Wydarzenia

Bochnia. W niedzielę wielki finał metamorfozy. To one zmieniły Monikę i Ewelinę!

Bohaterki tegorocznej metamorfozy były dzielne i wytrwałe. Bywało, że zaskakiwały same siebie. Monikę i Ewelinę, które blisko trzy miesiące temu poddały się trenerowi personalnemu, dietetyczce, stylistce i wizażystce będzie można zobaczyć podczas wielkiego finału akcji. Patronat nad tym wydarzeniem sprawuje Portal Bochnia Brzesko z bliska.

Już w niedzielę w bocheńskiej Galerii Rondo finał trzymiesięcznej akcji. Podczas spotkania, które rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa do 18 będzie można zobaczyć odmienione bohaterki metamorfozy. To Monika i Ewelina, które jeszcze trzy miesiące temu tak wyglądały:

Teraz to już zupełnie inne osoby. Jak się zmieniły i co dała im ta metamorfoza, opowiedzą podczas niedzielnego spotkania.

Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali też mnóstwo atrakcji. W programie są bowiem darmowe porady trenerów personalnych z Centrum Treningowego Barbell Club, darmowe porady Moniki Podos dietetyczki z SCM Movemed. Przewidziano także pomiary masy ciała w ramach akcji edukacyjnej „Otyłość jest chorobą, kilogramy na minus”. oraz posiłki przygotowane przez Fit Bite Catering Dietetyczny. Będzie też darmowe badanie wzroku, porady stylistki i wizażystki.

– To kolejna edycja naszej akcji, poprzez którą chcemy pokazać, że jeśli ktoś chce zdrowo żyć, wystarczy tylko zmienić nawyki i aktywnie spędzać czas – mówi Anna Adamczyk, trener personalny i pomysłodawczyni akcji.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra