- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA DRWINIA. III Niepodległościowy Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Drwinia

- REKLAMA -

Dla uczczenia 105. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę 11 listopada w godz. 16.00 – 18.00 zaplanowano otwarty  III Niepodległościowy Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Drwinia z karabinka pneumatycznego na strzelnicy pneumatycznej w Domu Kultury w Dziewinie. Udział w turnieju jest bezpłatny. 

Przewidziano 4 kategorie zwycięzców:

  1. juniorzy; dzieci do 13 lat
  2. młodzicy; w wieku 13 – 18 lat (roczniki; 2005 – 2010)
  3. kobiety
  4. mężczyźni

Konkurencja polega na oddaniu 5 strzałów próbnych oraz 5 strzałów ocenianych z karabinka pneumatycznego będącego na wyposażeniu organizatora do tarcz o wymiarach 14×14 cm umieszczonych w odległości 10 m od stanowiska strzeleckiego w postawie stojącej. Dla ułatwienia dzieci do lat 13 mogą korzystać z podpórki pod karabinek wyposażony dodatkowo celownik kolimatorowy. 

Zapisy prowadzone są w Świetlicy Domu Kultury (przy strzelnicy) od godz.15.45 do czasu umożliwiającego zakończenie turnieju o godz. 18.00. Dekorację zawodników przewiduje się około 18.30. Zwycięzcy otrzymają puchary, a za uzyskanie miejsca na podium każdy otrzyma medal i okolicznościowy dyplom. 

Organizatorem Turnieju jest Klub Strzelecki Ligi Obrony Kraju „PUSZCZA” Dziewin a nagrody sfinansowane zostały ze środków GKRPA UG w Drwini.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra