- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Dziś o godz. 18 Koncert Walentynkowy Orkiestry Baczków. Obejrzyj go na YouTube

- REKLAMA -

Na wyjątkowe wydarzenie muzyczne zaprasza dziś o godzinie Orkiestra Baczków. Ze względu na pandemię koncert będzie dostępny on-line.

Rewelacyjnej Orkiestrze Baczków, pod batutą Wojciecha Zwierniaka będzie towarzyszyć Sinfonia Carpathia. Podczas koncertu zaspiewają: Aleksandra Gawłowicz, Miranda Szczepańska, Monika Wojciechowska, Ewa Novel, Justyna Janik, Joanna Zwierniak, Weronika Czyż, Tomasz Jarosz, o. Łukasz Buksa, Bogusław Nawara, Mateusz Wojkowski oraz Adam Jarzmik.

A tymczasem dla przypomnienia, jak fantastyczni są muzycy z Orkiesty Baczków.

2 komentarze

2 Comments

 1. Orkiestra Baczków w Walentynki

  15 lutego 2021 godzina 02:08

  Wspaniały koncert. Ale czy wspaniały to nie za małe określenie – toż to prawdziwa uczta duchowa dla oczu, uszu i zmysłów i dla człowieczeństwa w całym tego słowa znaczeniu. A jeszcze ten szczególny dzień 14 lutego chyba nie ma ISTOTY, która nie wyczuwa Tej wspaniałej atmosfery dzisiejszego dnia. Koncert niezwykły, wyborny wspaniały …., proszę dołączcie wszystkie przymiotniki encyklopedyczne. Cudowna ORKIESTRA Z Baczkowa i towarzysząca jej Orkiestra Sinfonia Carpatia. Orkiestra to prawdziwa perła Gminy Bochnia ale przecież nie jedyna z Gminy Bochnia. Mam odczucie, że jest to „oczko w głowie” Pana Wójta Marka Bzdeka chociaż nie jedyna wskazując w tym miejscu Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie” z Siedlca. Gratuluję Panu Wójtowi stwarzania w Gminie Bochnia warunków do rozwijania Kultury masowej i Tej świadomości że Człowiek nie tylko „Chlebem Żyje” tym słowem szeroko rozumianej kultury w TYM i przede wszystkim „SŁOWEM BOŻYM”. Wspaniała prowadząca przypominająca mi Anioła powiewnie unoszącego się ponad sceną w przepięknej kreacji z „boskim” głosem wypowiadająca rymy poetyckie trafiające jak strzała Amora w serca szanownej publiki jak również Wszystkich mogących „TO Zjawisko Nadprzyrodzone” obejrzeć, wysłuchać i przeżyć. Może tylko jedna drobniutka nieścisłość z Tym prawdziwym góralem spod Nowego Sącza czyli Lachem. Mnie jako prawdziwemu góralowi z Witowa spod Zakopanego takie określenie nie przeszkadza a wręcz przeciwnie chciałbym aby Wszyscy Ludzie na kuli ziemskiej byli Góralami jeżeli by Im to nie przeszkadzało. Mam wrażenie, że trochę mnie poniosło ale wybaczcie gdyż jest to dla mnie Szczególny i bardzo Ważny dzień w którym przed 26 laty z niemałym wysiłkiem i bólami porodowymi Moja Żona Bogusia sprawiła naszej rodzinie a szczególnie mnie ogromną radość nie dającą się w żaden sposób opisać i wyrazić rodząc drogiego i drugiego synka Też Marka. Wykorzystam ten moment wpisu aby złożyć Jej serdeczne życzenia dobrego zdrowia i 100 lat życia oraz z głębi serca płynące podziękowania ofiarując piękny bukiet kwiatów (kolorowe goździki). Chcę też najbardziej jak umiem przeprosić za wszystkie trudne chwile a i czasami łzy w oku i jednocześnie zapewnić, że piosenki takie jak „Nie wierz Nigdy Kobiecie” czy dzisiaj wyśpiewanym w trakcie koncertu „Nie wierz Mi, nie ufaj Mi” na moich ustach już się nie pojawią. Komentarz napisałem bez skonsultowania z żoną ponieważ już usnęła ale gdyby nawet było coś nie tak, to wierzę, że mi wybaczy i to nie pierwszy już raz. Miłość ma liczne oblicz -Amen.
  Pozdrawiam Józek góral z Witowa mieszkający w Gminie Bochnia. ‍♂️

 2. Z pozdrowieniami :)

  15 lutego 2021 godzina 18:32

  Panie Józku, prawdziwy góralu! To zaszczyt czytać takie słowa, życzę Panu radości, szczęścia i niech miłość wiecznie trwa ❤️ Prowadząca, dumna z tego że mogła być częścią tak wspaniałego wydarzenia, Nina Nocoń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra