- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Czwarte urodziny rêver KIDS brzeskiej marki, o której pisał Vogue

fot. rêver KIDS
- REKLAMA -

Marka rêver KIDS właśnie obchodzi 4 urodziny! Z tej okazji zaprasza wszystkie Mamy do wspólnego świętowania już 22 maja w krakowskiej restauracji Veganic.

Cztery lata to setki uszytych ubrań, tysiące pomysłów i miliony uśmiechów dzieci oraz rodziców!Chcemy, aby to święto stało się okazją do spotkania przy pysznym torcie i kawie. A przede wszystkim – przy inspirującej rozmowie z kobietami, dla których macierzyństwo jest niezwykłą przygodą. Niech będzie to okazja do wspólnego motywowania i początek drogi do spełniania marzeń! – mówi właścicielka marki, Sabina Hajdo-Piórek.

Spotkanie urodzinowe wystartuje 22 maja o godzinie 12. w restauracji Veganic przy ulicy Dolnych Młynów 10 w Krakowie. Zaproszone są na nie również dzieci. To one są największą inspiracją dla rêver KIDS.

rêver KIDS to polska marka, która wprowadza proste, stylowe projekty i stonowane kolory do jaskrawego świata odzieży dziecięcej. Materiały najwyższej jakości są wykorzystywane do tworzenia eleganckich wzorów wykonanych w małych partiach.” – tak o marce pisał w 2018 roku British Vogue. A przecież wszystko zaczęło się od marzenia!

Markę można śledzić przez facebookowy fanpage (https://www.facebook.com/reverkids/) oraz instagram (@rever.kids).

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra