- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Wyremontują ulicę Strzelecką. Uwaga kierowcy: będą utrudnienia

- REKLAMA -

Już niebawem ruszy przebudowa ul. Strzeleckiej, w związku z tym na tej powiatowej drodze wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Inwestycja realizowana w ramach zadania: przebudowa drogi powiatowej Bochnia – Zawada, pochłonie prawie 260 tysięcy złotych i zakończy się w listopadzie.

-W ramach inwestycji przebudowie ulegnie droga na części ul. Strzeleckiej. Stary asfalt zostanie sfrezowany i powstanie nowa, poszerzona nawierzchnia. Ponadto ułożone zostaną korytka betonowe i kolektor deszczowy- wylicza Sabina Kierepka ze Starostwa Powiatowego w Bochni.

Powiat bocheński na realizacje tej inwestycji otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury z rezerwy subwencji ogólnej w wysokości 100 tysięcy złotych, kolejne 100 tysięcy dołoży Urząd Miasta w Bochni.

-W związku z prowadzonymi pracami, prosimy o zachowanie bezpieczeństwa, a za powstałe utrudnienia przepraszamy – dodaje Sabina Kierepka.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Józef Cisek

  15 października 2019 godzina 18:28

  Ale w urzędzie miasta rządzący wykazują się sporą dawką głupoty zaczynając zawsze remonty dróg na jesień gdzie nie możliwym jest poprawnie wykonać taki remont ze względu na pogodę ,a cały rok nie ma nikogo kto by podjął decyzję chociażby we wrześniu a teraz robi się drogi na zbrojeniu z liści i wody i płacą za takie partactwo kolosalne kwoty a terminy przeciągane bo pogoda nie sprzyja,ale jaki pan taki kram więc Stefciu do łopaty z całą świtą z marnymi strażnikamimiejkimi pokażcie ludowi jak należy pracować

 2. Avatar

  Mieszkanka

  17 października 2019 godzina 18:53

  To nie jest remont u. Strzeleckiej tylko jej odcinka od ul.Rydla w kierunku Pogwizdowa do położonego już nowego asfaltu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra