- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dwóch nowych policjantów trafi do KPP w Bochni. Dziś ślubowali w Muzeum Lotnictwa w Krakowie ZDJĘCIA

Fot. KWP w Krakowie
- REKLAMA -

W Muzeum Lotnictwa w Krakowie odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętych 27 lutego policjantów. Było to pierwsze przyjęcie w 2023 roku. Dziś ślubowało 55 policjantów, dwóch z nich trafi do bocheńskiej komendy.

Teraz przed nowo przyjętymi policjantami przeszkolenie, po którym rozpoczną służbę w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji.

12 osób będzie służyć w Komendzie Wojewódzkiej Policji.  Komenda Miejska Policji w Krakowie zyska 4 nowych funkcjonariuszy. 5 policjantów trafi do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a 8 do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Zasilone zostaną także szeregi komend powiatowych. Komenda Powiatowa Policji w Krakowie zyska 4 policjantów. Do Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, Komendy Powiatowej Policji w Bochni i Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu trafi po 2 funkcjonariuszy.  Komenda Powiatowa w Oświęcimiu, Komenda Powiatowa w Suchej Beskidzkiej, Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu, Komenda Powiatowa Policji w Brzesku i Komenda Powiatowa Policji w Miechowie zyska po 1 policjancie. Do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach zostanie przydzielonych 3 funkcjonariuszy. Komenda Powiatowa Policji w Limanowej i Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zyska po 4 nowych policjantów.

Małopolska Policja cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra