- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wybory parlamentarne 2019

Czesław Kwaśniak „jedynką” na liście Konfederacji w naszym okręgu

- REKLAMA -

To ma być wielki powrót do polityki. Pochodzący z Borzęcina, pracujący w Brzesku i mieszkający w Tarnowie działacz został jedynką na liście Konfederacji w zbliżających się wyborach parlamentarnych. – To dla mnie idealny czas, mam już ugruntowaną pozycję zawodową i rodzinną, chcę działać i wdrażać w życie ideały, które są bliskie memu sercu – mówił Czesław Kwaśniak podczas spotkania, które odbyło się w poniedziałek w Brzesku.

W miniony piątek Zjednoczenie Chrześcijańskie Rodzin, którego krajowym koordynatorem w okręgu tarnowskim jest Czesław Kwaśniak, podpisało w Warszawie porozumienie z Konfederacją o stworzeniu wspólnej listy w zbliżających się wyborach. Wtedy też padła propozycja, by „jedynką” listy w okręgu nr 15 został Czesław Kwaśniak.

– Chcemy wnieść do polityki, to czego naszym zdaniem dziś brakuje: zdrowy rozsądek, uczciwość, prawdę, a wreszcie rzeczywista dbałość o Polskę i jej obywateli, a nie o interesy poszczególnych partii politycznych – mówi Czesław Kwaśniak.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele Konfederacji oraz działacze ZChR. Przedstawiono też szefa sztabu wyborczego Czesława Kwaśniaka – Pawła Potoczka.

W najbliższych tygodniach konfederacja musi zebrać podpisy potrzebne do zarejestrowania listy do wyborów zaplanowanych na 13 października.

10 komentarzy

10 Comments

 1. janusz

  13 sierpnia 2019 godzina 14:09

  Rozpłakałem się ze śmiechu jak to usłyszałem. Czesiek i zdrowy rozsądek ? hahahahahahaah

  • Yyyy

   13 sierpnia 2019 godzina 17:19

   Szkoda że się nie pojszczales dupku

 2. Daganon

  13 sierpnia 2019 godzina 14:12

  Szacun! Swój chłopak a nie jakieś moczydupki

 3. Franek

  13 sierpnia 2019 godzina 21:19

  Szkoda Konfederacji. Jak dla mnie numer 1 na liście to totalna kompromitacja. Czesiek i zdrowy rozsądek, uczciwość, prawda. Hahahaha. Kuń by się uśmiał

 4. Anonim

  13 sierpnia 2019 godzina 22:30

  Nie ma mocnych na radnego!

 5. aa

  14 sierpnia 2019 godzina 08:43

  Czesiek ja na twoim miejscu zrobiłbym wszystko, zeby to nagranie z sejmu zniknelo, bo jak by to ujac, nie wypadasz tam zbyt korzystnie, korwin prawie parsknal smiechem, wyszedles przed kamera jak nieprzygotowany uczniak na akademii w podstawowce, juz sie w ogolnopolskich portalach z ciebie nabiaja 🙂

 6. maciek

  14 sierpnia 2019 godzina 09:37

  masakra Cześka na jedynkę 🙂 Konfederacjo czemuś nam to zrobiła ???

 7. Paulo

  16 sierpnia 2019 godzina 22:25

  Brawo nowy Kononowicz. Czaesław nie zawiódł – dał radę 🙂
  Wstyd pod taką jedynką występować na tej liście.

 8. Skoda Fabia

  28 sierpnia 2019 godzina 02:40

  Konfederacjo wstydu nie masz! Kwaśniak to uosobienie najgorszych cech III RP. Korupcja polityczna, której dopuścił się po tym jak jechał po pijaku swoją skodą fabią (1.4 promila). Można o tym przeczytać w artykule „Nie ma mocnych Na radnego”. Zadłużył i pogrążył zasłużony dla Brzeska klub sportowy OKS. Z funkcji prezesa klubu rezygnował w atmosferze skandalu, poprzedzonego kolejnym wyrokiem sądowym. Pieniacz! Przegrał 2 rozprawy cywilne, z byłym komendantem policji oraz z byłym europosłem Czesakiem. Firmował senatora Mietłę z SLD w wyborach samorządowych. Wieloletni działacz PSL! Przez wiele miesięcy unikał odpowiedzialności karnej symulując chorobę. W końcu policja musiała go siłą doprowadzić przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Przestrzegam wszystkich wolnościowców i narodowców, żeby uważali na tego ” Misia Kolorowego”. Jego żenujące wystąpienie w sejmie pokazuje dobitnie, że „realna rzeczywistość” w słowniku Kwaśniaka oznacza koryto. Czesław K. przy okazji przyznał się, że jest zadeklarowanym przeciwnikiem kary śmierci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra