Wydarzenia

Brzesko. Jest akt oskarżenia przeciwko 72-letniemu Stanisławowi C. Były radny z Brzeska odpowie za gwałt na 19-latce

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 72-letniemu mieszkańcowi Brzeska. Były radny Rady Miejskiej w Brzesku i były dyrektor Stadniny Koni Huculskich Gładyszów w Regietowie jest oskarżony o gwałt na 19-latce.

Do zdarzenia miało dojść w nocy z 13 na 14 czerwca ubiegłego roku w stadninie w Regietowie. O możliwości popełnienia gwałtu policję powiadomili lekarze ze szpitala w Gorlicach, po tym, jak przebadali dziewczynę. Ona sama miała się przyznać, że została zgwałcona przez dyrektora stadniny.

19-latka odbywała praktykę w Regietowie. Feralnego dnia była z dyrektorem na wycieczce, wrócili z niej późno, w stadninie nie było już nikogo

Informację o akcie oskarżenia jako pierwszy podał onet.pl. Z informacji uzyskanych przez dziennikarzy portalu wynika, że prokuratura Rejonowa w Staszowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Stanisławowi C. Dokument jest oparty na mocnych dowodach. To między innymi wyniki badań materiału genetycznego, pobranego po zdarzeniu.

Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

O tej sprawie Portal Bochnia Brzesko z bliska pisał już w ubiegłym roku. Najpierw kiedy sprawa wyszła na jaw ZOBACZ, a następnie gdy 72-letni mieszkaniec Brzeska usłyszał prokuratorskie zarzuty ZOBACZ

3 komentarze

3 Comments

 1. Hooligans

  27 marca godzina 18:39

  W więzieniu dupę przecwelą grubasowi

 2. Stanisław

  29 marca godzina 08:07

  Już w celi czekają na tego śmiecia

 3. Brzesko

  30 marca godzina 22:27

  Ham pierdolony wreszcie pojdzie siedziec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra