- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. 40-latek z Ukrainy ukradł samochód i pijany zasnął w nim

Policjanci z Brzeska zatrzymali 40-letniego obywatela Ukrainy, który w nocy z niedzieli na poniedziałek ukradł samochód. Uszkodzony, poszukiwany pojazd a w nim nietrzeźwego złodzieja odnaleziono na stacji benzynowej w Brzesku.

W poniedziałek do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zgłosiła się kobieta informując o kradzieży samochodu fiata doblo wartego 25 tysięcy złotych. Podejrzenia od razu padły na pracownika zatrudnionego w rodzinnej firmie. Mężczyzna nie stawił się rano do pracy i przepadł a wraz z nim firmowy samochód. Jakiekolwiek próby nawiązania z nim kontaktu nie przyniosły skutku.

W trakcie wykonywania czynności w sprawie kradzieży pojazdu policjanci dostali inne zgłoszenie, o mężczyźnie leżącym w zaparkowanym na stacji paliw w Brzesku samochodzie. Pojazd był zamknięty od środka a mężczyzna w ogóle nie reagował. Osoba zgłaszająca tę sytuację martwiła się o jego stan zdrowia.


Po przyjeździe funkcjonariusze dobudzili mężczyznę, który najwyraźniej z uwagi na stan upojenia alkoholowego zasnął w samochodzie. Był to 40-letni obywatel Ukrainy. W trakcie interwencji policjanci w rozmowie z dyżurnym jednostki ustalili, że samochód, w którym przebywał mężczyzna to ten sam który minionej nocy został ukradziony. W związku z tym Ukrainiec został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży samochodu, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra