- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

DNI BOCHNI 2021 – SOBOTA – „Znowu razem”

Fot. Kronika Bocheńska
- REKLAMA -

„Znowu razem” – taki tytuł ma koncert zaplanowany na sobotni wieczór w amfiteatrze na Uzborni. Nim na scenę wyjdą bocheńscy muzycy – wykonawcy koncertów „Kulturalne Granie 2021” i „3MAJmy się!” będzie można posłuchać bardziej klasycznej muzyki w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

O godzinie 17. uczniowie szkoły muzycznej zainaugurują koncertową część Dni Bochni 2021. Na scenie zobaczymy głównie solistów.

O godzinie 19. rozpocznie się koncert bardzo różnorodny, zarówno pod względem repertuaru jak i wykonawców. Na pierwszy plan wysuną się bocheńscy młodzi wokaliści: Gabriela Fortuna – zdobywczyni tytułu Młody Talent 2020, Barbara Furmańska, Karol Makuch.

Nie braknie też Roberta „Sierścia” Mastalerza, tyle że tym razem duet PiS (Piotr Lekki – Sierściu) wesprze sekcja rytmiczna: Sławomir Puka (perkusja) i Paweł Lekki (gitara basowa) oraz na klawiszach Wojciech Zwierniak.

Poczet wokalistów dopełni charyzmatyczny i obdarzony potężnym głosem Damian Michalski uczestnik 5. edycji talent-show „Voice of Poland”. Wśród wykonawców znajdą się również dzieci i młodzież zdobywający szlify artystyczne w Miejskim Domu Kultury. Zaśpiewają oni, zagrają i zatańczą przy akompaniamencie dorosłych muzyków.

Koncertowa sobota zakończy się około godziny 21, aby wszyscy kibice zdążyli na mecz EURO 2020 Polska-Hiszpania.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra