- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Zmarła Jadwiga Fior dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Brzesku

- REKLAMA -

28 kwietnia zmarła nagle i przedwcześnie Jadwiga Fior, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Brzesku – wybitna pedagog, która całe swoje zawodowe życie poświęciła pracy z dziećmi.

Śp. Jadwiga Fior przez całe zawodowe życie była związana Przedszkolem nr 3 w Brzesku. Początkowo (od 1987 roku) jako nauczycielka, a od 2002 roku jako dyrektorka tej placówki. Nieustannie kierowała się dewizą „Jesteśmy po to, aby pomagać dzieciom w prawidłowym rozwoju”. Tylko tyle i aż tyle.

Skromna, kochająca dzieci i darzona sympatią przez każdego, kto miał okazję i zaszczyt Ją poznać i z Nią współpracować. Śmierć zaskoczyła ją w drodze do pracy, której oddała całą siebie, z którą wiązała jeszcze wiele pomysłów do zrealizowania.

Śp. Jadwiga Fior za swoją nienaganną i wzorową pracę była wielokrotnie nagradzana przez lokalne władze samorządowe. Jeszcze w październiku ubiegłego roku odbierała nagrodę Burmistrza Brzeska. Kilka miesięcy wcześniej za dotychczasową działalność otrzymała ocenę wyróżniającą. Dziś pozostała po Niej bolesna pustka.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra