- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Burmistrz Brzeska podziękował przedsiębiorcom, którzy wspierają działania samorządu

- REKLAMA -

W ostatnią sobotę stycznia odbyła się po raz trzeci gala, podczas której burmistrz Brzeska Tomasz Latocha uhonorował okolicznościowymi listami gratulacyjnymi przedsiębiorców regularnie wspierających inicjatywy podejmowane przez Urząd Miejski oraz podległe mu instytucje.

Wzorem lat ubiegłych jednym z punktów spotkania była prezentacja inwestycji zrealizowanych w ubiegłym roku. Nakreślone zostały też plany inwestycyjne i gospodarcze na ten rok.

– Przez ostatnie 32 lata władze każdej kadencji realizują wiele zadań  i projektów przy wsparciu lokalnych przedsiębiorców. Z tej współpracy w różny sposób korzystają nasi mieszkańcy. Taka symbioza dobrze wpływa na poczucie identyfikacji z nasza gminą i międzyludzkie reakcje. Nie ma praktycznie przedszkola czy szkoły, które przynajmniej raz nie doświadczyłaby pomocy udzielanej przez rodzimy biznes. Brzeskie firmy ściśle współpracują z naszymi placówkami kulturalnymi, wspierając wiele inicjatyw mających na celu integrację społeczeństwa w trakcie współfinansowanych wydarzeń o masowym charakterze – podkreślał burmistrz Tomasz Latocha.

Do podziękowań od burmistrza dołączyły się dyrektor Wydziału Strategii i Rozwoju Barbara Kuczek oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Ewelina Stępień.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    MONIA

    30 stycznia 2023 godzina 15:42

    Podziękowania otrzymały Panie ,które mają małe studio działające od paru miesięcy w zaprzyjaźnionej galerii handlowej odyseja.Urzednik państwowy,którym jest burmistrz był osobiście to studio f…otwierać,szok.!!!Faktycznie można uwierzyć że tam są zasłużone osoby dla Regionu.Niezaprzyjaźnionych przedsiębiorców działających na rynku brzeskim od kilkunastu lat ,bardzo doceniono ,nie zapraszając ich na gale.żenada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra