- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. W środę w SP nr 1 kawiarenka charytatywna dla maluchów z oddziału dziecięcego szpitala

- REKLAMA -

Domowe ciasta i ciasteczka będzie można kupić podczas kawiarenki charytatywnej, którą zaplanowano na środę w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni. Tym razem słodkości przygotują rodzice i dzieci z wszystkich klas piątych bocheńskiej „jedynki”.

Dochód z kawiarenki zostanie przekazany na oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Bochni. Kawiarenka odbędzie się pod Patronatem Stowarzyszenia Jachowicz Tradycja i Kultura działającego przy SP nr 1w Bochni.

Przypominamy, że nadal trwa zbiórka rzeczy dla dzieci hospitalizowanych w szpitalu. Dary można składać na siłowni Ladies Team przy ul. Proszowska 1 w Bochni. Organizatorzy akcji proszą o: biszkopty, słodycze, książeczki, bloki, kredki, pampersy, oliwki, sudokremy.

– Dochód z kawiarenki oraz dary zebrane podczas zbiórki na siłowni zostaną przekazane dzieciom 6 grudnia przez św. Mikołaja. Mikołajowi będą towarzyszyć organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Przyjaciół Jachowicz Tradycja i Kultura. Prezenty przekażemy dzieciom, które w okresie świątecznym będą przebywać w szpitalu. Chcemy, aby choć przez chwilę mogły zapomnieć o chorobie i tęsknocie za domem – mówi Beata Drużkowska prezes stowarzyszenia.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra