- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

DZIEWIN. Zenon Małecki został „STRZELCEM SEZONU – WIOSNA 2023”

- REKLAMA -

Chociaż wiosnę mamy dopiero od kilku dni na strzelnicy Klubu Strzeleckiego Ligi Obrony Kraju „PUSZCZA” w Dziewinie wyłoniono już „STRZELCA SEZONU – WIOSNA 2023”.

Stało się to we wtorek 28 marca po 10 turniejach strzeleckich w których wzięło udział 21 członków Klubu. Ocenie podlegało 7 najlepszych wyników. Konkurencja polegała na oddaniu 7 strzałów z karabinka pneumatycznego do tarczy o wymiarach 15×15 cm oddalonej o 10 metrów od strzelca (zaliczano 5 najwyżej ocenianych przestrzelin). Maksymalnie w turnieju można było zdobyć 350 pkt.

Tytuł „STRZELCA SEZONU WIOSNA 2023” uzyskał Zenon Małecki uzyskując 316 pkt (średnia 9 pkt) otrzymując puchar przechodni, okolicznościowy dyplom oraz pamiątkowy upominek w postaci markowego długopisu ufundowany przez darczyńcę; Sklep w Mikluszowicach – Halina Machaj le Van. (w lutym nagrody otrzymały dzieci i młodzież).

O wyrównanej do końca walce świadczą wyniki; zaledwie 2 punkty mniej uzyskali; Zbigniew Kozak, Młynarz Edward i Maciej Wełna. Z ilością 312 pkt trzecie miejsce zajął Piotr Gąsiorek, który ponadto zdobył największą ilość punktów w całym turnieju – uczestnicząc aż w dziewięciu turniejach. 

Od kwietnia do czerwca strzelcy zrzeszeni w Klubie będą walczyć o puchar w „sezonie letnim” . Informacje dla osób chętnych wstąpić do stowarzyszenia można uzyskać na strzelnicy w Dziewinie. Wystarczy wypełnić deklarację, opłacić „symboliczną” składkę członkowską i cieszyć się świetną zabawą.    

  

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra