Wydarzenia

Bochnia. Monika i Ewelina – to one przejdą wielką metamorfozę w ramach akcji „Kobieta zmienną jest”.

Przez trzy miesiące trener, dietetyk, stylista i wizażysta będą pracować z Moniką i Eweliną – które wygrały casting do Akcji Metamorfoza „Kobieta zmienną jest”. Portal Bochnia Brzesko z bliska patronuje akcji. Będziemy na bieżąco pisać o postępach!

Ewelina Piwowarska

Mam na imię Ewelina, mieszkam nieopodal Brzeska. Jestem żoną oraz mamą, na pełen etat. Z przyjemnością wspieram mojego trzyletniego syna Michałka w rozwoju oraz śledzę jego postępy. Uwielbiam kreatywne zabawy z dzieckiem, spacery oraz zwyczajnie czytanie bajek na dobranoc. Z wykształcenia jestem socjologiem i pedagogiem interesuję się między innymi rozwojem małych dzieci, psychologią, urządzaniem wnętrz oraz kosmetyką. Moim największym marzeniem jest życie w harmonii rodzinno-zawodowo-osobistej oraz czerpanie radości z życia codziennego.

Monika Habel

Mam na imię Monika, mam 33 lata i mieszkam w Tymowej. Jestem żoną i mamą trzech córek. Pomagam mężowi w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zajmuję się domem. Bardzo lubię gotować i piec ciasta. W wolnym czasie chętnie wyjeżdżam na wycieczki rodzinne. Chętnie dowiem się od profesjonalistów, co mogę zrobić, aby poprawić swoją kondycję, nauczyć się zdrowo odżywiać, posłucham też, co mogę zmienić w swoim wyglądzie, aby czuć się lepiej w swoim ciele.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra