- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Boisko w Bratucicach zostanie odnowione! Będzie bezpieczna nawierzchnia oraz nowe bramki i słupki

- REKLAMA -

Gmina Rzezawa otrzymała blisko 150 tys. zł na rewitalizację obiektu sportowo-rekreacyjnego w Bratucicach. Pieniądze pochodzą z Województwa Małopolskiego z projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS”.

Boisko ww Bratucicach zostało oddane 11 lat temu. Szereg czynników zarówno ludzkich, jak i atmosferycznych, a także po prostu upływ czasu spowodował jego znaczne zniszczenie. Teraz dzięki pozyskanej dotacji przez Gminę Rzezawa dostanie ono drugie życie.

Inwestycja w Bratucicach przyczyni się do znaczącej poprawy warunków do uprawiania sportu w tej miejscowości. Jej szacunkowa wartość to około 300 tys. zł.

-W ramach zadania kompleksowo zostanie zmodernizowane boisko służące do piłki ręcznej, nożnej i tenisa. Zyska ono nową podbudowę oraz nawierzchnię poliuretanową. Inwestycja zakłada ponadto montaż nowych bramek do oraz słupków i siatki do tenisa – wylicza Mariusz Palej, wójt gminy Rzezawa.

Po planowanej inwestycji obiekt sportowo-rekreacyjny w Bratucicach, tak jak wszystkie miejsca tego typu na terenie gminy Rzezawa, nadal będzie ogólnodostępny i będzie można z niego korzystać bezpłatnie.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Wójt z paragrafem

  09 maja 2022 godzina 19:57

  Znowu chwalenie się tym co jest podstawą i za coś się bierze te wygórowane pensje.

 2. Avatar

  Taj taj przegrany

  12 maja 2022 godzina 14:37

  Jak jest czym to trzeba się chwalić . Bo zrobionych inwestycji jest bardzo dużo i to niektórych boli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra