- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sprawa Grażyny Kuliszewskiej

Borzęcin, Londyn. We wtorek kolejne posiedzenie w sprawie ekstradycji. Czesław K. domaga się wydania „listu żelaznego”

- REKLAMA -

Takie informacje zamieścił przynajmniej na swoim profilu FB detektyw Bartosz Weremczuk. Według niego Czesław K. konsekwentnie podtrzymuje, że do śmierci Grażyny Kuliszewskiej nie przyczynił się on, tylko inne, bliskie jej osoby.

We wtorek (10.09.2019 r.) odbędzie się w Londynie kolejna rozprawa dot. ekstradycji Czesława K. do Polski, w związku ze śmiercią jego żony. Podejrzany nie przyznaje się do winy i konsekwentnie podtrzymuje, że do śmierci Grażyny Kuliszewskiej przyczyniły się inne, bliskie jej osoby.

Według naszych nieoficjalnych informacji – pisze detektyw – pełnomocnik Czesława K. może wystąpić do polskiego sądu z żądaniem wydania „listu żelaznego”, dzięki któremu jej klient mógłby odpowiadać przed sądem z wolnej stopy.

Bartosz Weremczuk uważa, że Czesław K. nie wierzy w sprawiedliwy proces w Polsce i jest przekonany, że w jego sprawie działa lokalny układ, na którego czele stoi rodzina nieżyjącej Grażyny Kuliszewskiej powiązana z prowadzącymi postępowanie organami ścigania i sądem.

Wszystko zatem zależy teraz od woli sądu, który otrzymując oficjalny wniosek może się zgodzić na wydanie listu żelaznego.

https://www.facebook.com/skuteczny.detektyw/posts/1079206895606663

Zatrzymanie Czesława K. było przełomem w sprawie Grażyny Kuliszewskiej. Kobieta zaginęła w nocy z 3 na 4 stycznia po tym, jak przyleciała do Polski, gdzie od dwóch tygodni przebywał już jej mąż i syn. Małżonkowie mieszkali w Londynie, w Borzęcinie mieli wybudowany dom.

To w nim po raz ostatni Grażyna Kuliszewska była widziana żywa. Wieczorem razem z mężem i synem miała położyć się spać. Czesław K. twierdził, że gdy obudził się rano, kobiety nie było. Zapewniał, że zniknęły też pieniądze (15 tys. funtów), które miał żonie przekazać w zamian za zrzeczenie się prawa do domu w Borzęcinie.

Kobieta miała kilkuletni romans z Kurdem mieszkającym w Londynie. Planowała z nim spędzić resztę życia.

Po zaginięciu 34-latki rozpoczęły się jej poszukiwania. Kobiety szukała policja, wsparta przez OSP a także mieszkańców Borzęcina. Ciało Grażyny Kuliszewskiej odnaleziono dopiero pod koniec lutego w Uszwicy. Było w stanie mocno posuniętego rozkładu.

Czesław K. wielokrotnie udzielał wywiadu portalowi Bochnia Brzesko z bliska. Za każdym razem zapewniał, że on żony nie zabił.

129 komentarzy

129 Comments

 1. Xd

  07 września 2019 godzina 20:09

  To jeszcze nie koniec, mam wrażenie, że dopiero się zacznie. Ciekawe kto jeszcze wypłynie w tej sprawie?

  • Vcv

   08 września 2019 godzina 07:11

   Słusznie że Czesław w tej sprawie nie ma zaufania do polskich organów działających po presją tłumu, faktem jest też że rodzina żony jest lokalnie ustosunkowana do tego jeszcze może się powoływać że w Polsce już dawno wydano na niego wyrok na podstawie plot pomówień i oszczerstw kolportowanych przez zorganizowane grupy na Facebooku i nie może liczyć na uczciwy proces. A jak jeszcze przedstawi historie takie jak Komendy jasne się stanie że ma uzasadnione obawy co do uczciwego procesu.

   • hihi

    08 września 2019 godzina 07:48

    Ta sprawa byłaby nudna jakby skończyła się skazaniem tego Czesława. O wiele ciekawsza będzie jak się okaże że Czesława jednak będą musieli z braku dowodów wypuści w Polsce. Już takiego apetytu tym trollicom nienawidzonym Czesława na grupach na lincz narobili, że będą mocno zwiedzione kiedy na nic się zdadzą stosiki i pochodnie jakie już sobie przygotowały.

   • buhaha

    08 września 2019 godzina 08:59

    Facebookowe niunie „pogrążycielki Czesława” ku chwale własnej głupoty nie rozumieją że Czesław w ten sposób wytrącił im wszelkie argumenty. Piały że Czesław nie chce stanąć przed sądem bo się obawia dowodów tymczasem wszystko pokazuje że to BZDURY TOTALNE. Czesław nigdzie nie uciekał i się nie chował chociaż miał na to pół roku. Teraz też jak widać chce się zgodzić na ekstradycję pod warunkiem listu żelaznego. Co to oznacza a czego facebookowe niunie „pogrążycielki Czesława” nie rozumieją ? Ano oznacza to że Czesław ZGADZA SIĘ na to żeby w Polsce prokuratura postawiła mu zarzuty, zgadza się żeby postawili go przed sądem i przedstawili dowody, zgadza się na proces przed sądem i chce żeby SĄD ROZSTRZYGAŁ w jego sprawie. Jedyne na co się nie zgadza to na to żeby go wsadzili do ARESZTU WYDOBYWCZEGO przed sprawą na całe lata bez wyroku żeby zaspokoić tłum żądny jak widać tego żeby siedział bez względu na wszystko, kiedy nie będą wnosić aktu oskarżenia tylko bardziej będą chcieli zmusić do przyznania się. Powiedziałbym że Czesław ZASZACHOWAŁ teraz wszystkich w tej sprawie i powiedział … SPRAWDZAM. Czesław mówi tym wnioskiem jeśli macie dowody proszę bardzo stawię się przed sądem, stawiajcie zarzuty, przedstawiajcie je w sądzie, NIECH SĄD ROZSTRZYGA sprawę i Czesław się będzie przed sądem bronił a nie siedział w areszcie i czekał całymi latami. Dobry ruch jeśli prokuratura ma dowody i jest pewna swego to czemu na się obawiać listu żelaznego? Skoro nie chcą Czesława tylko aresztować i osadzić aby tylko siedział w areszcie tylko chcą go sądzić i stawiać zarzuty to Czesław takim wnioskiem się właśnie ZGADZA NA PROCES i nie zamierza go unikać. Ale muszą go sądzić a nie zamykać w areszcie taki jest wybór.

    • Hahaha

     08 września 2019 godzina 17:22

     Hahaha,jeszcze warunki chce stawiać.Ze zgadza się ale pod warunkiem wystawienia listu żelaznego?Nikt go o zdanie nie będzie pytał.

     • huhuhu

      08 września 2019 godzina 21:37

      Właśnie że pytają go o zdanie czy zgadza się na ekstradycje czy nie, więc zaproponował rozwiązanie jakie powinno wszystkich satysfakcjonować. Skoro chcą skierować przeciwko niemu akt oskarżenia i go sądzić to list żelazny temu nie przeszkadza.Będą go mogli sądzić, stawi się na rozprawie ale nie będą mogli go trzymać za kratami aresztu przez lata bez żadnego wyroku. I tyle. List żelazny stanowi że będzie miał obowiązek stawiać się na rozprawy, nie będzie mógł zmieniać miejsca zamieszkania wyznaczonego przez sąd, nie będzie mógł mataczyć w sprawie itp. itd. sąd może również zastosować inne zabezpieczenia. Jeśli Czesław je złamie list żelazny przestanie obowiązywać o zostanie aresztowany. Propozycja Czesława w tej sprawie jest więc uczciwa bo nie ma żadnych podstaw aby go trzymać w areszcie za karatami przez całe lata gdzie miałby spędzić jak niektórzy kiedy toczą się dopiero w ich sprawie śledztwa nie ma aktów oskarżenia. Do tej pory Czesław współpracował wiec nie ma żadnych podstaw aby zakładać że będzie unikał odpowiedzialności. Więc jakie są podstawy poza poważnymi zarzutami aby go trzymać w areszcie .. żadne. Typ niekarany, bez przeszłości kryminalnej, w tej sprawie od początku współpracował z policją. A jak nie to będzie przeciągał proces ekstradycyjny podważając zachowanie jego praw w Polsce i może się okazać że nigdy go nie wydadzą.

  • qwe

   08 września 2019 godzina 08:30

   Zacznie to się może za kilka lat. Prawomocne decyzja w sprawie ekstradycji najwcześniej przy najszybciej wyznaczanych terminach nawet jeśli od razu będą decyzje będzie gdzieś w listopadzie. Niedługo twardy brexit i procedurę ekstradycji będzie trzeba pewnie powtórzyć tylko już nie skróconą ścieżka ENA tylko zwykłym trybem co zająć może nawet lata. Bo po brexicie ENA przestanie obowiązywać.

  • Maria

   09 września 2019 godzina 13:52

   Fajny ten Czesław,bez żartów ,pracowity chłopak może i ze wsi ,ale pracowity i dzieckiem się zajmował.Patrze na stare ich foty to chyba chciał im dać dobre życie .W domu nieźle ,dziecko miało widać dobrze.Zdjecia swiateczne wzruszają ,normalna polska rodzinka .Po huk ten arab? Latała za nim az dziewczyne omamil i tylko tym sprowadził nieszczescie na tę rodzinę .Dziś chłopiec nie ma rodziców.Sierota.Czesiek upadł i czy się podniesie nie wiadomo.
   Pogubili się jak wiele rodzin za granicą.Grazynka by i tak wróciła bo by nie zniosła jak dziecko musi żyć w innej wierzę i z innym ojcem ?aż to słowo grzęźnie w gardle.Wrocila by bo ona też polska dziewczyna ,katoliczka i że wsi .Takiego człowieka ciężko zmienić na inną religie ,mentalność ,reguły.Smutna historia jakby nie było.Zal mi ich obojga a już o chłopczyku to nawet myśleć nie mogę.Szkoda.Teraz robią z ich życia cyrk na grupach ale to przeminie i już nigdy ten chłopczyk nie zasiądzie z rodzicami i dziadkami do rodzinnego stołu .Ta sprawa zamiast hejtu powinna skłonić ludzi do tego by tak żyli by nikomu krzywdy nie zrobili.A odpowiedzialność za własne dziecko jest do końca życia i z tego się nie wywiązali obydwoje.

   • Marta

    10 września 2019 godzina 09:06

    Słusznie można powiedzieć klasyczny obraz upadku rodziny na imigracji, wiele pokus, rozluźnienie obyczajowe a potem już tylko smutek.

  • Loko

   11 września 2019 godzina 19:05

   Czesiu Ty klamczuszku nie wstyd Ci? Wrabiales te swoje obronczynie A one głupie nadal za Tobą, alez durnota tu zjeżdża

   • Lol

    12 września 2019 godzina 11:55

    Miałaś już napisane nie szukaj durnoty większej od siebie bo jej nie znajdziesz

 2. Anonim

  07 września 2019 godzina 20:33

  Za zdradę to głowę się ucina

  • BB

   08 września 2019 godzina 07:05

   Chyba u Arabów?

 3. Anonim

  07 września 2019 godzina 20:33

  Za zdradę to głowę się ucina

  • MarkoMilano

   08 września 2019 godzina 08:06

   W Polsce takich tradycji nie ma, ale jednak jak opisywał na grupach ten kochanek arabski, że z żoną tego faceta prowokacyjnie prowadzał się pod oknami domu i nawet dzieciaka na schadzki zabierali ponoć chyba żeby tego faceta ośmieszyć wkurzyć czy tak pokazać że odstawiony jest na boczny tor, no to on być może odstawił sam na boczny tor taką żonę tak bywa. Nie była zbyt rozgarnięta ta kobieta a taka zawsze sprowadzi jakieś kłopoty na faceta i tyle. Teraz ma ich więcej niż ona warta była bez względu na to czy winien czy nie.

 4. Mina

  07 września 2019 godzina 21:08

  Czego on to nie wymysli zeby tylko uniknac ekstradycji. Powinien stanac przed wymiarem sprawiedliwosci w swoim ojczystym kraju jak prawdziwy mezczyzna tym bardziej jesli niewinny, w przeciwnym razie uwazam ze winny i probuje wszystkich mozliwych opcji zeby sie wymigac. Oby sprawiedliwosci stalo sie za dosc.

  • ?

   08 września 2019 godzina 07:17

   Przed jakim wymiarem tym który na kilkadziesiąt lat w trzech instancjach wsadził niewinnego Komendę żeby ukryć prawdziwych sprawców mających układy z organami. NIE KOMPROMITUJ SIĘ …. kto stawilby się przed takim wymiarem skoro już został skazany mimo że nie przedstawiono jeszcze ano jednego dowodu w jego sprawie ani nawet nie wiadomo jakie ma mieć zarzuty

   • Anonim

    08 września 2019 godzina 11:07

    Zarzut morderstwa zony z premedytacja bo kamery byly wylaczone i przez to wiadomo ze planowal. Dozywocie. No chyba ze pojawi sie jakis nowy podejrzany na horyzoncie co wylaczyl kamery, ukradl zone w srodku nocy i zamordowal jak niczemu nieswiadomy czesio spal obok. Na razie horyzont pusty wiec jest tylko jedna opcja.

    • MT

     08 września 2019 godzina 16:32

     Zarzutów jak na razie nie ma. Tym bardziej dowodów opowieści o kamerach i wymiarze kary bo takie decyzje będzie podejmował sąd na podstawie wszystkich ustalonych okolicznosci.To że nikt nie szukał innych sprawców nie znaczy że winien musi być ten jakiego t6 chciałabyś wsadzić bo tym będą decydować fakty i to co komu da się udowodnić a nie twoje zyczenia

  • I tyle

   08 września 2019 godzina 07:24

   Komenda też pewnie myślał że jak jest niewinny to spokojnie może stanąć przed sądem. Śmiech na sali. W tej sprawie od pierwszych dni działa całą machina propagandowa jaka lakierowana była na obwinianie meza. Widać że ktoś bardzo chciał to wsadzić nawet wtedy kiedy żadnych podstaw nie było. Przecieki nagrań do mediów, aktywna działalność pomówienia oszczerstwa arabskiego kochanka kolportoawane przez facebookowej grupy. O tym czy jest winien czy nie będą decydować sady lepiej lub gorzej bo różnie w tych sądach bywa jak pokazuje historia Komendy ale z pewnością w sprawie Czesława od początku widać było historyczną nagonkę na niego aby to tylko wsadzić bez względu na dowody więc nic dziwnego że podaje to jako argument w swojej sprawie.

  • Iii

   08 września 2019 godzina 07:29

   Nic wymyślać nie musi sprawy takie jak Kowalczyka, Komendy, Kraski i wielu wielu innych zaczynają być już hurtowe więc wystarczy że poda przykłady jak działać potrafi Polski system prawny gdy jest presją aby kogoś skazać a zatuszować postacie z ukladu

  • ??

   08 września 2019 godzina 08:45

   Ale czego nie rozumiecie facebookowe niunie przecież ten Czesław wytrącił wam kolejny argument piałyście że nie chce stanać przed sądem a on jak wynika zgadza się pod warunkiem że dostanie list żelazny więc w czym problem. Jeśli prokurator chce Czesława sądzić stawiać zarzuty a nie tylko ARESZTOWAĆ żeby trzymać za kratami to jest właśnie na to szansa. Bo Czesław w ten sposób mówi że nie chce dać się wsadzić za kraty bez wyroku ale zgadza sie żeby postawili mu zarzuty jeśli jakieś chcą i przedstawiali dowody w sądzie. O co więc wam jeszcze nawiedzone głupie niunie chodzi ? Żeby wsadzić Czesława za kraty na lata do aresztu bez zadnego procesu i dowodów ?

  • Paragraf

   08 września 2019 godzina 09:26

   Mina ty normalna to nie jesteś !On ma stać jak prawdziwy mężczyzna przed sądem ? Może k…a niewinny i prosić o karę ? a żona była prawdziwa kobieta jako Matka ? Żona ? Weź ty się pizgnij w ten głupi łeb ! Bo ma prawo do wykorzystania wszystkich możliwych opcji obrony ! Cóż ci tłumaczyć jak ty może zbyt tępa?

   • Anonim

    08 września 2019 godzina 10:43

    Jesli nie popelnil zbrodni to i nie ma dowodow. Jesli nie ma dowodow to ma szanse sie oczyscic i swoje imie. Ale nie, szuka wszelkich mozliwych opcji bo wie ze dowody jednak sa i bedzie siedzial. Kwestia czasu jak go odesla tam gdzie czeka na niego sprawiedliwosc. Polski wymiar sprawiedliwosci jest bardzo dobry a ze pomylki sie zdarzaly to w kazdym kraju w UK tez wsadzili niewinnych i w USA. W tym natomiast przypadku to jest tak oczywiste kto i co zrobil ze nawet fejsbookowe niunie juz dawno rozwiazaly ta sprawe. To nie Komenda to jest sprawa Kuliszewski i tylko ten co szukaj ostatniej deski ratunku powie ze w polsce sady sa niesprawiedliwe. Jeszcze bardziej mnie teraz przekonuje ze winny, z jego m0rdy czytam i pisze wyraznie haha

    • hihi

     08 września 2019 godzina 21:49

     Właśnie chce się zmierzyć z tymi dowodami jakie niby są przed sądem a nie siedzieć w areszcie bez wyroków całymi latami. Skoro dowody są to wydać mu list żelazny on staje przed sądem i niech go sądzą ? A nie jeśli chodzi tylko o to żeby go wsadzić bez wyroków do aresztu bo takie zapotrzebowanie ma ciżba to nic dziwnego że nie chce siedzieć bez wyroku ? A potem będą wmawiać że jak siedzi to winny tak jak już nadaja głupie niunie z facebooka że jak zatrzymali to winny. Śmiech na sali. Jeśli tego nie rozumiesz to jesteś głupsza niż ustawa przewiduje. Polski wymiar sprawiedliwości nie budzi niczyjego zaufania od lat. Niewinni są skazywani a winni bujają się na wolności wiele takich spraw jak Komendy to pokazuje. W sprawie Komedy też te same nunine facebookowe wszystko wiedziały i się okazało po kilkudziesieciu latach że nic nie wiedziały tak to z plotkarami bywa. Wtedy plotkowały pod płotem i na targu dziś na facebookach nic się nie zmieniło. Więc wyroki takich niuń jak ty można tylko obśmiać do łez 🙂

    • Lol

     09 września 2019 godzina 08:06

     Komenda zbrodni nie popełnił a dowody były ciekawe skąd się wzięły takie cuda?

   • Anonim

    08 września 2019 godzina 10:51

    Czyli nie moze bronic sie tym ze nic nie zrobil bo juz wie ze sledczy odkryli dowody na niego to teraz opcja B podwarzymy caly system. Dobry jest tylko ze to nie przejdzie bo w UK maja wiezienia wypelnione imigrantami i bardzo chetnie sie pozbeda kazdego jednego przy najblizszej okazji. A czesio nie siedzialby juz trzeci miesiac gdyby byl taki niewinny jak jego obroncy twierdza.

    • Anonim

     08 września 2019 godzina 21:51

     Niewinni siedzieli już nawet kilkadziesiąt lat a nie tylko kilka miesięcy. Mało wiesz jak widać naiwna

     • Anonim

      09 września 2019 godzina 20:56

      To sa bardzo skrajne przypadki w liczbie kilku na przestrzeni dekad. Sady skazuja ludzi kazdego dnia i w >99.9% sa trafne wiec powolywanie sie na takie skrajnosci w przypadku kuliszewskiego to szukanie juz ostatniej deski ratunku. Zostal aresztowany i siedzi nie bez powodu. Kazdy kto ogladal jego slynne wystapienia w TV widzial jak klamie. Obroncy czeslawa sa jednak tak bezmyslni ze licza na brak dowodow czy podwazenie praworzadnosci w polsce. Nic mu nie pomoze

     • hihi

      10 września 2019 godzina 08:26

      A skąd ty takie statystyki podajesz że 99,9% są trafne wyssałaś fejsikowa niunio na poczekaniu z tipsa. Podaj źródło swoich BREDNI. Ilu jest osadzonych w aresztach i wychodzi w końcu bez zarzutów, ilu takich jakim zarzuty postawili a przed sądami uniewinnili, a ilu takich jacy odsiedzieli kilkadzisiąt lat a okazywali się niewinnymi, a ilu jeszcze takich siedzi NIEWINNIE jacy nie są w stanie dowieść swojej niewnności w tym jak widać wypaczonym systemie tego już nie zliczy nikt. To nie polowanie na skrajności tylko PRZYKŁADY jak działa ten system w którym pod presją ciżby można skazać człowieka na dożywocie bez ŻADNEGO DOWODU wylącznie na podstawie opowieści albo na podsatwie mataczenia organów jakie chciały ukryć prawdziwych sprawców. To nie skrajności tylko ŻYWY OBRAZ jak działa ten system w którym skoro skazano Komendę to można skazać ABSOLUTNIE KAŻDEGO bez żadnych dowodów, bo na Komenda ŻADNEGO DOWODU nie było bo być nie mogło, nie był na miejscu zbrodni, nie było tam żadnego jego śladu, nie miał nawet kontaktu z ofiara nigdy w życiu, miał alibi w momencie zbrodni był w zupełnie innym miejscu co potwierdzało KILKUNASTU niespokrewnionych z nim świadków mimo to przyklepano mu dożywocie, bo ciżba takich jak ty chciała żeby kogoś skazać. Można powtarzać ci do znudzenia w Polsce masy ludzi było aresztowanych i zwalnianych z aresztu bez postawienia zarzutów, masy ludziom postawiono zarzuty a potem uniewinniano ale ty chyba do końca życia będziesz zaklinać rzeczywistość i jak nagłupsza niunia fejsikowa przekonywać ze jak ktoś zatrzymany to musi być winny bo ci tak w telewizorni pokazali a ty przecież tak bardzo bys chciała żeby siedział … ktokolwiek. To co widzisz to tylko świat twoich urojonych wyobrażeń a w sądzie liczą się WYŁĄCZNIE FAKTY, DOWODY choć jak widać nawt kiedy ich brak są w stanie skazać niewinnych. Nie ma bardziej bezmyślnych niż ty. Podważać praworządność w Polsce nikt nie musi ta „praworządność” skutecznie podważała się sama w tych sądach przez ostatnie dekady a nie tylko lata i wystarczy to pokazać aby nikt nie miał wątpliwości że praworządność w Polsce to mit i farsa i wyświechtany frazes. A jeśli sama przekonujesz że podważenie dowodów nikomu nic nie pomoże to ku chwale własnej głupoty właśnie sama potwierdzasz że ta praworządność jest mitem skoro dowody nie są ważne a ich podważenie nie ma znaczenia bo skoro taka ciżba jak ty chce aby kogoś skazali to skażą. Śmiech na sali z ciebie fejsikowa niunio. Kolejny żałosny obraz tej waszej obłudy zakłamania i miałkości intelektualnej. Ty wiesz to ma być skazany i chcesz więc tak ma się stać , tak samo chciały te które kwiczały kiedy skazywano Komendę na podstawie pomówień zwykłej prostytutki. Kiedy po latach miała odpowiedzieć za swoje pomówienia kojknęła z wrażania w areszcie a szkoda że nie odsiedziała co najmniej tyle co musiał siedzieć Komenda tylko w o wiele gorszych warunkach, szkoda że nie będą siedzieć tyle samo ci którzy mataczyli w jego sprawie aby tuszować prawdziwych sprawców a potem przyklepywali takie śmiechu warte wyroki. Taki obraz tej mitycznej „praworządności” więc ograniczona zaufanie do takiego systemu to raczej objaw racjonalności. Choć nie mam wątpliwości że takie fajsikowe niunie jak ty jeśli wyrok okaże się nie po waszej myśli i Czesio zostanie potencjalnie uniewinniony też będą wtedy piać że praworzadności nie ma bo nie po waszej mysli. Tak samo jak już na tych grupach nadawałyście że policja jest w zmowie z Czesiem bo na wasze życzenie nie wsadziła Czesia za kraty już dawno. takie plotkary ze swoimi plotami , pomówieniami , oszczerstwami niszczącymi ludziom życie to największa zakała tego systemu …

     • do Anonim 09 września godzina 20:56

      10 września 2019 godzina 08:46

      Notoryczna KŁAMCZUCHO, KONFABULANTKO i PLOTKARO ślepo nienawidząca Czesława skąd ty wzięłaś te dane że przypadki niesłusznie skazanych to zaledwie kilka na przestrzeni dekady? Chyba takie statystyki na tych waszych ułomnych grupach wyprodukowaliście sami. W realnym świecie w Polsce w ciągu ostatniej dekady prawomocnie zasądzono już odszkodowania za niesłuszne skazanie dla ponad …. 150 OSÓB,tymczasem za niesłuszne tymczasowe aresztowanie lub zatrzymanie odszkodowanie zasądzono dla PONAD 1400 osób , to są wszystkie te przypadki kiedy zasądzono odszkodowania ponieważ o nie występowali a nie wszyscy występują. W tej liczbie NIE MA jeszcze Komendy ani Kraski bo oni jeszcze nie wystepowali o odszkodowania a Kraska nawet nie może się przebić aby go w końcu oczyścili i skazali prawdziwego sprawcę. Taki realny obraz a nie twoje mżonki rocznie daje to kilkunastu niesłusznie skazanych i kilkuset niesłusznie zatrzymanych i aresztowanych a nie jednostkowe przypadki jak KŁAMIESZ tu namiętnie w każdej sprawie. Dane te są powszechnie znane i dostępne każdy może sprawdzić sobie że liczba niesłusznie skazanych i aresztowany i zatrzymanych była znacznie większa, w poprzednich latach te wskaźniki byly jeszcze większe. Do tego dochodzą zasądzone ZADOŚĆUCZYNIENIA w ostatnich 10 latach dla niesłusznie skazanych ponad 250 osób, i dla niesłusznie aresztowanych i zatrzymanych ponad 2400 osób tyle fakty jak zwykle kontra banialuki facebookowych plotkar

     • hmm

      10 września 2019 godzina 09:43

      To i tak pikuś bo w tej liczbie nie ma tych których aresztowano i wypuszczono ale sąd uznał że ich aresztowanie było zasadne i mimo, że siedzieli nic im się nie należy wtedy jeszcze ich w tej statystyce brakuje. Był taki bezdomny co go aresztowali w jakiejś sprawie potem okazał się że nie ma nic wspólnego wypuścili ale sąd nie przyznał odszkodowania bo uznał że za kratami miał lepsze warunki życiowe niż na wolności i mu się nie należy. To nie żart jak ktoś chce może takie orzeczenie w polskiej temidzie znaleźć.

    • ??

     08 września 2019 godzina 22:11

     No właśnie skoro wszystko jest jasne i tak chętnie się pozbywają niby tych imigrantów to czemu Czesia trzymają nadal i NIE WYDALI chociaż zwykle przeciętnie cała procedura w ramach ENA trwa poniżej 2 miesięcy ,a tu Czesio już trzeci miesiąc i nawet jednej decyzji nie ma o jego ekstradycji o odwołaniu nawet nie wspominając. To chyba coś musi być na rzeczy że tak się długo zastanawiają ? I Czesia jakoś nie wydają ?

  • Anonim

   08 września 2019 godzina 18:18

   A ta znowu o tych prawdziwych mężczyznach Ty się za dużo filmów naogladalas nie ma prawdziwych kobiet to i prawdziwego mężczyzny nie masz co szukać.

 5. Prawo

  07 września 2019 godzina 21:24

  Ma takie prawo by korzystać ze wszystkiego co może w swojej obronie i nikomu nic do tego .Ma to jak każdy inny.

  • KT

   08 września 2019 godzina 07:26

   Dokładnie korzysta z przysługujących mu praw. A detektyw jak tylko przestał kasę od niego dostawać to mu się zaraz punkt widzenia odmienił… typowe.

 6. Czenio Kopytek

  07 września 2019 godzina 21:32

  Ale się zaparł kopytami.

  • hihi

   08 września 2019 godzina 08:08

   Kopytkami to przebierają niecierpliwie chore trollice nienawidzone Czesława jakiego nigdy na oczy nie widziały i histerii dostają na samą myśli że może się okazać że nie będzie siedzieć bo ich ploty pomówienia i oszczerstwa nie wystarczą aby go wsadzić 🙂

  • bzzzz

   08 września 2019 godzina 09:20

   Gdzie się niby ten Czenio zaparł niunio facebookowa jak właśnie wynika że sam sie zgadza na proces w Polsce pod warunkiem że jak mają dowody to niech stawiają zarzuty , wnoszą sprawę do sądu i sądzą a nie marzy się takim jak ty wsadzić go do aresztu na lata aby tylko wsadzić bez żadnego procesu. Zagiął ten Czenio takie NIEMOTY jak ty i nawet za głupie że tego nie rozumieją i kompromitują się dalej. Czenio właśnie ci oznajmił że jak macie na niego twarde dowody ty i prokuratura to on gotowy sie z nimi zmierzuc na SALI SĄDOWEJ a nie siedzieć w areszcie całymi latami kiedy sprawe nie bedzie wnoszona tylko dlatego że takie jak ty chciałyby go wsadż. Więc o co ci chodzi niemoto ? Macie twarde dowody no to macie szanse Czesław sądzić , zgadza się na proces. To chcecie go sądzić czy nie ? Czy tylko ploty pomówinia i oszczerstwa sie bawic bo na sali sądowej wszystko się okaże. ???

  • Anonim

   08 września 2019 godzina 13:17

   Widać, że 90% komentarzy pisze JEDNA OSOBA sama ze sobą XD szaleństwo, wiele jaźni czy zwykły debilizm? XDXD

   • Hihi

    08 września 2019 godzina 16:54

    Piter Parker nie szukaj obłędu na własną miarę i 24 profili na facebooku jakim przyjmujesz 24 jaźni bo raczej nie znajdziesz:)

   • Lol

    08 września 2019 godzina 16:59

    Piter Parker no Ty na niezliczonej ilości jaźni znasz się jak nikt mały trollu 24 twoje profile mówią o twojej przypadłości wszystko.

 7. Fejsbukowa niunia z obłędem w oczach

  08 września 2019 godzina 00:11

  A ja,jak mantrę powtarzać będę że żelazne to Czenio będzie miał ozdoby w oknach w ZK gdzieś w Polsce.

  • ??

   08 września 2019 godzina 07:04

   Piter Parker komu Ty tych żelaznych ozdób już nie zakładałeś w tej sprawie trudno by było wszystkich wymienić chyba całe Borzeciny. Jesteś w stanie wskazać choć jedną osobę z otoczenia tej Grażyny jaka nie wsadzales już za kraty

   • Haha

    08 września 2019 godzina 10:06

    Jeszcze kochanka śniadolicego PP nie oskarżał, bo on taki uczciwy i chodzaca poczciwość przecież, haha

    • danka

     08 września 2019 godzina 11:38

     Fakt Piter to może jednak Pitera bo rzeczywiście serdelka zawsze omijał w oskarżeniach taka nim oczarowana

    • Kaśka

     08 września 2019 godzina 12:25

     Ja to pamiętam jak Parker wypisywał brednie na temat Artura, Celinki i inne jego opowieści, dziś przekonuje że to wszystko co pisał to były głupoty. Za to tworzy nowe głupoty i teraz twierdzi że te już głupotami nie są. Jak dziecko w piaskownicy trochę wiejskich plot tam usłyszy i tyle

    • Rasista PP

     10 września 2019 godzina 18:39

     Kochanka nie obsmarować bo PP to rasista a nie chciał tego na grupie ujawnić .

   • Do kupy

    08 września 2019 godzina 10:09

    Piter Parker tobie wyrzutku społeczeństwa powinni dać żelazny łańcuch i przypiąć tak żebyś już nigdy w klawiaturę nie kliknął!Bo co klikniesz to kupa i smrod .

    • Monika

     08 września 2019 godzina 12:17

     dajcie spokój z tym parkerem dziś obśmiewa swoje własne wywody sprzed kilku miesięcy i sam niezłomnie dziś wszystkich przekonuje że głupoty wtedy pisał

  • Hihi

   08 września 2019 godzina 07:12

   Biedna niunio idz na lody z dziećmi a nie karmisz się cudzymi nieszczesciami i tragediami

  • hihi

   08 września 2019 godzina 07:45

   Fejsikowe niunie „pogrążycielki Czesława” kliniczny obraz hejterskiego obłędu. Całe ich żałosne smutne życie toczy się wokół tego Czenia. Tylko Czenio Czenio Czenio nawet po północy w sobotę jak widać siedzą biedne i z wypiekami na gębach śledzą każdy news upewniając się czy na pewno ten Czenio siedzi czy go może wypuścili bo wtedy ich życie straciłoby cały sens 🙂 Dosłownie można skonać ze śmiechu. Wy się tam wypalicie na tych grupach przez te miesiące zanim nawet do ekstradycji dojdzie. Niektóre jakby mogły to by co rano kraty opukiwały w celi Czenia żeby się upewnić że im przez okno nie zwieje o odpowie w imię ich urojeń za wszelkie ich życiowe niepowodzenia.

   • Anonim

    08 września 2019 godzina 10:53

    Co za idiotyczny komentarz. Ktos tu widze juz nie ma nic sensownego do powiedzenia i pisze taki rynsztok.

    • Hihi

     08 września 2019 godzina 16:56

     Co tam fejsikowa niunio przejrzałaś się w komentarzu jak w lustrze i własne oblicze dostrzegłaś? Pewnie szok dla Ciebie jak się prezentujesz 🙂

     • Anonim

      09 września 2019 godzina 17:12

      Nie rozumiem tego belkotu. Rodzina czesia popada juz w obled i pisze na ilosc a nie na jakosc. Rozumiem ze ciezko wam przyjdzie pogodzic sie z tym ze czesio popelnil tak nikczemny czyn i tym samym znieslawil rodzicow i cala rodzine. Tragedia dwoch rodzin ale on chociaz zyje i moze sie bronic bo niestety grazyna zostala pozbawiona takiej mozliwosci. Zastanow sie idioto co chcesz przekazac zanim zaczniesz pisac bo jeszcze bardziej odslaniasz niehlubny obraz czeslawa i w jaki sposob ludzie z jego otoczenia sie wypowiadaja i co pisza. Obciach

     • do Anonim 09 września godzina 17:12

      09 września 2019 godzina 21:26

      Bo takie jak ty zwykle niewiele rozumieją, nawet jak widać własnego odbicia w lustrze nie poznają.Obciach to takie żałosne jak ty w imię tych waszych urojeń stygmatyzujących tego Czesława jako emanację waszych wszelkich życiowych niepowodzeń z facetami i jednocześnie idealizując obraz tej waszej Grażynki. Pustota bije z tych waszych wypocin. Czesiowi jak na razie nikt żadnego czynu nie dowiódł nawet jeśli takie plotkary jak ty przekonują że jest inaczej. Jeśli ktoś w tej historii „zniesławił” rodzicow i rodzinę to chyba tak samo ta twoja Grażynka ? Dumna jesteś z jej wyczynów za życia jakie opisują? Jak widać więc ta historia ma różne oblicza a nie tylko takie jakie ty w imie własnych chorych przekonań chciałabyś narzucić. Więc nie szukaj kretynko głupszych od siebie bo nie znajdziesz już ci powtarzano to wielokrotnie ale jak widać do takich jak ty nie dociera. Obciach to poczytać jak wypowiadają sie te fany tej Grażynki na tych grupach juz dawno chyba zapomnieli o jej tragedii skupiajac sie na hucpie z Czesławem. Nawiedzone niunie fejsikowe takie jak ty to stan umysłyu widać to wyraźnie tym bardziej zabawne kiedy wlasne ułomności i przywary nieudolnie próbujesz projektować na innych. Takie jak ty to najbardziej żałosny i żenujący obraz tej historii fejsikowa pusta niunio.

     • MT

      09 września 2019 godzina 21:33

      Idąc twoim prostym prymitywnym tokiem rozumowania anonimko można uznać że jesteś z rodziny Grażyny i o wszelkie zło tego świata chciałabyś rozpaczliwie obarczyć winą tego Czesława. Nie ośmieszaj się. wtej historii twoja Grażynka miała swoj udział ktokolwiek okaże się winnym jej śmierci.

  • Kaśka T

   08 września 2019 godzina 07:57

   A ja jak mantre powtarzam że od tych żelaznych ozdób dla Czenia twoje życie nie stanie się mniej żałosne i smutne jeśli jedynym światełkiem w tunelu ciemne du… w jakiej tkwisz jest zobaczyć Czenia za kratami w Polsce i tylko to daje ci nadzieje choćby promyk szczęścia w twoim żałosnym pustym hejterskim życiu.

  • bzzz

   08 września 2019 godzina 09:22

   Jak na razie Czeni proponuje żebyście go postawili przed sądem i zgadza się zmierzyć z dowodami w sądzie więc jeśli chcą go sądzić a nie sadzać w areszcie to chyba bez problemu mu list żelazny dadzą. No chyba że stawiać przed sądem go nie chcieli tylko do aresztu wsadzić na lata bez procesu zanim wniosą sprawę do sądu. Nikt głupi by się nie zgodził siedzieć latami a kratami w areszcie i tyle

 8. cynik

  08 września 2019 godzina 07:52

  A ja to myślę że będzie tak, Czesław będzie łatwo mógł przeciągnąć proces ekstradycyjny bo jak widać argumentów ma sporo aby wzbudzić wątpliwości co do rzetelnego procesu, samo grupowe stada nawiedzonych czarownic grupowych którym marzyl się na nim lincz będą dobrym materiałem jakie będzie mógł w sądach przedstawiać. Odwlecze pewnie proces na zasadzie ENA do następnego roku, w międzyczasie nastąpi twardy BREXIT i całą procedurę będzie trzeba powtórzyć od nowa tylko już w postaci pełnego procesu ekstradycyjnego bo ścieżka uproszczona ENA już obowiązywać nie będzie. Taki zwykły proces ekstradycyjny będzie mógł potrwać spokojnie ponad rok. Więc w ciągu najbliższych lat może się okazać że wielkie nadzieje na zobaczenie tego Czesława za kratami może okazać się płonne.

 9. Marta

  08 września 2019 godzina 08:01

  Uhuhu ożywiły się te grupy na najmniejsze pierd…. Czesława wokół jakiego toczą już rewolucyjne teorie. Ma ten gość moc oddziaływania na tłumy ja obstawiam że winny czy nie to się wywinie.

 10. Faithful

  08 września 2019 godzina 09:03

  I co ciżba fejsbukowa cieszy,wszystkie Kasie,Danuski,Grazie….etc…..
  Przyjedzie wasz Czesterek, posluchal was. Zadowolone ?????
  Ale nie przyzna sie spokojne wasze rozczochrane.
  Jak moze odpowiadac, za cos czego nie zrobil?!
  Barbara B vel MB nie życz drugiemu co Tobie nie miłe!!!! Nie chrzescijanskie podejscie. Dramat !!!!

  • Anonim

   08 września 2019 godzina 10:46

   Prokurator Sielicki mysli inaczej, ma na niego dowod ze jednak klamie i jednak cos zrobil. Zona mu w nocy z lozka zginela i znalazla sie w rzece a on spal 10.5 godz i nic nie slyszal?? Serio, jesli obronco czeslawa w to wierzysz to mi cie zal

   • Mm

    08 września 2019 godzina 16:53

    Żal to takich jak Ty które uważają że to kwestia wiary A nie dowodów. Czesław właśnie twoje argumenty wytracil skoro są dowody to on chce żeby dali mu list żelazny i stawiali przed sądem. Chcecie procesu nic prostszego jak widać apelujcie żeby list dostał i już za tydzień będzie mu waszemu zadowoleniu sadzonym w Polsce mogą stawiać zarzuty wnosić akt oskarżenia. Czyż nie tego chciały takie jak Ty? Ten Czesław nigdzie nie uciekał przez pół roku chociaż miał.mnistwo czasu teraz też nie ucieka chce stanąć przed sądem i się oczyścić więc jest szansa to szybko osądzić jeśli są te dowody ? Skoro są to w czym problem? Jak widać Czesław się nie boi stanąć przed sadem

   • do Anonim 08 września godzina 10:46

    08 września 2019 godzina 22:21

    Serio coś zrobił, kłamie? To wszystko co na niego masz ? Skąd ty możesz wiedzieć jakie dowody i na co ma prokurator raczej cie o tym nie poinformował? To nie jest ważne w co ty wierzysz, ważne co w sądzie da się udowodnić tak długo jak tego nie rozumiesz będziesz się kompromitować i ośmieszać dalej takimi banialukami jakie tu opowiadasz.

    • Anonim

     09 września 2019 godzina 21:07

     A ha ha, grunt sie rodzinie kuliszewskich zapalil trzeba atakowac na oslep bronic biednego czesia bo on niewinny. Juz popcorn zakupiony na rozprawe. Jak wyjdzie na jaw dlaczego kamery wylaczone byly, czego czesio szukal na myjni w srodku nocy? gdzie sie podziala wiadomosc spotkamy sie w londynie? dlaczego nie zglosil zaginiecia od razu po przyjezdzie do uk? kto poprzestawial zabawki? Poszla po to pieczywo do sklepu czy nie? Oj oj trzeba byc uposledzonym umyslowo zeby wierzyc w jego niewinnosc.

     • ciekawy

      09 września 2019 godzina 21:29

      a skąd ty masz takie informacje o wyłączonych kamerach i myjni?od wielebnego trolla,co pod 24 kontami siedzi i udaje,że może być kim chce i pisać co chce,bo i tak cokolwiek napisze przeciwko Czesławowi,to będziecie powtarzać jak mantrę? Trochę się zastanówcie i myślcie samodzielnie a nie jak stado baranów beczycie.Nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat tego,co się stało a to o czym piszesz,to same wypociny waszego skrzywionego psychicznie guru,co jak debil skacze,żeby tylko mu ktoś przyklasnął.Ciekawe czy za darmo to robi czy na zlecenie czyjeś?Bardzo mnie to ciekawi.

     • hihi

      09 września 2019 godzina 21:40

      Oj trzeba być upośledzonym fejsikowa niunio żeby w kółko toczyć te same pytania na która i tak nie dasz odpowiedzi ani ty ani nikt inny dopiero fakty , ustalenia i dowody przed sądem 🙂 Ale ty jak zwykle chyba zbyt ograniczona żeby zrozumieć jak ośmieszasz się po raz setny powtarzające te same banialuki nad którymi już nikt nie debatuje 🙂 Nie ważne kto wierzy w winę czy niewinność bo to nie jest kwestia wiary w twoje wiejskie ploty i opowieści tylko tego co da się komu udowodnić na podstawie faktów i dowodów a nie twoich plot pod płotem jakie sobie na facebooku opowiadasz. Ale tobie życie chyba nie wystarczy żeby to zrozumieć biedna fejsiokowa niunio więc nie licytuj innych od upośledzonych bo głupszej od ciebie nikt nie znajdzie jeśli do tej pory tego nie zrozumiałaś nadal :))

     • Kaśka

      09 września 2019 godzina 21:44

      Cała masa ludzi ma bekę z takich jak ty nawiedzonych grupowych trollic nienawidzących Czesława na tych grupach i tych waszych teorii.

     • do Anonim 09 września godzina 21:07

      10 września 2019 godzina 08:54

      Serio ?? Opowieści o myjni, kamery wyłączone czy nie, poprzestawiane zabawki, pieczywo to twoim zdaniem dowody na zbrodnię ? Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby sądzić że na takiej podstawie kogoś skaże sie za morderstwo. Jeśli to wszystko co na tego Czesia wymyśliłaś to może spać spokojnie a popcorn chyba za wcześnie Pietrek zakupiłeś i może ci sie zepsuć przez te kilka lat zanim doczekasz się bądź nie procesu w tej sprawie

     • Anonim

      10 września 2019 godzina 18:48

      ‚Opowieści o myjni, kamery wyłączone czy nie, poprzestawiane zabawki, pieczywo to twoim zdaniem dowody na zbrodnię ?’ Zdecydowanie dowody na klamstwa czeslawa. Z myjni to nie tylko opowiesci ale i zdhecia ktore sluza takze jako dowody. Czesio budzi sie o 10 rano i mowi ze myslal ze zona poszla po pieczywo do sklepu, a ten swiadek co mial zeznawac o niewinnosci to chyba dal noge po tym jak ta sprawa nabrala rozmiarow. Chyba nie byl taki wiarygodny skoro nie zeznaje.

     • do Anonim 10 września godzina 18:4

      10 września 2019 godzina 20:50

      Rzuciłaś parę zasłyszanych haseł i plot i przekonujesz że na tej podstawie kogoś skażą ty jesteś chyba jednak głupsza niż ustawa przewiduje. Jak na razie nie dowiodłaś nawet jednego kłamstwa, ale nawet jakbyś jakimś cudem dowiodła jakiejś nieścisłości w jego zeznaniach nadal nie będzie to dowodem na popełnienie zbrodni. Pewnie nigdy tego nie zrozumiesz. Będzie sąd będą fakty i dowody … jak na razie masz nadal same ploty

 11. hihi

  08 września 2019 godzina 09:08

  Tym niniom facebookowym to się wydaje że są sprytniejsze tak jak wydawało się jak widać tej Grażynce. Jej też się wydawało że wszystko ma obcykane i zamota tego Czesława jak dziecko w każdej sprawie, kochanka, majątku i każdej innej ale jak widać Czesław się okazał sprytniejszy. Teraz też wygląda że okazał się sprytniejszy, jego Pani adwokat ma wprawę w procesach ekstradycyjnych wiec bez trudu przeciągnie go nawet i pół roku, w tym czasie będzie Brexit , ENA przestanie obowiązywać i całą procedurę trzeba będzie powtórzyć już w normalnym pełnym trybie procedury ekstradycyjnej co potrwać może lata. Ale jak widać Czesław wychodzi na przeciw oczekiwaniom prokuratury i tych wszystkich którzy chcieli go postawić przed sądem i jak wynika z tych doniesień proponuje że zgodzi się postawić przed sądem, zgadza się na proces, zgadza się na to żeby prokuratura przed sądem przedstawiała dowody tylko nie zgadza się na to żeby go przez lata za kratami w areszcie trzymali nie kierując sprawy do sądu. Proste proste. Czesław właśnie oznajmił że jeśli organy mają na niego dowody to on to bierze na klatę i chce się oczyścić w sądzie ale nie zamierza siedzieć w areszcie przez lata i czekać aż sprawa trafi do sądu. Słuszna decyzja jeśli prokuratura ma dowody to chyba żaden problem aby zgodzić się na list żelazny i od ręki załatwić sprawę, wnieść akt oskarżenia i niech Czesław zostanie osądzony tak jak chce prokuratura i ciżba fajsbookowa.

 12. bzzz

  08 września 2019 godzina 09:15

  Trollice facebookowe o co macie jeszcze pretensje do tego Czesława przecież wynika z tego że sam chce stanąć przed sądem i dowodzić niewinności ? nie zgadza sie żeby go trzymali w areszcie w Polsce przez całe lata nie wnosząc sprawy do sądu ale przed sądem chce stanąć i mierzyć się z tym co na niego mają. To czego jeszcze niemoty od tego Czesława chcecie. Nigdzie nie uciekał choć przez pół roku mógł wyjechać wszędzie gdyby chciał uciec, teraz niewiadomo na jakiej podstawie chcą go zamknąć w areszcie na lata żeby zniszczyć go. Sprawa prosta jak budowa cepa, jeśli są twarde dowody na niego to dawać mu list żelazny, on jak chce stanąć przed sądem to niech mu stawiają zarzuty, wnoszą sprawę do sądu i go sądzą. Przed sądem chce się bronić jak widać i zgadza się stanąć przed sądem w Polsce tylko nie zgadza sie żeby go w tym czasie w areszcie przez lata przetrzymywali jak wielu innych. Są dowody to niech jest proces czyż nie tego wszyscy chcieli ? To o co chodzi ?

 13. i tyle

  08 września 2019 godzina 09:27

  Czyż nie chcieliście żeby SĄD oceniał dowody i fakty w tej sprawie ? Więc Czesław właśnie jak widać zgadza się żeby to sąd oceniał te dowody w jego sprawie, zgadza się na proces tylko nie chce na niego czekać całymi latami w areszcie i to raczej zrozumiałe. Jeśli prokuratora ma na niego dowody to chyba żaden problem dać list żelazny, wnosić sprawę do sądu stawiać mu zarzuty i niech sąd decyduje i ocenia dowody a nie wsadzać do aresztu na całe lata gościa zanim dojdzie do sprawy licząc że zmusi sie go do przyznania. Powiedziałbym że Czesław zadał szach mata jego przeciwnikom. Co teraz powiecie skoro Czesław mówi że jak chcecie to możecie go sądzić i on się zgadza stanąć przed SĄDEM a nie siedzieć w areszcie bez wyroków. Co teraz powiecie hejterzy Czesława ?

  • Anonim

   08 września 2019 godzina 11:02

   Siedzi w areszcie bo podejrzeny o morderstwo i jest niebezpieczny dla spoleczenstwa. Po to jest wymiar sprawiedliwosci zeby takich co zdolni do zamordowania drugiego czlowieka byli odizolowani. A chcialbys mieszkac po sasiedzku z kims kto juz raz zamordowal bo ja nie. I po to placimy podatki. Niech go sadza i niech gnije w pierdlu gdzie jego miejsce.

   • Oj tam

    08 września 2019 godzina 16:39

    Brednie jak na razie nikt mu morderstwa nie udowodnił i nie ujawnial żadnych symptomów aby miał być groźny dla społeczeństwa skoro przez całe życie nie był karany i żadnych notowań na temat przemocy nie bylo. Jeśli już nawet to groźny mógł być co najwyżej wyłącznie dla zadradzajacej go żony a dla niej już raczej zagrożenia nie ma .

   • ??

    08 września 2019 godzina 21:24

    Nawet nie masz biedna pojęcia że mieszkasz po sąsiedzku ze sto razy groźniejszymi od tego Czesława tylko żyjesz w błogiej nieświadomości z kim masz do czynienia bo niby skąd masz wiedzieć.

 14. dancagrazkaitp

  08 września 2019 godzina 10:08

  Skoro prawda ma zwyciężyć to Czesław jak widać chce aby ta prawda była ustalana w sądzie, na podstawie dowodów i faktów, a nie w aresztach wydobywczych czy na podstawie plot, pomówień i oszczerstw. Czesław zagiął totalnie hejtujące go harpie grupowe. Co teraz odpowie oszołomstwo go atakujące ? Chcieliście dochodzić prawdy i go sądzić, Czesław się zgadza na sądy procesy dowody, nie zgadza się żeby go niewinnie przez lata w areszcie trzymali bez procesu. I co teraz kwiczeć będą jego przeciwnicy ? Zatkało jak widać facebookowe otępiałe kakao tych hejterek Czesława 🙂

  • Wrrrr

   10 września 2019 godzina 10:14

   Trafione facebokowe oszołomstwo w samo sedno.

 15. smentek grupowy

  08 września 2019 godzina 10:14

  Czesław wygląda na pewnego siebie, coś wygląda na to że przełomem to będzie jak go sąd uniewinni. Pytanie tylko kto będzie mu płacił odszkodowania.

  • Anonim

   08 września 2019 godzina 10:57

   Najpierw sie musi stawic przed tym sadem a nie szukac ostatnich desek ratunku zeby sie wymigac. Jesli niewinny to niech jedzie do pl i odpowiada przed sadem?…. Aha jednak boi sie. Jakos nie ma innego podejrzanego w tej sprawie

   • Qew

    08 września 2019 godzina 16:00

    No przecież przed sądem chce się stawić czytać nie umiesz tylko nie chce żeby go bez sądu w areszcie przez lata trzymali więc w czym problem niech mu sąd list żelazny da i Czesław na proces się stawia jeśli chcą kierować sprawę do sądu A nie tylko go zamknąć w areszcie

    • Anonim

     09 września 2019 godzina 17:15

     Niestety nie w przypadku podejrzenia o morderstwo. Nie uda sie zeby morderca sie przechadzal ulicami i mieszal z normalnymi ludzmi. No no no

     • Anonim

      09 września 2019 godzina 21:29

      Jak na razie żadnego mordercy nikt nie wskazał, a ty nawet nie masz bladego pojęcia ilu prawdziwych morderców mijasz każdego dnia na ulicy i żyjesz w błogiej nieświadomości nie wiedząc że przechadzają się ulicami i mieszkają wśród normalnych ludzi.

 16. ciekawe

  08 września 2019 godzina 10:15

  Skoro sąd chce Czesława sądzić a nie tylko trzymać za kratami w areszcie to czemu miałby odmówić listu żelaznego chyba prostsza sprawa niż latami czekać na ekstradycję.

 17. wesoło się zaczyna

  08 września 2019 godzina 11:44

  Okazuje się że Czester to jednak gość i wziął sprawę na klatę i chce procesu w Polsce i chce stanąć przed sądem. Ciekawe czy Serdelkowi za to starczy odwagi żeby przyjechać do Polski i zeznawać w sądzie ?

 18. cc

  08 września 2019 godzina 12:10

  Teraz trolle na grupach zaczną wywody o jakie układy lokalne chodzi ?

 19. lol

  08 września 2019 godzina 12:13

  Pietrek Parkerek jeszcze kilka miesięcy temu żarliwie wywody toczył na grupach właśnie o tym lokalnym układzie, wymieniał tam bliskich G, dziś pewnie będzie równie żarliwie przekonywał że już w te swoje wywody nie wierzy. Tak to bywa ze śmiesznymi trollami i ich wywodami teraz będzie pewnie inne układy wykrywał, ciekawe kiedy u siebie mózg wykryje XXDD

 20. leżę i kwiczę

  08 września 2019 godzina 12:19

  Parker z MB wspierani szwadronem najbardziej nawiedzonych grupowych wyznawczyń rusza do Borzęcin szukać układu 🙂

 21. "znafca"

  08 września 2019 godzina 12:36

  A ja wam mówię że to kolejna wrzutka detektywa która zapewne nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ot tylko zrobić ferment i podgrzać zainteresowanie tematem jaki usycha. 10 września sąd w UK będzie decydował wyłącznie na temat przedłużenia bądź nie aresztu. Trudno podejrzewać żeby nagle sąd w UK zmienił zdanie w tej kwestii i zwolnił Cz. skoro jeszcze nie ma żadnej decyzji w sprawie samej ekstradycji. Więc zapewne areszt zostanie przedłużony i tyle. Nic więcej się nie wydarzy, żadnych innych rewolucyjnych ruchów nie będzie bo na tym etapie raczej nie ma nic nowego. Słowem tylko sztuczne podgrzewanie tematu

  • Marta

   08 września 2019 godzina 21:26

   Racja skąd niby detektyw może wiedzieć jakie plany na obronę ma Czesław i jakie wnioski chce składać skoro już teraz nikt go o takich planach nie poinformuje bo ani Czesław ani jego obrońcy z detektywem nie rozmawiają.

 22. ciekawska

  08 września 2019 godzina 12:42

  A ja mam ciągle to samo pytanie czy coś wiadomo już na temat tego rozwodu ? To był czy nie był ? Jakieś dokumenty sa czy tylko bajki były ?

 23. Wielbicielka

  08 września 2019 godzina 13:47

  Robi wracaj ,ty wiesz gdzie .Co mam teraz tam czytać ? Zlituj ,że się człowieku .
  Nie ma czym oczu pocieszyć.

  • Robi team

   08 września 2019 godzina 18:13

   Ojjj tak czekamy z utesknieniem. Twoje fanki.

 24. chłopek

  08 września 2019 godzina 21:28

  A ja tam trzymam kciuki za tego Cześka, szkoda że go zamknęli i nie może się śmiać w twarz arabowi.

 25. stara

  08 września 2019 godzina 22:01

  Takie dzisiaj te kobiety młode pokolenia że na facebooku szukają kochanek dla męża żeby mieć pretekst do rozwodu, bo maż wierny to nie daje pretekstu, wprost oficjalnie o tym piszą. Takie puste lale że zupełnie im się po… w łepetynach z nudów. Te pokolenia niby oświecone a całkiem na psy schodzą.

  • Anonim

   09 września 2019 godzina 17:13

   Zal ci widze. Nie twoja sprawa co inni robia zajmij sie swoim zyciem.

   • Anonim

    09 września 2019 godzina 21:07

    i vice versa

   • stara

    10 września 2019 godzina 09:01

    Żal tych pustych kobiet potem w wieku lat 36 po takich rewolucjach zostają same i lamentują na tych samych facebookach że nikt się z nimi na stałe wiązać nie chce ani dzielić ich trosk życia codziennego i pochlipują żałośnie w poduchy na tych facebookowych grupach wsparcia że facetom tylko jedno w głowie. A traktują te żałosne kobiety tylko tak jak same sobie na to zasłużyły i same oczekują aby je tak traktować. Żal to fakt takich kobiecych pustaków winiących potem cały świat tylko nie siebie

  • obserwatorka grupowa

   10 września 2019 godzina 09:05

   Mówią że pycha kroczy przed upadkiem tak dziś wygląda większość tych kobiet, a potem samotne swoje frustracje wylewają na tych facebookowych grupach na kogo popadnie aby przetrwać kolejny dzien.

 26. O La La La La

  09 września 2019 godzina 08:04

  Tęsknię za Piterem ,tyle było fajnej zabawy na grupie,że aż zapomniałam o tragicznej śmierci Grażyny .

  • Robale

   09 września 2019 godzina 10:40

   Tak bo wy niunie podstarzałe to tylko w necie już możecie się zabawiac.Wstyd żeby na grupie o zabitej Grazynce jakieś zabawy z erotycznymi postami odpierniczac?Może ta K F już mózg pogubiła od tylu grup ?

 27. ??

  10 września 2019 godzina 08:49

  Oby podatnicy nie musieli płacić Czesławowi odszkodowań za niesłuszny areszt bo w euro wyjdzie drogo. A coś słabo i niewyraźnie wygląda ta sprawa jak go wydać nie chcą już od trzech miesięcy ? Skąd takie opóźnienia jak zwykle w 2 miesiące i już na podstawie ENA są w Polsce po ekstradycji ?

 28. Anonim

  10 września 2019 godzina 09:18

  Sprawy takie jak Iwony Cygan, Komendy, Kraski i wielu wielu innych pokazują ile mogą LOKALNE UKŁADY na tyle wpływowe żeby zatuszować przez kilkadzisiąt lat zbrodnie nawet popełniane publicznie w obecności kilkudziesięciu świadków, a nawet skazanie zupełnie niewinnego aby tylko winni mogli się wywinąć. I to przepchnąć w również tkwiących w takich układach rodzinno-towarzysko-biznesowych sądach. Tylko cudem potem takie sprawy po latach wyjaśniane

 29. Sekta ?

  10 września 2019 godzina 09:32

  Tak,dziś już można spokojnie grupę FK i PP nazwać SEKTĄ.PP z konta Kl@udii C… przywołuje żeńskiego demona Lilith – w folklorze żydowskim upiorzyca groźna dla kobiet w ciąży i niemowląt w pierwszych tygodniach ich życia[4][5];Gdzie tu Grażyna w tym temacie ? ale nawet jak to przygłup to ci co to zatwierdzają to też przygłupy?A ci co to polubią to jak ich nazwać ?
  Ludzie !!! Co wy z tą Grazyna robicie ?Pani F…niech się Pani opamięta ! Przekroczyła Pani wszelkie normy przyzwoitości !
  Admin satanista!?PP to znany łach satanistyczny w kręgach anarchistów!Czy tego by chciała Grażynka ? By taki ktoś bronił jej po jej śmierci?Nie sądzę !
  Czy nie ma na grupie jakiejś normalnej kobietki co by chroniła Grażynę przed takim syfem?
  Co wy z niej robicie ?
  Ch…. z kilkoma fejkami ty kobieto lecz się ! Lecz się bo ty robisz tez z grupy chlew!
  Ciebie to powinni w pasy zawiazac.Agresywna i chamska.

  • smutne ale prawdziwe

   10 września 2019 godzina 10:18

   Grupy oszołomów to troll satanek Pietrek pasuje jak ulał do ich obłędu. Ciekawe czy im się podobały jego wpisy na profilu Grażyny jakie umieszczał hurtowo ?

   • Klaudia Celinska

    10 września 2019 godzina 13:37

    Niech będą błogosławieni zwycięscy, albowiem zwycięstwo jest podstawą prawa – niech będą przeklęci pokonani, ponieważ będą na zawsze poddanymi!

    • łolaboga

     10 września 2019 godzina 15:23

     A w UK mówią że to islam zwycięży.

    • beka

     10 września 2019 godzina 15:26

     Tiaaa a w UK mówią że to islam zwycięży komu tu wierzyć ? Sama nie wiem ?

  • Kaśka T

   10 września 2019 godzina 10:19

   Można rzec jaka grupa takie adminy obraz nędzy i upadku ludzkości 🙂

   • ale jaja

    11 września 2019 godzina 08:23

    słowem się już całkiem po…. tłumowi na tych grupach

  • Lol

   10 września 2019 godzina 10:35

   Dla Pietrka małego trolla satanka taka grupa pustych lal to jak dla dziecka sklep z zabawkami może tam nimi kręcić na wszystkie strony.

   • Do czego to doszło?

    10 września 2019 godzina 12:43

    Dokładnie,zagubili meritum sprawy,poniósł ich diabelski temat.Piter Koranu im nie wytłumaczy bo niestety sam pluje na arabów na innych forach ,pewnie to go zaprowadziło do Grażyny na profil gdy usłyszał że coś tam o Araba i Polke chodziło.

    • SB

     10 września 2019 godzina 13:18

     Bo Pietrek to znany mały troll czerpiący małą satysfakcję gdy choć na chwilę namąci w jakichś wątłych umysłach i zasieje ziarnko chaosu. Temat nie jest istotny tylko gra sama w sobie. Ale to jeszcze małej wprawy troll to bardziej topornie to jeszcze wychodzi niż jakiś opar finezji …

  • Klaudia Celinska

   10 września 2019 godzina 12:26

   Niech będą błogosławieni zwycięscy, albowiem zwycięstwo jest podstawą prawa – niech będą przeklęci pokonani, ponieważ będą na zawsze poddanymi!

   • upps

    10 września 2019 godzina 13:14

    Błąd logiczny w życiu nic nie jest na zawsze. Tylko śmierć jest na zawsze, każdy inny stan da się odwrócić i często tak się staje. Zwycięzcy stają się pokonanymi, a poddani zaczynają panować nad swymi panami.

 30. Zaraza

  10 września 2019 godzina 13:31

  PP vel K.C debil pokonany.Rasista.Pokaż memy co upubliczniasz na grupie z Londynu .

 31. Piter Parker

  10 września 2019 godzina 13:43

  …Niech będą błogosławieni ci, którzy wierzą w to, co jest dla nich najlepsze, albowiem
  strach nie zagości wich umysłach – niech będą przeklęte „owieczki boże”, albowiem
  wykrwawione staną się bielsze niż śnieg!…
  Niech tylko mi się skończy ban xD

  • Magnolia

   10 września 2019 godzina 15:12

   To co zrobisz satanku mały czarnego papmpersa założysz na znak buntu? Jak skończy się jeden ban dostaniesz pewnie następnego.

  • sami swoi

   10 września 2019 godzina 15:14

   Chyba nie pierwszy to ban i nie ostatni XD był czas przywyknąć

  • Lol

   10 września 2019 godzina 15:16

   Litości Pietrek tylko nie płacz i nie lamentuj że bana dostałeś, trzymaj fason do końca 🙂

  • R

   10 września 2019 godzina 15:19

   No widzę że kolejny co dostał status rasisty ach te facebooki i ich cenzura politycznej poprawności jak widać biedny Piter Parker też padł kolejną niewinną ofiarą bolszewickiego pejsbooka.

  • łolaboga

   10 września 2019 godzina 15:44

   No straśne, po prostu straśne, te sługi szatanka nie wiem jak jak biedna będę mogła spać.

  • Bój sie Boga!!!!

   10 września 2019 godzina 15:47

   Żalisz się czy sie chwalisz pioterku xD gdzieś ty nie był już ?! Wszedzie cie pelno. Siejesz zamet i ferment. A te puste niunie łykaja jak pelikany. Boszeee za daleko zaszło, że do tego doszło!!!!!robisz to charytatywnie czy ktos Ci płaci ????

  • hopsa

   10 września 2019 godzina 15:48

   skończy się jeden ban,będzie następny.Od bana do bana toczy się wirtualne życie Pitera,hahaha

 32. hihi

  10 września 2019 godzina 15:32

  No i koniec zamieszania, do następnego terminu czyli 1 października … znowu nuda.

 33. Mońcia

  10 września 2019 godzina 16:07

  Parker nie strasz nie strasz bo się ze…. i tylko smrodu i wstydu będzie XD

 34. SB..

  12 września 2019 godzina 21:15

  To piszecie że sekty się na tych grupach porobiły, zdarza się kiedy stado podatnych na sugestie i wpływy jednostek trafi na charyzmatycznego guru podszytego skleconą na poczekaniu ideologią który jest w stanie nad ich zagubionymi umysłami zapanować. Ten ich guru widać że jeszcze młody dopiero się wprawia w sztuce a grupa dla niego to tylko eksperymentalne pole pełne małych naiwnych króliczków doświadczalnych. Rzuca „zaklęcia” i obserwuje jak działają a potem omawia efekty doświadczenia na grupach z bardziej doświadczonymi szamanami wątłych umysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra