- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Celina Jacewicz ogłosiła, że będzie ubiegać się o fotel wójta Gminy Łapanów [ZDJĘCIA, WIDEO]

- REKLAMA -

Celina Jacewicz ogłosiła, że będzie ubiegać się o fotel wójta gminy Łapanów. – Uznałam, że czas wziąć sprawy w swoje ręce – podkreślała przewodnicząca RG w Łapanowie podczas konferencji zorganizowanej dziś rano na łapanowskim Rynku.

Celina Jacewicz jest trzecią osobą w powiecie bocheńskim, po Janie Pająku – wójcie gminy Drwinia ZOBACZ i Mariuszu Paleju – wójcie gminy Rzezawa ZOBACZ, która publicznie potwierdziła udział w kwietniowych wyborach samorządowych. Obaj samorządowcy informacją o starcie w wyborach podzielili się podczas wywiadów w naszym autorskim cyklu ZAPYTAM WPROST

Przewodnicząca Rady Gminy Łapanów wystartuje pod hasłem „Razem dla gminy Łapanów”

-Znam bardzo dobrze problemy naszych mieszkańców, rozterki, z którymi borykamy się na co dzień, dlatego tym bardziej uważam, że musimy to zrobić razem. Razem dla naszej gminy! – powiedziała Celina Jacewicz na konferencji zorganizowanej w centrum Łapanowa.


Jak podkreśliła: nadchodząca kadencja będzie pełna wyzwań, nowych szans i nowych zobowiązań, dlatego już teraz należy myśleć o tym, jak będzie wyglądać gmina Łapanów nie dzisiaj, nie jutro, ale za pięć, dziesięć, czy piętnaście lat.


Wspominając o swojej wizji sprawowania urzędu wójta gminy Łapanów, Celina Jacewicz zadeklarowała, że chce być wójtem pozostającym w stałym kontakcie z mieszkańcami, a swoje obowiązki realizować w sposób dynamiczny, odważny i skuteczny.

-Wójt powinien być sprawnym i efektywnym menedżerem. Swoje cele, pomysły na rozwój gminy oraz program wyborczy, kandydatka ma przedstawić po oficjalnym starcie kampanii.

Do wyborów samorządowych zostały już tylko 3 miesiące. Na obecną chwilę Przewodnicząca Rady Gminy Łapanów Celina Jacewicz jest jedyną kandydatką, która zadeklarowała swój start w wyborach na stanowisko wójta gminy Łapanów.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  Kampania

  13 stycznia 2024 godzina 15:47

  Podobno ma być aż 5 kandydatów więc nie długo się zacznie 🙂

 2. Avatar

  Cenzura

  13 stycznia 2024 godzina 16:42

  Co to za beznadziejny portal który kasuje komentarze. Cenzura działa. Po co dajecie możliwość komentowania jak kasujecie komentarze które nawet nikogo nie obrażają.

  • Avatar

   Małgorzata Więcek-Cebula

   13 stycznia 2024 godzina 20:16

   Proszę nie pisać głupot 🙂

 3. Avatar

  Celinka slodka

  13 stycznia 2024 godzina 20:15

  No i gitara

 4. Avatar

  xxl

  14 stycznia 2024 godzina 11:32

  Wojt w Rzezawie razem z zatrudnioną rodziną i z większością przyjaciół radnych próbują zasiedzieć się w gminie ! Tu aż się prosi o zmianę tej kliki co ostatnio bawi się kosztem podatników ! Wystarczy popatrzeć na BIP i oświadczenia majątkowe wójta i co niektórych radnych ! Pensja wójta co najmniej jak prezydenta RP , zarobki żony niestety ukryte ,a zapewne nie pracuje za najniższą krajową jako wicedyrektor!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra