- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Rodzice podczas spaceru zgubili 5-letnie dziecko. W odnalezieniu malucha pomogła policja

- REKLAMA -

Chwile strachu przeżyła rodzina 5-letniego chłopca, która na moment straciła malucha z zasięgu wzroku i nie mogła go odnaleźć. Zaniepokojony ojciec chłopca zwrócił się o pomoc do policjantów. Finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Policjanci odnaleźli chłopca na jednym z osiedli w Brzesku. Maluch był w towarzystwie kobiety, która zainteresowała się losem samotnie spacerującego 5-latka.

W niedzielne popołudnie, 7 kwietnia br, po godzinie 18.00, brzescy policjanci odebrali zgłoszenie o zaginięciu 5-letniego chłopca w centrum Brzeska. Do dyżurnego jednostki zadzwonił przestraszony ojciec, który prosił o pomoc w poszukiwaniu syna.

Chłopiec był z rodziną na spacerze, wystarczyła chwila, aby zniknął z pola widzenia dorosłych. Rodzice od razu rozpoczęli poszukiwania, jednak bez skutku. Kiedy chłopca nadal nie można było odnaleźć przerażony mężczyzna zadzwonił na Policję, prosząc o pomoc. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci z brzeskiej komendy, aby ustalić okoliczności jego zaginięcia i rozpocząć poszukiwania.

Posiadając rysopis chłopca przeszukiwali pobliskie okolice. Na jednym z osiedli w Brzesku zauważyli poszukiwanego 5-latka. Maluch stał w towarzystwie mieszkanki Brzeska, która jadąc samochodem, zainteresowała się losem samotnie idącego chłopca.

Zdarzenie na szczęście miało szczęśliwy finał i zakończyło się jedynie na strachu. Apelujemy do rodziców o czujność i rozwagę w opiece nad dziećmi. Rodzice małego dziecka muszą być szczególnie wyczuleni, zwłaszcza, że nasze pociechy mają różne pomysły i często nie zdają sobie sprawy z zagrożeń. Najlepiej, aby malucha mieć cały czas w zasięgu wzroku. Czasami chwila nieuwagi może zakończyć się naprawdę tragicznie. Podziękowania za właściwą reakcję należą się mieszkance Brzeska, która widząc samotnie spacerującego małego chłopca, zainteresowała się jego losem.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Nikt

    09 kwietnia 2024 godzina 16:26

    Telefon w ręce….
    Patrz ul. Ogrodowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra