- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Wiec poparcia dla Prezydenta Andrzeja Dudy ZDJĘCIA, WIDEO

Fot. Małgorzata Więcek-Cebula

Do głosowania na Andrzeja Dudę zachęcali podczas wiecu zorganizowanego dziś w Bochni poseł Stanisław Bukowiec, burmistrz Stefan Kolawiński i radny sejmiku wojewódzkiego Piotr Dziurdzia. Przed Szybem Sutoris zgromadzili się także radni miejscy i powiatowi, a także przedsiębiorcy z powiatu bocheńskiego.

– Dziękuję wszystkim tym, którzy w tych wyborach poparli kandydaturę Andrzeja Dudy, w tym tak mocno w mieście Bochni i powiecie bocheńskim. To dowód na to, że region bocheński i ziemia bocheńska jest wierna ideałom, które przekazuje Andrzej Duda – mówił poseł Stanisław Bukowiec

– Przed nami naprawdę ciężka batalia, jeśli weźmie się pod uwagę połączenie tych sił, które mogą stanowić przeciwwagę dla spokoju, dla rozwoju, dla prezentowania tych wartości, które do tej pory mieliśmy za priorytet, to wówczas okaże się, że wcale nie musi być tak łatwo, że może być całkiem pod górkę. Dlatego to, o czym pan poseł mówił: mobilizacja trzeba podkreślać na każdym kroku. Tutaj każdy głos będzie się liczył – podkreślał burmistrz Stefan Kolawiński.

16 komentarzy

16 Comments

 1. Avatar

  Niezależny

  01 lipca 2020 godzina 19:13

  Masakracja , oni wszysycy chyba z klubu seniora.

 2. Avatar

  Zależny

  01 lipca 2020 godzina 20:30

  Co w tym złego młokosie – uzasadnij skoro kpisz !

  • Avatar

   Niezależny

   02 lipca 2020 godzina 17:30

   Mam w wielkiej literze D , co do mnie piszesz Dziadu , ciesz się swoją emeryturką ja już zapewne jej nie będe miał przez Was ,, Udawani Patrioci”

 3. Avatar

  @2020

  01 lipca 2020 godzina 21:59

  ale zmęczony tym marnym burmistrzowaniem gościu i bez kartki już słabo sie wypowiada i mało zwiężle to składanie i sens zdań…

  • Avatar

   Gość

   02 lipca 2020 godzina 08:31

   Dzwie się wszystkim co głosują na Trzaska nie widzicie ze to sługus Niemiec będzie bądźmy dumny narodem który ma swój głos posłuchaj co mowi np Jakubiak na temat Trzaski i weź to sobie do serca zachecam wszystkich do oddania głosu na AD

   • Avatar

    były górnik

    02 lipca 2020 godzina 14:47

    Człowieku! Skoro mienisz się takim „dumnym Polakiem”, to może byś się wpierw nauczył języka polskiego, podstaw polskiej ortografii, prawidłowej składni, polskiej interpunkcji itp. Zdania po Polsku złożyć nie potrafisz…… całkiem jak ci PiSowscy niby-patrioci.

  • Avatar

   Pająk

   02 lipca 2020 godzina 10:26

   Czyżby honorowy obywatel podczas kampanii zapomniał o Bochni. A Rafał ma w wtorek nas odwiedzić

 4. Avatar

  maximus

  01 lipca 2020 godzina 23:14

  Jeszcze tylko dwa tygodnie i przestanie rozdawać nie swoje pieniądze,a późnej pójdzie siedzieć

 5. Avatar

  były górnik

  02 lipca 2020 godzina 02:19

  Zaciśnięte zęby, groźne miny, sianie strachu dla celów politycznych, dzielenie ludzi na tych dobrych (nasi) i tych „Złych” (tamci), szczucie na tych, którzy mają inne poglądy….. Nie ma się co dziwić, że Bochnia podupada, mieszkańców ubywa, a co bardziej kumaci i młodzi starają się stąd uciec….. To miasto zaczyna przypominać miejsce ludzi zgorzkniałych, starych, bez energii i bez pomysłu. Hala sportowa świeci pustkami, na basenie nie ma nawet sensownej sekcji pływackiej, sport i kultura dla młodzieży i młodych w zaniku, MDK w weekendy – zamknięty….. Ta biedna młodzież błąka się po ciemnych ulicach i zaułkach tam i z powrotem, albo przesiaduje na parkingach i pod płotami….. albo koło Dworca przy Kebabie…. Czy wiecie, że średnia wieku w Radzie miasta to prawie 65 lat…. im nie potrzeba sekcji koszykówki dla dzieciaków, przeglądu teatrów ulicznych, spotkań turystycznych, albo ścieżki rowerowej do „Puszczy”….. Im wystarczą odpustowe kramy pod kościołem raz do roku….. DNO!

  • Avatar

   zawiedziony

   02 lipca 2020 godzina 10:17

   nie narzekajcie mieszkancy Bochni to Wy wybraliscie takich ludzi do Rady Miasta.

 6. Avatar

  Anonim

  02 lipca 2020 godzina 10:05

  Dopiero co walczył z Kokoszka o funkcje. Ha ha ha. Zero honoru

 7. Avatar

  Pająk

  02 lipca 2020 godzina 10:27

  Czyżby honorowy obywatel podczas kampanii zapomniał o Bochni. A Rafał ma w wtorek nas odwiedzić

 8. Avatar

  Hubert bobik

  02 lipca 2020 godzina 10:33

  Jesli masz dużego glosuj na trzaskoskego .

 9. Avatar

  Simigoras

  02 lipca 2020 godzina 23:21

  Trochę smutne, a trochę śmieszne: w wyborach samorządowych oddałem głos na Kolawińskiego, by nie musieć głodować na kandydata PIS. Tymczasem teraz tenże Kolawiński zachęca obywateli, by głosowali na DługoPISa…

  • Avatar

   Anonim

   04 lipca 2020 godzina 17:11

   Zrobiłam to samo i teraz jestem wściekła jak widzę P K z tym mikrofonem wstyd

 10. Avatar

  Simigoras

  05 lipca 2020 godzina 23:31

  Ku przestrodze wszystkim zwolennikom obecnego prezydenta: proszę wysłuchajcie w skupieniu do końca kilkuminutowej wypowiedzi profesora Adama Strzembosza na temat Polski, wagi tych wyborów i demokracji: https://tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/wybory-prezydenckie-2020-profesor-adam-strzembosz-w-tej-sytuacji-trzeba-zrobic-wszystko-by-ocalic-to-co-jest-do-ocalenia-4629100. Oprócz pięknej polszczyzny oferuje nam prosty i zrozumiały opis rzeczywistości, w jakiej żyjemy i tej, która nam zagraża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra