Wybory parlamentarne 2019

Czesław Kwaśniak „jedynką” na liście Konfederacji w naszym okręgu

To ma być wielki powrót do polityki. Pochodzący z Borzęcina, pracujący w Brzesku i mieszkający w Tarnowie działacz został jedynką na liście Konfederacji w zbliżających się wyborach parlamentarnych. – To dla mnie idealny czas, mam już ugruntowaną pozycję zawodową i rodzinną, chcę działać i wdrażać w życie ideały, które są bliskie memu sercu – mówił Czesław Kwaśniak podczas spotkania, które odbyło się w poniedziałek w Brzesku.

W miniony piątek Zjednoczenie Chrześcijańskie Rodzin, którego krajowym koordynatorem w okręgu tarnowskim jest Czesław Kwaśniak, podpisało w Warszawie porozumienie z Konfederacją o stworzeniu wspólnej listy w zbliżających się wyborach. Wtedy też padła propozycja, by „jedynką” listy w okręgu nr 15 został Czesław Kwaśniak.

– Chcemy wnieść do polityki, to czego naszym zdaniem dziś brakuje: zdrowy rozsądek, uczciwość, prawdę, a wreszcie rzeczywista dbałość o Polskę i jej obywateli, a nie o interesy poszczególnych partii politycznych – mówi Czesław Kwaśniak.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele Konfederacji oraz działacze ZChR. Przedstawiono też szefa sztabu wyborczego Czesława Kwaśniaka – Pawła Potoczka.

W najbliższych tygodniach konfederacja musi zebrać podpisy potrzebne do zarejestrowania listy do wyborów zaplanowanych na 13 października.

9 komentarzy

9 Comments

 1. janusz

  13 sierpnia godzina 14:09

  Rozpłakałem się ze śmiechu jak to usłyszałem. Czesiek i zdrowy rozsądek ? hahahahahahaah

  • Yyyy

   13 sierpnia godzina 17:19

   Szkoda że się nie pojszczales dupku

 2. Daganon

  13 sierpnia godzina 14:12

  Szacun! Swój chłopak a nie jakieś moczydupki

 3. Franek

  13 sierpnia godzina 21:19

  Szkoda Konfederacji. Jak dla mnie numer 1 na liście to totalna kompromitacja. Czesiek i zdrowy rozsądek, uczciwość, prawda. Hahahaha. Kuń by się uśmiał

 4. Anonim

  13 sierpnia godzina 22:30

  Nie ma mocnych na radnego!

 5. aa

  14 sierpnia godzina 08:43

  Czesiek ja na twoim miejscu zrobiłbym wszystko, zeby to nagranie z sejmu zniknelo, bo jak by to ujac, nie wypadasz tam zbyt korzystnie, korwin prawie parsknal smiechem, wyszedles przed kamera jak nieprzygotowany uczniak na akademii w podstawowce, juz sie w ogolnopolskich portalach z ciebie nabiaja 🙂

 6. maciek

  14 sierpnia godzina 09:37

  masakra Cześka na jedynkę 🙂 Konfederacjo czemuś nam to zrobiła ???

 7. Paulo

  16 sierpnia godzina 22:25

  Brawo nowy Kononowicz. Czaesław nie zawiódł – dał radę 🙂
  Wstyd pod taką jedynką występować na tej liście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra