez biuro projektowe koncepcją sali koncertowej, rozmawiali wójt gminy Jan Pająk, pracownicy urzędu wraz z dyrektorami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mikluszowicach i szkoły muzycznej. Sala koncertowa ma powstać obok budynku szkoły w Mikluszowicach, gdzie siedzibę ma szkoła muzyczna. Planuje się lokalizacje sali wraz z łącznikiem  do budynku oraz dziedzińcem pomiędzy szkołą a miasteczkiem rowerowym.

Zakres prac będzie uwzględniał również przeniesienie istniejącego placu zabaw i wyposażenie go w nowe elementy.

Projekt zakłada wybudowanie sali posiadającej widownie na ok. 200 osób. Sala ma być  przystosowana akustycznie, będzie  pomieszczenie reżyserki z konsolą do dźwięku, zaplecze techniczne sceny, hol z garderobą, toalety, garderoba dla artystów wraz z osobnymi toaletami, magazyn z miejscem na fortepian, balkon dla widowni. Będzie też sala perkusyjna.

Szkoła muzyczna I st. im. Julisza Łuciuka w Mikluszowicach działa od 2011roku i może się poszczycić wieloma sukcesami swoich uczniów.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Mieszkaniec

  06 kwietnia 2024 godzina 15:02

  Wow…. Super 🙂

 2. Avatar

  Mieszkaniec

  07 kwietnia 2024 godzina 00:11

  Wow…. Ekstra:)

 3. Avatar

  Mikluszowianks

  09 kwietnia 2024 godzina 18:28

  Na balkonie brdzie siedzial p p ze swoja świta albo bedzie gral na saksefonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra