- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. W sobotę „Makulatura na misje”. Zbiórka przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni

- REKLAMA -

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. organizuje drugą w tym roku edycję akcji „Makulatura na misje”. Odbędzie się ona w sobotę 18 maja przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

Z informacji otrzymanych od s. Kolbeny, koordynatorki budowy Centrum Dziecka, dowiadujemy się, że konieczne jest wyposażenie następnych sal dla przedszkolaków, gdyż jeszcze wiele dzieci jest pozbawionych opieki i czeka na przyjęcie do przedszkola – mówi Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego (od 06.05.2024) dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom akcji: „Makulatura na Misje” w dniu zbiórki.

Każdy przekazany kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt następne sale przedszkolne w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra