- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Zdecyduj, jak ma się zmieniać Twoja okolica!

- REKLAMA -

Rozpoczął się drugi etap programu grantowego Carlsberg Polska pn. InicJaTyWy. W głosowaniu na stronie www.inicjatywy.com.pl internauci mogą wybrać 4 projekty, które zostaną zrealizowane przez lokalne organizacje i instytucje. Głosowanie potrwa do 31 maja, czyli do niedzieli.

Do tegorocznej edycji konkursu InicJaTyWy swoje projekty zgłosiło 8 organizacji z Brzeska i okolic. Wszystkie te inicjatywy, po weryfikacji pod kątem zgodności z regulaminem, zakwalifikowały się do drugiego etapu, czyli głosowania internautów. Grant w wysokości po 10 tys. zł. otrzymają 4 organizacje, na które internauci oddadzą największą liczbę głosów.

Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową www.inicjatywy.com.pl, gdzie opisane są wszystkie zgłoszone projekty.

– Serdecznie zachęcamy mieszkańców z sąsiedztwa naszego brzeskiego browaru, a także ich rodziny i przyjaciół, do głosowania na wybrane inicjatywy – mówi Jagoda Jastrzębska, Kierownik ds. Rozwoju Odpowiedzialnego Biznesu w Carlsberg Polska. – Projekty są urozmaicone, ale wszystkie tworzą nowe ciekawe możliwości dla lokalnych społeczności. Oddając głos internautom, jesteśmy przekonani, że wybiorą te, które są dla nich w danym momencie najlepsze i najważniejsze.

Oto projekty, na które można zagłosować:

 1. „Rekreacja plażowa z Okocimskim Klubem Sportowym” – to projekt zgłoszony przez Stowarzyszenie Sportowe Okocimski Klub Sportowy, które planuje budowę nowego boiska do siatkówki plażowej wraz z infrastrukturą rekreacyjną.
 2. „Bucze ma samochód nowy – garaż musi być gotowy!” – to projekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu, która planuje remont garażu przy remizie.
 3. „Ocalmy od zapomnienia” – Stowarzyszenie Miłośników Browaru Okocim chce odrestaurować zabytkowy budynek ogrodowy z początku XX-go wieku, w pobliżu Browaru Okocim.
 4. „Dbamy o bezpieczeństwo i ekologię. Ogrodzenie jest wizytówką OSP Łoniowa” – to projekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Łoniowej, która chciałaby wykonać remont ogrodzenia wokół terenu rekreacyjnego przy remizie.
 5. „Profesjonalizacja Lokalnych Organizacji Pozarządowych” – to projekt Polskiego Związku Niewidomych, który chce wesprzeć brzeskie organizacje we współpracy z biznesem poprzez przeprowadzenie szkoleń i certyfikacji BSHCert.pl.
 6. „Rewitalizacja zieleni miejskiej na Brzeskim Rynku – II etap” – jest to kontynuacja prac na brzeskim rynku, koordynowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.
 7. „Fauna-Flora-Edukacja-Segregacja” – Niezależna Wspólnota Wędkarska chciałaby zagospodarować przestrzeń i stworzyć miejsce rekreacyjne nad stawem pozyskanym z wyrobiska pożwirowego.
 8. Projekt „Remont sali szkoleniowej OSP Jadowniki” ma pomóc stworzyć przyjazne miejsce spotkań dla lokalnej społeczności.

Szczegółowy opis projektów znajduje się na stronie www.inicjatywy.com.pl.

Chcąc oddać głos na wybraną organizację lub instytucję, należy wejść na stronę www.inicjatywy.com.pl a następnie:

 • przejść do sekcji głosowania,
 • wybrać okienko pt. „Brzesko Browar Okocim”,
 • kliknąć „Oddaj głos” przy wybranym projekcie,
 • a następnie potwierdzić oddanie głosu, klikając w link otrzymany mailowo.

Każda osoba może oddać tylko jeden głos.

Po zakończeniu drugiego etapu konkursu liczba oddanych głosów zostanie podliczona przez Jury programu, w skład którego wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta w Brzesku, firmy Interseroh oraz Carlsberg Polska. Zwycięzców konkursu grantowego InicJaTyWy poznamy 2 czerwca br.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra