Wydarzenia

Bochnia. Zmiany kadrowe w policji. Strach idzie do Wieliczki, Dudek będzie kierował Dąbrową Tarnowską

fot. KPP w dąbrowie tarnowskiej

Nadkom. Mirosław Strach, który przez kilka lat był związany z bocheńską komendą, a ostatnio szefował jednostce w Dąbrowie Tarnowskiej został szefem KPP w Wieliczce. Mł. insp. Robertowi Dudkowi, pełniącemu funkcję z-cy komendanta policji w Bochni – komendant wojewódzki powierzył KPP w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wczoraj w Komendzie  Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste przywitanie mł.insp. Roberta Dudka, któremu powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas uroczystości otrzymał on z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Roberta Strzeleckiego rozkaz o powierzeniu obowiązków jako symbol rozpoczęcia pełnienia służby na terenie powiatu dąbrowskiego. Obejmujący stanowisko mł.insp. Robert Dudek pełnił wcześniej służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni, gdzie był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji.

Wcześniej, bo już w piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce odbyło się powitanie nadkomisarza Mirosława Stracha, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Krzysztof Pobuta powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków wręczył nowemu komendantowi pełniący obowiązki Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Piotr Morajko, który gratulował nowo powołanemu komendantowi, a także życzył powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych. 

Nadkomisarz Mirosław Strach w swoim przemówieniu podziękował Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie za obdarzenie go zaufaniem i powierzenie tak zaszczytnej funkcji. Zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystać w służbie na rzecz mieszkańców powiatu wielickiego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra