- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sprawa Grażyny Kuliszewskiej

Borzęcin. Są już pojedyncze wyniki sekcji zwłok Grażyny Kuliszewskiej. Teraz biegli muszą je przeanalizować

Fot. pixabay
- REKLAMA -

Poszczególne wyniki sekcji zwłoki Grażyny Kuliszewskiej spływają już do biegłych. – Teraz będą analizowane. Na ich podstawie zostanie sporządzona opinia, która ma odpowiedzieć na szereg pytań zadanych przez prokuratorów. Tej analizy można się spodziewać w najbliższym czasie – powiedział dziś portalowi bochniazbliska.pl prokurator Mieczysław Sienicki z Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

W zagadkowej sprawie śmierci Grażyny Kuliszewskiej nadal jest więcej pytań, niż odpowiedzi. To się jednak może zmienić i to już niebawem. Prokurator Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie zapowiada, że raportu biegłych należy się spodziewać niebawem. Nie wiadomo jednak, w jakiej części śledczy będą go chcieli upublicznić.

Chronologia wydarzeń:

 • 3 stycznia 2019 roku Grażyna Kuliszewska przyjeżdża do Polski
 • 3/4 stycznia kobieta znika w tajemniczych okolicznościach
 • 28 lutego ciało 34-latki zostaje wyłowione z Uszwicy w Bielczy oddalonej od rodzinnego domu w Borzęcinie o kilka kilometrów
 • 1 marca w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum zostaje przeprowadzona sekcja zwłok
 • 4 marca zwłoki 34-latki zostają okazane rodzinie
 • 4 marca prokuratura zleca wykonanie szczegółowych badań, które mają określić między innymi przyczynę śmierci 34-latki. Ich wyników nadal nie ma.

.

93 komentarze

93 Comments

 1. Avatar

  Morderca/y za kraty!

  24 czerwca 2019 godzina 14:39

  Jest szansa,ze kto trzeba zacznie dlugi wypoczynek juz w wakacje,srodkowa Polska i za baltycka skandynawia – calym sercem za Cz.i jego synkiem ,niech winni zbrodni zgnija tam gdzie ich miejsce.

  • Avatar

   Xyz

   24 czerwca 2019 godzina 16:27

   Wiadomo, kto to napisał. Zejdź na ziemię, Przestań bredzić. Mów za siebie, a nie za całą Polskę!

   • Avatar

    Axa

    25 czerwca 2019 godzina 10:41

    Tumoku,wyraznie ograniczenie co do terenu tam napisane ,wiec gdzie widzisz cala Polske ?

   • Avatar

    hmm

    01 lipca 2019 godzina 16:41

    POZORY MYLĄ … w sprawie ostatnio głośnego gwałtu i zabójstwa tej małej 9 miesięcznej Blanki właśnie wypuszczono z aresztu OJCA dziecka okazał się NIEWINNY, ma alibi a ślady zebrane przemawiają na jego korzyść mimo że oskarżano go straszne zbrodnie. A już na nim psy wieszali bo aresztowany, wszystko niby było jasne i oczywiste, pomówienia pewnie już zniszczyły mu życie i jego rodzinie. Okazuje się, że sprawcą prawdopodobnie będzie zupełnie inny obcy gość jaki przyjeżdżał w „odwiedziny” do MATKI DZIECKA … czyżby znów kolejny KOCHANEK w akcji jakiego nikt nie podejrzewał, a i matka dziecka jakoś tyle czasu i w areszcie się nie zdradziła z prawdziwym sprawcą, a OJCIEC DZIECKA w tym czasie z takimi oskarżeniami spędził NIEWINNIE tyle czasu za kratami w areszcie.

    • Avatar

     Typo13

     01 lipca 2019 godzina 23:48

     Dokladnie masz racje, pozory myla. Dlatego nie wolno wyciagac pochopnie wnioskow,oskarzac,pomawiac – bo to do niczego dobrego nie prowadzi,tylko rujnuje życie. Ktos słaby psychicznie peka jak bańka mydlana. A inni maja pożywke- trolle internetowe, żal mi ich,musza miec nierówno pod sufitem.

    • Avatar

     Do hmm z 1.07

     02 lipca 2019 godzina 13:50

     Oczywiscie Ty w same sedno sprawy trafiasz.Nie rozumiem tylko tego jak te kobiety na grupach linczuja Czeska ,bo mial motyw? Noz kurde zona mu poszla w dluga i co ? Teraz to jest tak ze facet winny ? Tym wszystkim krzykaczkom powinny synowe pojsc w dluga ! Ciekawe ci by wtedy pisaly ? Na grupach omija sie temat G i jej podwojnego zycia ?! Dlaczego !? Przeciez to jest bardzo wazne bo od tego sie zaczal jej dramat i calej ich rodzinki .

     • Avatar

      dokładnie

      02 lipca 2019 godzina 21:47

      No cóż można dodać jak tylko to że najłatwiej uderzyć w najsłabszego bo zwykle nie potrafi się obronić. Tak jak ten biedny facet aresztowany w sprawie tej Blanki. Właśnie się dowiedział że nie jest nawet ojcem tego dziecka jak wmawiała mu mamusia dziecka , przy okazji badań DNA jakie go oczyściły z zarzutu, wyszło że mamusia wmanewrowała go w cudze dziecko bo wiedziała że chłopina poczciwy ma pracę to będzie ją utrzymywał i tak ponoć było. Chłop zakupy dla dziecka osobiście robił żeby matka kasy nie przepiła albo nie wydała na narkotyki, zajmował się dzieckiem jak umiał a z niego zbrodniarza zrobili choć wszystko jak wynika coraz wyraźniej to matactwa mamusi dziecka która nawet po śmierci dziecka ukrywa prawdziwego sprawcę i winą obarczyła zupełnie niewinnego człowieka. Pozory mylą . A już tam niemal na nim lincz urządzali medialny bo aresztowany, już go zbrodniarzem tytułowali aż trudno sobie wyobrazić co ten chłopina z takimi zarzutami musiał przejść za kratami przez ten czas. Ponoć całkowicie się załamał psychicznie …. czyżby w sprawie tej Grażyny też ktos na taki scenariusz liczył nakręcając nagonkę na męża nawet jak nie ma wobec niego jak na razie nawet cienia zarzutu aby go tylko aresztowali ???

  • Avatar

   Anonim

   25 czerwca 2019 godzina 08:33

   Na cale szczescie sprawa jest w rekach sledczych z krakowa a nie srodkowej polski czy zabaltyckiej skandynawii lol. Niech sie winny cieszy wakacjami i pogoda bo to jego ostatnie.

  • Avatar

   cynik

   25 czerwca 2019 godzina 09:39

   Raczej marna szansa na wyjaśnienie tej sprawy, jakby cokolwiek z tych badań i sekcji wynikało już dawno byłyby te wyniki znane i komuś zarzuty stawiali, skoro tyle czasu muszą badać, zlecać na nowo, opisywać i analizować aby tylko coś przypisać na siłę to znaczy że NIC NIE MAJĄ, to znaczy też że nawet jeśli się jakieś analizy pojawią będą tak chwiejne , wątpliwe i łatwe do podważenia jakąkolwiek opinią biegłego w sądzie że raczej nic na ich podstawie oprzeć się nie da. Pół roku mają trwać badania, analizy i opinie ? To już nie badania, ani analizy tylko widocznie kreatywna twórczość pod jakąś tezę ? Im trudniej pod tą tezę coś przypisać tym dłużej badania, kolejne zlecane do skutku aż wyjdzie tak jak ma wyjść. Ja tam wietrzę umorzenie albo porażkę w sądzie skoro tak wątły materiał dowodowy w tej sprawie że go trzeba przez pół roku albo i dłużej obrabiać. Przypominam że w sprawie Magdaleny Żuk do dziś nie ma ostatecznych ustaleń i wniosków … ktoś jest w stanie policzyć ile to już lat. Jej matka jedyne co ujawniła w mediach że wykryto w organizmie silne narkotyki o specyficznym działaniu … ale sprawa jak nie była wyjaśniona tak nie jest. Tu wygląda podobnie

   • Avatar

    Do cynik

    25 czerwca 2019 godzina 15:13

    Też tak myślę,że umorzą śledztwo,widocznie nic nie mają,żadnych dowodów w przeciwnym razie już by kogoś oskarżyli.

   • Avatar

    Graszka

    25 czerwca 2019 godzina 17:55

    Zacząłem czytac i zauważyłem ,ze ktos mądrzę pisze, ale pod koniec jak przytoczyles Magdalene to juz wiedzialek ze to tylko przypadek.Jak mozna porownywac jeden przypadek z drugim w sprawie Magdaleny Zuk jest ponad 100 swiadkow. Miala schizofreniczny schub i popełniła samobójstwo.A tu co innego Grazyna spala przytulona do meza w jednym lozku i nagle znikla.

    • Avatar

     Do Graszka

     26 czerwca 2019 godzina 06:08

     A skąd wiesz,że spała przytulona do męża? na pewno wcale nie zasnęła tylko wyszła i zginęła poza swoim domem.Coś mi się zdaje że ta sprawa nie będzie wyjaśniona,tak jak powiedział pewien policjant,jeżeli w ciągu tygodnia nie znajdzie się sprawcy,to będzie się go szukać miesiącami albo latami.

    • Avatar

     cynik

     26 czerwca 2019 godzina 09:18

     Tak można porównywać że w jednym i drugim kluczowe badania i analizy nie mają końca bo nie pasują do tezy. U Magdaleny do tezy o „schizofrenicznym schubie” nie pasuje obecność narkotyków w organizmie i to charakterystycznych raczej nietypowych dla naszego regionu. No chyba że uznane zostaną za katalizator jej zachowania. Z reszta jak i inne ustalenia choćby niespójne z nagraniami zeznania służb medycznych i ich irracjonalne zachowanie no chyba że tym służbom też „schizofreniczny schub” przypiszesz, jeszcze bardziej niespójne relacje arabskich „opiekunów” i stu świadków nic w tej kwestii nie zmieniło bo żadnego z nich w kluczowych momentach jej tragedii nie było, albo udają że nie było albo ich relacje są wzajemne sprzeczne. „Schizofreniczny schub” jakiego nie były w stanie powstrzymać żadne służby medyczne przez tydzień czasu to raczej opowiastka dla naiwnego luda i medialnie nakręcana lansowana teza jaka pozwoliłaby zakończyć sprawę bo tak najłatwiej dla wszystkich byłoby problem zamieść. Ale niestety jak widać ustalenia i wyniki mogą przeczyć takim tezom stąd mozolne przedłużanie śledztwa bez końca aż do zmęczenia materiału. Słowem twój „schizofreniczny schub” oparty na narracji dwóch pediatrów oraz namolnie przypisywany w oficjalnej egipskiej wersji to właśnie miała być ta narzucona z góry na starcie teza jaką jak widać chyba coraz trudniej dowieść skoro tak długo się śledztwo przedłuża, w tej sprawie Grażyny może być podobnie że założona na starcie teza jest coraz trudniejsza do potwierdzenia dowodowo a w przypadku braku innych tez na starcie zostało już tylko mozolne dowodzenie tej jaka jest albo umorzenie. Większość sprawa tak wygląda choćby ostatnia sprawa tej Kristiny też policja poszła założoną na starcie tezą o ataku pedofila i nic innego nie szukała. Dziś wielki sukces się ogłasza ale ustalenie prawdziwego sprawcy było dziełem CZYSTEGO PRZYPADKU, czyli tego że zgłosił się ten świadek który na niego wskazał , gdyby nie to do dziś szukaliby jakiego pedofila i albo jakiemuś przypisali tą zbrodnię albo umorzyli. Takie realia

     • Avatar

      Do Cynik

      26 czerwca 2019 godzina 16:28

      Jeżeli chodzi o sprawę Kristiny,to się nie zgodzę z Tobą,Kryminolog się wypowiadał,że ślady wskazują na zemstę po ilości zadanych ciosów.Podejrzewali że ktoś chce skierować śledztwo w kierunku pedofilii.Ale nie ogłaszali tego żeby nie spłoszyć zabójcy.A,że się znalazł świadek to szybciej założyli sprawcy kajdanki

     • Avatar

      cynik

      26 czerwca 2019 godzina 22:41

      Mylisz się aktywnie prowadzili poszukiwania wyłącznie w tym kierunku, trzepali wszystkich podejrzanych w okolicy na tyle skutecznie że nawet niektórzy z tej okolicy doczekali się dziś zarzutów z tytułu różnych paragrafów na tle pedofilskim. Więc chyba raczej właśnie taki kierunek przyjęli jaki im narzucono bo na to wszystko wskazywało. Gdyby nie świadek kto wie jak długo podążaliby tym tropem jaki na pozór wydawał się oczywisty?

     • Avatar

      Graszka

      27 czerwca 2019 godzina 10:14

      Do cynika , A jak dlugp trwa sledztwo w sprawie katastrofy smolenskiej?A sprawa jest jasna ladowali w lesie zamiast na lotnosku.MAGDALENA ZUK BYLA CHORA PSYCHICZNIE:Kropka.Dlaczego nie zostal oskarzony pilot ,ktory nie wzial jej do samolotu?A to co napisalem ,ze Grazyna spala z mezem, wiem na podstawie wypowiedz meza.” Polozylismy sie razem z zona i dzieckiem spac.”

     • Avatar

      cynik

      27 czerwca 2019 godzina 22:25

      Taka „chora” jak była Magdalena jest ponad 90% społeczeństwa i bez trudu można niemal każdemu takie „choroby” przypisać na podstawie jakichś objawów które mogą być wynikiem działania środków farmakologicznych lub też wynikiem innych bodźców zewnętrznych jak choćby traumatyczne przeżycie. Nietrudno takie efekty wywołać metody takie znane od wieków kiedy chce się zdewaluować jakąś osobę lub uczynić mało wiarygodną najłatwiej uczynić z niej psychiczną. Również i polski system prawny po taki mechanizm sięgał często kiedy trzepa było utrącić niewygodnego świadka, albo inną niewygodną postać która za wiele wiedziała albo widziała. Nic nowego.

     • Avatar

      swiadek

      29 czerwca 2019 godzina 09:43

      Jezeli jak twierdzisz mialal narkotyki w sobie , chociaz zadnych narkotykow nie stwierdzono , i jak twierdzisz, narkotyki nie pochdzily z Polski( po czym to poznać?) to dlaczego juz w samolocie do Egiptu a leciala z Polski, Magdalena byla juz inna (ponad 100 swiadkow ) plakala , smiala sie na przemian i to nie normalnie , w czasie transportu do hotelu byla juz aktywna psychotycznie. Szkoda tak mlodego czlowieka ale to jest choroba mlodych i inteligentnych ludzi.Ty napewno na ta chorobe nie zachorujesz.

   • Avatar

    do cynik

    26 czerwca 2019 godzina 09:01

    Robi Kwinto,wywalili cie ze wszystkich grup FEJKU jeden, to teraz tu sie produkujesz buahaha.

    • Avatar

     hihi

     26 czerwca 2019 godzina 22:33

     A ty znów biedna tego Robiego szukasz ? To już chyba desperacja 🙂

    • Avatar

     Zoch

     28 czerwca 2019 godzina 11:18

     Widze, że masz obsesje na Robiego punkcie, podoba się ?!zmartwie Cie za wysokie progi, ale marzenia nie kosztuja.

 2. Avatar

  xoxo

  24 czerwca 2019 godzina 14:50

  Czy aby nie za długo to trwa ?
  Już niektóre grupy fejsbukowe nie mogą się doczekać jakichś newsow żeby móc plotkowac.

 3. Avatar

  Strach na wróble

  24 czerwca 2019 godzina 16:08

  Jak teraz zacznie się analizowanie to można się spodziewać raportu w okolicach świat bożego narodzenia. Pół roku morderca chodzi na wolności i czyta sobie przy piwku co piszą na grupach facebookowych. Dziękuje za taka policję, biegłych i prokuratorów. Patrząc na działania policji i jak bardzo ta sprawa jest dla nich trudna śmiem twierdzić ze morderca jest mega inteligentny lub urzędnicy państwowi za mało wykształceni XD

  • Avatar

   Ja

   25 czerwca 2019 godzina 15:20

   Nie obrażaj policji czy biegłych,żeby były jakieś efekty ich pracy ludzie muszą z nimi współpracować,a jeżeli każdy trzyma „gębę na kłódkę” to takie są efekty ich pracy.Nikt nic nie widział i nic nie słyszał,taka jest mentalność ludzi ze wsi.Jak tak to plotami się zajmują i wiedzą kto z kim śpi,a jeśli chodzi o zabójstwo,to są ślepi i głusi.

 4. Avatar

  Do xoxo

  24 czerwca 2019 godzina 16:58

  A Ty tutaj w jakim celu i skąd wiesz czego chcą grupy Facebookowi?

  • Avatar

   Fejsbukowe grupy

   25 czerwca 2019 godzina 14:50

   kazdy wie czego chca grupy,a przynajmniej wiekszosc na czele z adminami(tez wszyscy wiedza o kogo chodzi),chore lub zaburzone psychicznie,nie pracuja siedzaca calymi dniami w wirtualnym swiecie i czekaja na sensacje.Teraz juz dlugo jest cisza ale prokurator rzucil ochlap i go rozszarpuja na grupach wraz z analizowaniem komentarzy.Co o tym sadzicie….
   Piter Parker sie zes….bo juz niedlugo bedzie albo juz zostal wezwany do prokuratutry,obrzydliwy trol bawiacy sie cudzym nieszczesciem.

 5. Avatar

  redahtorka

  24 czerwca 2019 godzina 17:23

  Niebawem, niedługo, wkrótce, rychło, lada dzień. Słownik synonimów jest wam obcy redahtory za dych, czy co??

 6. Avatar

  Joker

  24 czerwca 2019 godzina 19:47

  A co na to Wielebny PP ? Chwalil sie ze wierni wszystko mu na spowiedzi mowia . Cos go opuscili ostatnio.

  • Avatar

   A kto go tam wie

   29 czerwca 2019 godzina 06:56

   Wielebny siedzi cicho i udaje Greka,występuje jako Jan Pastuszek vel Pastuch.Przereklamował się za bardzo 🙂

 7. Avatar

  Coraz bliżej......

  24 czerwca 2019 godzina 21:27

  Oby się szybko wyjasniło i Cz z synkiem mogli spedzic spokojne wakacje, wiedzac ze ten /ci co zniszczyli/ł im życie siedzi za kratkami. Sprawiedliwosc musi zwyciezyc. Czekamy

  • Avatar

   Anonim

   25 czerwca 2019 godzina 06:34

   Marzenka, może zajmij się wreszcie mężem co?

   • Avatar

    hihi

    25 czerwca 2019 godzina 09:41

    Kasieńki, Martusie, Danusie, Margeritki jak widać prowokują a zaraz będą płakać na grupach że ich życie prywatne ktoś na BB opisuje 🙂

   • Avatar

    Do anonim

    25 czerwca 2019 godzina 10:35

    Jaka Marzena?! Co Świat ci przyslonila, ze wszedzie ja widzisz- obsesja ?!

 8. Avatar

  jadzia

  24 czerwca 2019 godzina 21:44

  uważam,że sprawa jest dość skomplikowana.Czekamy na newsy z Londynu;)

 9. Avatar

  janosik

  24 czerwca 2019 godzina 21:47

  A Pioter kurła tak ucichł ostatnio?Pioter!kaj ześ poloz?!

 10. Avatar

  obserwator

  25 czerwca 2019 godzina 09:24

  Wielebny Piter P. z innymi trollami obsiadł teraz już nową bardziej medialną sprawę zabójstwa Kristiny tam tworzą blogi murem za Jakubem , zrzutki na paczki robią, lajkują się nawzajem , wsadzają kij w mrowisko … wystarczy te towarzystwo prześledzić aby poznać mechanizmy ich działania.

  • Avatar

   Marcysia

   25 czerwca 2019 godzina 12:37

   Obserwator w samo sedno !!!! Zeby mogli to by z Piterem rozgrzebaly zycie kazdego kto im wpadnie w rece ! Wstyd za te plotkary co nie stoja w tych czasach u plotu bo ich plot dzis to internet !

  • Avatar

   lol

   25 czerwca 2019 godzina 21:04

   do obserwator
   zrzutki na paczki powiadasz?może by do niego dołączyć chcieli?

 11. Avatar

  Aldi

  25 czerwca 2019 godzina 10:40

  A co wy o niej wkolko przeciez jej maz nie jest kaleka ,zeby musiala sie nim zajmowac,troche logiki imbecyle

 12. Avatar

  Janina

  25 czerwca 2019 godzina 12:50

  Niedługo sie bedzie działo na grupach, wiele osob dozna gorzkiego rozczarowania. A pan Cz dostanie zadoscuczynienie za poniesione krzywdy, przez wszystkich trolli I hejterow,co zepsuli jego dobre imie,bezpodstawnie oskarzajac,szkalujac,wyzywajac.

  • Avatar

   Hello hejterzy

   25 czerwca 2019 godzina 14:21

   Przeciez nie ujdzie im to na sucho zaplaca gorzka cene zobaczymy czy beda tak wesolo szalec jak przez ye kilka miesiecy ,czetwiec juz odpuscili liczac ,ze nikt nie widzial jak dzialali,ba nawet mataczyli w sledztwie,oj za pozno sie wycofali

  • Avatar

   Anonim

   25 czerwca 2019 godzina 17:15

   Moze nie bezpodstawnie. Dla niego gorzej jesli umorza sprawe bo morderstwo bylo a winnego oficjalnie nie ma ale kazdy co ma troche oleju w glowie sie domysla. Nietrudno sie zorientowac co tu sie wydarzylo wiec jak powiedzial ze w Borzecinie go zlinczuja to wyraznie wie ze ludzie wiedza. Jakos nie protestuje zbytnio? On nie szuka winnego zeby tym samym odrzucic podejrzenia od siebie tylko oczernia zone zeby chociaz troche ludzie mu wspolczuli i go usprawiedliwili. Niech prawda zwyciezy

   • Avatar

    Do Anonim

    26 czerwca 2019 godzina 06:28

    A dlaczego ma szukać winnego? od tego jest policja i za to im płacą,czy oczernia żonę? wątpię,kto inny ją oczerniał zacznijmy od serdelka i ss jakie puszczał,sam się przyznał ze jest jej kochankiem,miał romans z mężatką,więc tu sama śp G wydała o sobie opinię i ten cały Kurd też przyczynił się do wydania nie najlepszej opinii.A najlepiej znaleźć kozła ofiarnego w postaci Cz.Mam nadzieję,że niedługo śledczy znajdą winnego i poniesie on czy oni karę.

   • Avatar

    hmm

    26 czerwca 2019 godzina 09:32

    Skoro prawda ma zwyciężyć jak piejesz to chyba powinnaś uznać że dobrze że i prawda na temat żony została ujawniona. A lud jak to lud zawsze kogoś podejrzewa tak jak tu męża zwłaszcza jak te podejrzenia są podgrzewane przez inne zainteresowane osoby które od siebie chcą odwrócić być może uwagę w tej sprawie dlatego od pierwszych dni kierują podejrzenia na męża. Ta sprawa zbyt grubymi nićmi szyta, czynią zarzuty że ta zbrodnia została zaplanowana a ona ze wszystkich stron wygląda tak jakby zaplanowana była w taki sposób aby obarczyć winą męża ? Pytanie czy on zaplanowałby by wszystko tak aby wskazywało na niego ? Ktoś chyba bardzo chce wszystkich do tego przekonać od pierwszych dni zaginięcia czasami tak bywa w sprawie ostatnio głośnego morderstwa Kristina sprawca też bardzo się starał żeby wszystkie tropy wskazywały OD POCZĄTKU na kogoś zupełnie innego od niego, miał zapewnione alibi i praktycznie nikt go nie podejrzewał bo to przecież taki miły sympatyczny adorator mamusi dziecka, zakochany, czułe wiadomości pisał, dziećmi się opiekował, ze szkoły przywoził … brzmi znajomo ??? Jak widać pozory mylą a KOCHANEK może być sto razy bardziej groźny niż wszyscy mężowie razem wzięci, i dopuścić się zbrodni nawet jeśli mają alibi że byli setki kilometrów dalej a potem winą obarczać innych. Zapytam ponownie BRZMI ZNAJOMO ?

    • Avatar

     Anonim

     27 czerwca 2019 godzina 13:42

     Nie w tym przypadku niestety. Bardzo bardzo ci zalezy zeby to sie okazalo ze kochanek z londynu przyjechal, wykradl mezowi z lozka zine, zamordowal i odjechal niezauwazony przez NIKOGO. Bardzo bys chcial i starasz sie przekonac ale niestety nie przekonujesz. Jest to niemozliwe.

     • Avatar

      Jagoda

      27 czerwca 2019 godzina 21:06

      Jesli tu jest Robi K to my cie pozdrawiamy i zawsze jestesmy pod wrazeniem Twoich komentarzy Ciebie czytac to przyjemnosc .
      I mamy gdzies co pisza hejterki .

     • Avatar

      hmm do anonim 27 czerwca godzina 13:42

      27 czerwca 2019 godzina 22:19

      Raczej tylko zwracam uwagę że pozory mogą mylić, a pierwsze wrażenie może być złudne albo ktoś bardzo się stara aby tak wyglądało. Tego przykładem jest sprawa zabójstwa tej Kristiny. Tu też niekoniecznie finał tej sprawy może się okazać po prostu taki jakiego byś bardzo chciała czy oczekiwała. I nie musi to być ani maż , ani kochanek … może się okazać ktoś o kogo istnieniu nawet na dzień dzisiejszy nie masz pojęcia. I tyle

     • Avatar

      Anonim

      28 czerwca 2019 godzina 08:02

      Zadnych pozorow w zabojstwie kristiny nie bylo, ten zabil kto mial motyw. Tak samo i tutaj jest jasne. Myslicie ze policja nie wie kto to zrobil? Trzeba tylko znalezc dowody zeby przekonac w sadzie. Ani w jednym ani w dtugim przypadku nie bylo pozorow.

     • Avatar

      hmm do Anonim 28 czerwca godzina 08:02

      01 lipca 2019 godzina 16:56

      Właśnie na początku w sprawie Kristiny zakładano zupełnie inny motyw niż teraz, dokładnie taki jaki narzucił sprawca czyli napaści na tle seksualnym i pod takim kątem szukała policja podejrzanych z okolicy nikt nawet nie pomyślał wtedy adoratorze mamusi który był przecież daleko od miejsca zbrodni i miał alibi a jakże. To że znalazł się świadek których z własnych tylko znanych mu powodów ujawnił prawdziwego sprawce i na niego wskazał to raczej łut szczęścia , inaczej kto wie jak by się skończyła ta sprawa Kristiny być może umorzeniem, być może szukano by nadal daleko od prawdziwego sprawcy. W sprawie gwałtu i zabójstwa 9 miesięcznej Blanki też zatrzymano i aresztowano ojca dziecka pod strasznymi zarzutami przesiedział w areszcie , w przestrzeni publicznej i medialnej był już skazany …. ale POZORY MYLĄ , właśnie dziś wychodzi na wolność ZWOLNIONY Z ARESZTU okazał się NIEWINNY żadne zebrane dowody do niego nie pasują ma alibi, a nagle odkryto że prawdziwym sprawcą może okazać zupełnie obcy facet jaki przyjeżdżał w „odwiedziny wieczorne” do MATKI DZIECKA … BRZMI ZNAJOMO ??? Tak tak znów się okaże że obraz przyjęty na starcie na podstawie stereotypów i pomówień okazał się zupełnie błędny a sprawcą okaże się ktoś zupełnie inny od tego kogo wytypowano na starcie bo tak najłatwiej było. Czyżby znów KOCHANEK odwiedzający mamusię okazał się o wiele groźniejszy od wyobrażeń i mitów na temat mężów i ojców. Pozory mylą po sprawie Kiristiny sprawa Blanki kolejnym tego przykładem. Człowiek ojciec dziecka zupełnie niewinny przesiedział w areszcie ze strasznymi zarzutami aż trudno sobie pewnie laikom wyobrazić jakie to musiało być dla niego przeżycie siedzieć z takim piętnem tzw. krzywych paragrafów.

   • Avatar

    Damian

    26 czerwca 2019 godzina 12:29

    Pan Cz.jako jeden szukal swojej zony ,az strach myslec,ze taka cene hejtu za to szukanie zaplacil ,siostra tylko opozniala wszystko,dlaczego?no moze wkoncu wyjawi prawde ,badzmy dobrej mysli ,po wsiach krazyla tez jakas ciotka mataczac ,co ci ludzie maja w glowie zal myslec,ale chyba sieczke ,mysleli,ze uda sie mataczenie po wsi i po fb

    • Avatar

     Anonim

     26 czerwca 2019 godzina 16:34

     A w ktorym niby momencie szukal? Przeciez od razu mowil ze dobrowolnie wyjechala do krajow arabskich a w tym czasie rodzina z psami i nurkami przeszukiwala Borzecin i okolice. Gdzie byl maz w tym czasie? Z muminkiem w londynie pod kosciolem muzulmanskim robili check in na fejsie ze niby szukaja i opisywali ze nie jednego a kilku miala kochankow. Syn bedzie wdzieczny jak dorosnie.

     • Avatar

      hihi

      26 czerwca 2019 godzina 22:53

      No cóż anonimko grupowa przecież domagałyście się prawdy więc jest i prawda o żonie i jej relacjach powinnyście więc chyba być wdzięczne za prawdę skoro jej szukacie. Czyż nie ?

     • Avatar

      Anonim

      28 czerwca 2019 godzina 07:57

      Prywatne sprawy ludzi powinny takie pozostac. Nie zajmuje sie plotkami tylko domagam sie ukarania mordercy. A to co sie dzialo w malzenstwie to ich sprawa

     • Avatar

      do Anonimki

      28 czerwca 2019 godzina 22:35

      Prawda jest jedna albo chcesz ja znać całą albo nie, w przypadku zbrodni wszystko zwykle ma znaczenie , wszelkie okoliczności. Skoro to co w małżeństwie to nie twoja sprawa to ukaranie mordercy też nie powinno być twoją sprawą. Od tego są odpowiednie organy.

     • Avatar

      Anonim

      02 lipca 2019 godzina 14:28

      Ukaranie mordercy to jak najbardziej moja sprawa bo mieszkam w okolicy i sie obawiam o zycie. Jesli to ktos przypadkowy morduje moze zaatakowac jeszcze raz? Natomiast malzenskie sprawy sa nie do wiadomosci publicznej bo nie maja bezposredniego wplywu na spoleczenstwo. Grazyna miala prawo robic ze swoim zyciem co chciala bo wiele kobiet i mezczyzn odnajduje szczescie jak sa w innych zwiazkach. Temat stary jak swiat. Natomiast mordercow powinni karac surowo bi nikt nie ma prawa odbierac zycia.

     • Avatar

      do Anonimki

      02 lipca 2019 godzina 22:04

      A to jedyny mord w tej twojej okolicy że tylko tego jednego mordercy się obawiasz ? Czyżby innych niewyjaśnionych spraw tam nie było ? Albo i wyjaśnionych z których dawno opuścili więzienne mury ? Złudne chyba poczucie bezpieczeństwa jeśli sądzisz że złapanie tego akurat mordercy zapewni ci poczucie bezpieczeństwa przecież każdego dnia mijasz ludzi którzy mogą potencjalnie wyrządzić ci krzywdę nawet jeśli nie masz takiej świadomości. Jeśli chodzi o samą zbrodnię to dobrze żeby chyba ustalili prawdziwego mordercę, a nie takiego jaki pasuje większości według nakręcanej presji społecznej bo jeśli ten prawdziwy pozostanie na wolności aby tylko skazać tego którego ty oczekujesz to chyba złudne będzie to twoje poczucie. No i dwa wszelkie sprawy mają znaczenie dla okoliczności zbrodni skoro takie jak ty szukają całej prawdy jak pieją. Zbrodnie mają swoje przyczyny, motywy i mają okoliczności które istotne są dla oceny organów do tego powołanych jeśli ty uzurpujesz sobie prawo do poznania całej prawdy to i cała prawdę dostajesz … albo wcale. Choć tobie akurat chyba nie jest ona do niczego potrzebna wniosek z poprzednich twoich wpisów … przecież to nie twoja sprawa … czyż nie ? Odwoływałaś się tymczasem jak syn taką a nie inną wiedzę przyjmie … no coż to pytanie do tych co od pierwszych dni od jej zaginięcia mediom opisywali co się działo w małżeństwie, rozsyłali po mediach i grupach nagrania kłótni małżeńskich jakie upubliczniano … nie martwiło cię to wtedy … takie jak ty były zachwycone .. chciałyście prawdy medialnie publicznie … to macie. Ty chciałabyś się babrać w cudzych brudach ale wybiórczo a tak się nie da jak widać , jak wychodzą to wszystkie i tyle słowem cała prawda.

    • Avatar

     to skandal

     26 czerwca 2019 godzina 17:13

     Tak szukal ze wyjechal tegp samego dnia po zaginieciu do innego kraju…tak szukal ze nie znalazl,a znalezli inni ludzie…tak szukał ze nie szukał bo wmawiał ze uciekła do muzułmanskiego kraju..a Ona biedna lezała w wodzie nieopodal domu.To tak wyglada poszukiwanie zony przez męża?!

    • Avatar

     ona

     27 czerwca 2019 godzina 08:00

     Damian nie bredź !!

    • Avatar

     Anonim

     27 czerwca 2019 godzina 13:45

     Tylko ze to ekipa siostry odnalazla?

  • Avatar

   Anita

   25 czerwca 2019 godzina 20:18

   Jak beda sie wtedy czuly te hieny ?

  • Avatar

   Jasiek

   25 czerwca 2019 godzina 21:01

   do Janina
   Dobrze prawisz!a zadośćuczynienie wystarczy na spłatę kredytów i na porządne wakacje z Patrykiem:)

   • Avatar

    Kaka

    25 czerwca 2019 godzina 22:57

    Zaś Bochnie obsiadłý niemiłe hieny patrzcie nosa swojego

    • Avatar

     Falsz i obluda

     27 czerwca 2019 godzina 12:33

     A prawisz na grupie ze tu wszystko jest obrzydliwe a sama tu juz siedzisz bez przerwy ? Nastepnym razem nazwe cie po imieniu .

   • Avatar

    Anonim

    26 czerwca 2019 godzina 01:06

    co tam jakies wyniki z ciema widomogdzie byla dokogoprzyjechala zkim spala tojakby osmieszenie kabaret ottomnie tozdumiewa na caly swiat parodia igdziedalej jakzyc

    • Avatar

     do anonim

     27 czerwca 2019 godzina 07:18

     anonim dziwnie piszesz az sie chce zapytac ktos ty ?

    • Avatar

     tez wierzaca

     28 czerwca 2019 godzina 17:07

     Jak żyć?? sledzic sprawę ale nie bawic sie w dochodzenie ,od tego sa własciwe organa Pani z imienia W

  • Avatar

   Anonim

   27 czerwca 2019 godzina 18:21

   A ta Grupa tej Frej,to jakaś masakra oni się tylko plotami zajmują,teraz dupę obrabiają detektywom,tego już czytać nie można.Co za plotkary.

 13. Avatar

  Julian

  26 czerwca 2019 godzina 23:01

  Na grupie KF to istny kabaret już .Robię ss by potem wyśmiać te aktorki spalonego teatru .Znudzone ,zaniedbane żony co siedzą 24h i tylko pojawi się coś to huzia obrobić.Zero powagi ,żenujace żarty .ohyda

  • Avatar

   Fejsbukowe grupy

   28 czerwca 2019 godzina 17:00

   Na grupie F.jest kabaret to co powiedziec o grupach Margerity?patologia,ona i jej przydupasice.
   Zreszta,wszystkie te grupy to patole.

 14. Avatar

  żal

  27 czerwca 2019 godzina 13:04

  Pewnie, ze kabaret i parodie robią ze śledztwa.Każdy laik wie do kogo przyjechała i gdzie była.Jedno jest pewne:Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.zal

  • Avatar

   V

   28 czerwca 2019 godzina 21:17

   Wolała kochanka brudnego, niż synka.

   • Avatar

    Anonim

    02 lipca 2019 godzina 14:33

    Co za ohydny komentarz. Ktos tu zazdrosny chyba?

 15. Avatar

  Anonim

  28 czerwca 2019 godzina 12:36

  do kogo przyjechała? gdzie była , a Ty skąd wiesz? znasz akta sprawy? Byłaś z nią? Masz uprawnienia, doświadczenie w prowadzeniu śledztwa? i jeszcze Boga przywołujesz. Ja jestem laik i nie wiem do kogo przyjechała i gdzie była- czyli Twoja teza, „że każdy laik wie do kogo przyjechała i gdzie była”- nie jest prawdziwa. Czy to taka tania propaganda?
  Jeżeli Ty wiesz to wszystko to proponuje zgłosić się na Policję i przekazać dowody.
  Piszesz o żalu, Bogu, w jednym poście, o laikach i kabaretach. Po co to robisz? Co chcesz osiągnąć przez swój post?

 16. Avatar

  ddo anonim z 28 czerwca godz 12:36

  28 czerwca 2019 godzina 16:17

  super,nic dodac ,nic ując wypunktowane kazde zdanie Niech kazdy grzebie na swojej działce

 17. Avatar

  żal

  28 czerwca 2019 godzina 19:07

  Anonimie każdy mieszkaniec miejscowości z której pochodziła wie gdzie mieszkała i z kim ŚP Grażyna.Akurat do tego nie potrzebny jest wgląd do akt sądowych. Powtórzę: Pań Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.( niby taka/taki inteligentny anonim i tyle pytań zadaje:?)

  • Avatar

   Zonk

   01 lipca 2019 godzina 23:43

   Ja czekam na finał. Oj bedzie się działo. Kopary hejterom opadna,ciekawe ile fejkow sie do błedu przyzna,uderzy w piers i przeprosi p.Cz, za ten caly śmietnik co mu zgotowali ?!jak oni moga spac spokojnie i patrzec w lustro. Ano tak w myśl słow piosenki: znowu w życiu mi nie wyszło, to spierd…..e je innemu człowiekowi. Taka polska mentalnosc.

  • Avatar

   Anonim

   02 lipca 2019 godzina 11:00

   hej, a ty reprezentujesz Gminę , że się w imieniu mieszkańców wypowiadasz? Może wypowiedz się za siebie co wiesz?

 18. Avatar

  PiPi

  28 czerwca 2019 godzina 21:44

  Piter ty demonie już nawet cię zawiało na „Murem za Jakubem A” Ty miernoto jedna z tym dorabianiem głowy Papieża .Łazisz po kanałach widzę kanalio jedna.Dzialaj coś zarozumiały palancie na grupie bo Pleciugi się nudzą i szukają marokana .Co za syf

 19. Avatar

  @Pipi

  30 czerwca 2019 godzina 01:02

  Syf,dokladnie.
  Najbardziej smiac mi sie chce z ,,inteligencji”takiej jak np.Pan Chomik.Haha.
  Taki niby elokwentny francuz co to jest niby doktorem itd a malo co nie zostal sluzacym Parkera albo Kasia P.Tak sie nim podniecali a to zwykly psychol,ktory zaklada grupy typu Murem za Jakubem.
  Dziwie sie tylko,ze osoby inteligentne daja sie nabrac na takich troli typu parker czy margerita i mysla ze sa kims lepszym niz inni bo lajkuja sobie z parkerowa czy z margerita albo zostana wlaczeni do prywatnego czatu.Zenada,zenada i jeszcze raz zenada.
  A to wszystko niemalze na grobie Pani Grazyny.Czy ktos o niej w ogole pamieta?
  Watpie….

  • Avatar

   lili

   30 czerwca 2019 godzina 23:20

   dokładnie!żenujące jest to,że P.P.został adminem na grupie K.F.To zwykły psychol,troll,który żeruje na ludzkich tragediach.

  • Avatar

   Do @ PiPi

   02 lipca 2019 godzina 16:52

   Racja ,jak im nie wstyd ? A moze jednak wstyd bo profilowe to albo kotki albo pieski albo kwiatki tylko ze niektore matrony dopiero teraz zmienily ,zapozno bo mordki zescrinowame .Chetnie udostepnie komus zainteresowanemu pomawianiem i oskarzeniami mordki i ich oskarzenia .

 20. Avatar

  Hahaha

  01 lipca 2019 godzina 01:38

  Katarzyno od piesków!
  Jak tam zdobywanie mojego IP?Troszku się pośmiałam czytajac twoje wypocinki i podejrzenia xD

  Czy Pita Paka nie mógłby ci pomòc?Tak sie lubiście przecież a jeszcze ta jego wszędobylskość?Czy podoba ci się jego strona poświęcona Jakubowi?

  Pozdrawam wszystkich wierzacych w słowo pisane.

  Wasza X…,xD

 21. Avatar

  Leon

  01 lipca 2019 godzina 19:27

  A morderca sobie to czyta i piwko zimne popija śmiejąc się z całej tej prokuratury i policji Jeśli nadal będą tak pracować to za około 25 lat postawią pierwsze zarzuty tak więc morderca może sobie śmiało planować życie na kolejne 30 lat i piwko popijać BRAWO MAŁOPOLSKA POLICJA

  • Avatar

   ?

   02 lipca 2019 godzina 10:11

   Mają stawiać zarzuty tylko dlatego że fejsbookowa ciżba ma takie życzenie ?

   • Avatar

    Hahahihi

    02 lipca 2019 godzina 12:07

    Pewnie,bo te pejsbukowe trolle juz wyrok wydały i czekaja, az wyjdzie na ich. A tu czeka ich gorzkie rozczarowanie,bo nie zobacza p.Cz w kajdankach

   • Avatar

    Anonim

    02 lipca 2019 godzina 14:32

    Tak, jest to reprezentacja spoleczenstwa a organy scigania po to istnieja i utrzymuja swoje uslugi z podatkow zeby doprowadzic zbrodniazy do sprawiedliwosci. Wiec jak najbardziej wszyscy okoliczni, fejsbookowi i obywatele PL domagaja sie odnalezienia i odpowiedniego ukarania przestepcy ktory zamordowal sp Grazyne. Jak najszybciej!

    • Avatar

     ?

     02 lipca 2019 godzina 22:08

     Jak organy sprawcę ustalą i będą mieć wystarczające dowody to zarzuty postawią, a nie będą aresztować i sadzać tylko żeby zaspokoić żądania facebookowa ciżby aby wsadzić tego kogo im facebookowa ciżba wskaże.

 22. Avatar

  Adam

  02 lipca 2019 godzina 18:40

  Prokuratura moim zdaniem gó-no wie i gó-no ma Dlatego osoba która zabiła Panią Grażyne może spokojnie spać i śmieje się z takich organów ścigania co po pół roku gó-no wiedzą To ścierwo z mrowin co zabił dziewczynkę zatrzymali po 2 dniach a tutaj pół roku i dalej są w czarnej dup-e

  • Avatar

   Zdzisiek

   02 lipca 2019 godzina 20:10

   To prawda . No ale tyle im pomogly panie w postach i komentarzach ! Rozgrzebywaly wszystko na milion kawalkow i zadna mordercy nie znalazla ,no oprocz meza .Taka ich pomoc w sledztwie ze na oparciu ich wiedzy winny jest zamykac i niewazne ze nie ma dowodow .

 23. Avatar

  Kinga

  14 lipca 2019 godzina 17:18

  Każdy czeka na zakończenie sprawy na grupach hejterki się swoją Troja pieski kotki oby twarzy niepokaza stare baby na emeryturze siedzą albo na socjalach i za detektywów się biorą! Wciąż zmianiaja adminki bo każda chce być mądrzejsza i mieć lepszą grupę a ja to sobie po wszystkich grupach skakam w łaski się wykupuje i wyciągam co się da bo na początku jestem milusinska kotka a potem przekazuje po wszystkich adminkach na grupach

 24. Avatar

  BVCFDSXAY

  16 lipca 2019 godzina 12:01

  a moim zdanie trzeba dokladnie sprawdzic kochanka,moze rzyjechal za nia i dala mu kase i zabil,zeby podejrzenia padly na meza:TAKIEM Z ISLAMU NIE MA CO WIERZYC DLA NIEGO KASA NAJWAZNIEJSZA A KOBIETA TO PRZEDMIOT DLA NICH

  • Avatar

   Anonim

   16 lipca 2019 godzina 17:04

   To prawda. Kochanek ją zamordował dla kasy.

 25. Avatar

  Gosc

  12 stycznia 2020 godzina 21:44

  Skoro mowa o bolu,czy Pani Grazyna nie doznala czasami urazu nog.Wciaz niepodano wynikow sekcji zwlok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra