- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brawo Klub HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku. Zebrali blisko 14 litrów krwi! ZDJĘCIA

- REKLAMA -

W czwartek Klub HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku po raz kolejny zorganizował akcję krwiodawstwa. Na liczne apele medialne spowodowane brakiem tego cennego daru jakim jest krew, odpowiedzieli mieszkańcy powiatu brzeskiego oraz funkcjonariusze, pracownicy cywilni i emeryci tutejszej jednostki jak też Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. 

Zarejestrowanych zostało 36 osób, zaś krew w łącznej ilości 13 950 ml udało się oddać 31 osobom.

Słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim, którzy tak chętnie dzielą się jedynym w swoim rodzaju darem. Krew każdego dnia ratuje życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach.

Akcja nie mogłaby się odbyć bez udziału profesjonalnej ekipy RCKiK Kraków, której organizatorzy składają gorące podziękowania.

Za wsparcie i propagowanie idei krwiodawstwa podziękowania należą się również Zarządowi Terenowemu NSZZ Policjantów przy KPP w Brzesku za ufundowanie słodkiego poczęstunku oraz partnerom akcji:

Firmie kamieniarskiej Piotra Śledzia – AP STONE Kamieniarstwo – za ufundowanie posiłków regeneracyjnych dla dawców, 

właścicielom Gospodarstwa Rolnego KOWAL – za zdrowe mleczne napoje i przekąski

– firmom BrunoPCV  i NITUS Piotr Nowak – producentom i dystrybutorom szerokiego asortymentu wysokiej jakości stolarki aluminiowej i PVC w postaci okien, drzwi, rolet, segmentowych bram garażowych i przemysłowych, 

dzięki którym dawcy mogli otrzymać okolicznościowe gadżety i upominki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra