- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 24-latka

- REKLAMA -

Dzięki sprawnie i skutecznie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej, brzescy policjanci odnaleźli 24-latka, który miał myśli samobójcze, a którego zaginięcie zgłosiła rodzina.

We wtorek 10 maja 2022 roku po godzinie 4:00 do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 24-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który miał myśli samobójcze. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania.

W akcję zaangażowani zostali nie tylko policjanci pełniący służbę ale również ci, którzy przebywali na wolnym. W sumie było to kilkudziesięciu mundurowych, którzy byli wspierani przez zastępy Państwowej Straży Pożarnej  z Brzeska jak również druhów z  ochotniczych straży pożarnych ze Szczepanowa, Jadownik, Mokrzyski, Bucza, Poręby Spytkowskiej, Wokowic, Jasienia, Okocimia i Brzeska.

Działania służb polegały na przeczesywaniu rozległego terenu. W akcji poszukiwawczej uczestniczył również dron wyposażony w kamerę termowizyjną należący do redakcji portalu informacyjnego Capuccino.eu, który z powietrza monitorował okolice, gdzie mógł przebywać zaginiony.

Dzięki szybkiej reakcji służb, wolontariuszy i ich determinacji oraz sprawnej organizacji działań poszukiwawczych, mieszkaniec powiatu brzeskiego, około godz. 6:30  został odnaleziony. Mężczyzna trafił do szpitala gdzie została mu udzielona specjalistyczna pomoc lekarska.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w prowadzone poszukiwania.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra