Wydarzenia

Brzeskiej akcji szycia maseczek kibicuje także piosenkarka Renata Przemyk!

– Szyjecie najpiękniejsze maseczki, a Wasza dobra energia sprawia, że chronią jeszcze bardziej – napisała piosenkarka do osób zaangażowanych w brzeską akcję szycia maseczek.

ZOBACZ CO JESZCZE NAPISAŁA RENATA PRZEMYK

Jest czego gratulować! Czterdzieści kobiet do tej pory uszyło blisko sześć tysięcy maseczek. Są też inne formy pomocy.

Nie było by tego, gdyby nie upór i zaangażowanie Katarzyny Armańskiej i Łukasza Kurka. Prowadzą i administrują grupę, do której w tej chwili należy już blisko tysiąc osób.

– To wspaniałe osoby, razem pomagamy tym, którym to wsparcie w obecnych czasach jest bardzo potrzebne – mówi Katarzyna Armańska.

Osób i firm, które w ramach akcji pomagają szpitalowi, ale też innym podmiotom medycznym (i nie tylko) z Brzeska i okolic jest bardzo dużo. W ramach inicjatywy ruszyła produkcja przyłbic, do szpitala i hospicjum dostarczane są posiłki, woda, oraz niezbędne środki higieniczne.

Inicjatorzy akcji są w trakcie organizacji komory dekontaminacyjnej dla brzeskich ratowników. A to jeszcze nie wszystko. Zdecydowali, że kupią szpitalowi przenośny respirator. Zbiórka na sprzęt trwa, można ją cały czas wesprzeć KLIKNIJ I WESPRZYJ ZBIÓRKĘ

Przez cały czas można też przyłączyć się do grupy Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku

Pomoc może mieć różny charakter. Ostatnio jedna z uczestniczek akcji podarowała pracownikom szpitala smaczny poczęstunek.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra