- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Trwa walka o życie maleńkiego Gabrysia. Jego mama miała poważny wypadek!

26 maja w Dzień Mamy, około godziny 14, na drodze powiatowej obok węzła autostradowego Bochnia, miał miejsce wypadek samochodowy, w którym poszkodowaną została młoda kobieta w zaawansowanej ciąży.

O tym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ

Poszkodowana w wypadku bochnianka przeszła trzy skomplikowane operacje złamania kości udowej lewej oraz złamania rzepki i kości skokowej w prawej kończynie dolnej. Na wskutek wypadku ciąża w 31 tygodniu, musiała zostać rozwiązana przez nagłe cesarskie cięcie.

Synek Kingi, Gabryś walczy dziś o życie w szpitalu w Prokocimiu. W wyniku obrażeń oraz niedotlenienia nastąpił szereg nieodwracalnych zmian. Transportując Gabrysia ze szpitala z Bochni do szpitala Prokocimia lekarze określili jego stan jako skrajnie ciężki. Maluszek wciąż walczy o życie wraz z cudownym zespołem medycznym.

Zarówno Kinga jak i jej wcześnie narodzony synek Gabryś, będą potrzebowali kompleksowej opieki medycznej w tym bardzo kosztownej oraz długiej, niewykluczonej do końca życia rehabilitacji.

Bardzo prosimy o modlitwę i wsparcie finansowe. To niewyobrażalna tragedia, która w ułamek sekundy zmienia życie ciężarnej kobiety, jej synka, męża oraz całej najbliższej Rodziny – napisali bliscy kobiety uruchamiając zbiórkę na portalu zrzutka.pl

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra