- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Dziękujemy za przybliżanie nam historii Bochni! Z Muzeum im. S. Fischera pożegnał się Jan Flasza wieloletni dyrektor tej placówki ZDJĘCIA

Fot. Muzeum w Bochni/ Bogdan Mrówka
- REKLAMA -

Po 28 latach pracy na stanowisku dyrektora z bocheńskim Muzeum im. Stanisława Fischera pożegnał się Jan Flasza. Były kwiaty i podziękowania i mnóstwo wzruszeń.

Na ręce odchodzącego dyrektora swoje podziękowania złożyli burmistrz miasta Stefan Kolawiński, wiceburmistrz Robert Cerazy, starosta bocheński Adam Korta, były burmistrz Wojciech Cholewa, kierownik Muzeum Pamiątek po Janie Matejce „Koryznówka” w Nowym Wiśniczu Maria Serafińska-Domańska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Anna Kocot-Maciuszek, dyrektor Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni Robert Hołda, dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni Dorota Rzepka oraz Beata Bawolska i Dorota Stachowicz w imieniu Stowarzyszenia Partnerskiego Bochnia – Saarlouis. Do podziękowań dołączyli się też inni, jak artysta Adam Faglio, konserwator zabytków Jacek Kobiela czy dawni pracownicy Adam Wójcik i Jadwiga Cholewa-Duda. Wyrazy wdzięczności Jan Flasza przyjął także od grona swoich współpracowników.

Konkurs na nowego dyrektora muzeum wygrała Anetta Stachoń.

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Avatar

  A. R.

  02 września 2021 godzina 15:31

  Oby zawsze na odpowiednim miejscu były odpowiednie osoby. Tak jak właśnie dyrektor Jan Flasza. Jakże nie często z tym się spotykamy. Nie tylko w Bochni ale nieomal wszędzie.
  Panu J. Flaszy dziękujemy za ogrom wiedzy umiejętnie przekazywanej. Za nie do opisania wkład w ubogacanie naszej Kultury i ukazywanie świadectw skąd jesteśmy i nie tylko Ziemi Bocheńskiej.
  Życzymy jeszcze wielu owocnych lat podzielania się tą wiedzą z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra