- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Starostwo wprowadza rejestrację telefoniczną wizyt w wydziałach, od poniedziałku będzie też zamknięty Punkt Paszportowy

- REKLAMA -

Sporo zmian od poniedziałku w budynku Starostwa Powiatowego w Bochni. Wszystko to, po to by ograniczyć konieczność wyjścia z domu. Zobacz, jakie zmiany zostały wprowadzone.

 • Od poniedziałku będzie NIECZYNNY:

– punkt paszportowy w budynku starostwa

– punkt Narodowego Funduszu Zdrowia zlokalizowany w budynku starostwa

 • ZAWIESZONE zostaje osobiste udzielanie darmowe porady prawne we wszystkich punktach mieszczących się na terenie naszego powiatu.
 • Od poniedziałku WSTRZYMANA jest kwalifikacja wojskowa – prosimy o niestawianie się w budynku PPSP w Bochni.
 • Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa informuje, że w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych – wydłuża znacznie terminy związane z uzupełnianiem dokumentów oraz zapoznaniem się z aktami. Przypomina, że wszelkie informacje są udzielane pod numerem telefonu 14 61 53 725.
 • Geodeta Powiatowy odwołuje zaplanowane na wtorek spotkanie dotyczące projektu scalenia gruntów , które miało się odbyć w budynku komunalnym przy OSP w Rzezawie.
 • Osoby zainteresowane rejestracją pojazdów, prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie, gdyż do odwołania tej wyjątkowej sytuacji nie będą stosowane i naliczane kary finansowe za niedopilnowanie obowiązku rejestracji .
 • Od poniedziałku obsługa klientów w Wydziale Komunikacji, Geodezji i Ochronie Środowiska będzie możliwa po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. 

Wydział Komunikacji

– w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów – 14 61 537 00 wew. 884,

– w sprawach dotyczących praw jazdy – 14 615 37 87.

Wydział Geodezji:

Udzielanie informacji oraz umawianie się na spotkania w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 33 lub poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl.

Wnioski należy składać poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl lub e-Puap.

W pokoju nr 23 będą przyjmowani interesanci (w sprawie wypisów, wyrysów, pozyskania materiałów zasobu, a także w przypadku zapoznania się z aktami spraw) po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

pokoju nr 24 będą przyjmowani geodeci po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

W pokoju nr 122 będą przyjmowani geodeci, projektanci, gestorzy sieci po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

Wydział Ochrony Środowiska

Udzielanie informacji oraz umawianie się na spotkania w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 02

 • Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego prosi o ograniczenie osobistych wizyt w urzędzie do spraw pilnych, których nie można załatwić elektronicznie lub telefonicznie. Każda wizyta musi być umówiona – tel. 14 611 71 84
 • Powiatowy Urząd Pracy zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt do spraw pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa w PUP w Bochni. W innych wypadkach proszą o kontakt telefoniczny: 14 611 10 51 do 53, 14 611 19 54, emaila: krbo@praca.gov.pl, pup@powiat.bochnia.pl lub portalu praca. gov.pl, oraz platformy e-PUAP – adres skrytki : /12010/SkrytkaESP.
1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Stachu

  21 marca 2021 godzina 20:52

  A jednostki podlegle?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra