- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia „serce świateł” dla Pawła Adamowicza WIDEO, ZDJĘCIA

Fot. Małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Kilkanaście osób spotkało się dziś o godzinie 18 na bocheńskim Rynku w trzecią rocznicę tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Spotkanie zorganizowali przedstawiciele bocheńskich struktur PO i KOD.

9 komentarzy

9 Comments

 1. Marta

  14 stycznia 2022 godzina 20:24

  Ciekawe kto z uczestników znał denata osobiście

 2. Tsw

  14 stycznia 2022 godzina 20:46

  Oj Bastus ale sie Błaznisz

  • Anonim

   17 stycznia 2022 godzina 10:03

   Tsw może się Błażnie ale jak trzy lata temu zbieraliśmy kasę na nasz TS i w czasie zbiórki zginą by przez mordercę jeden z NAS również był stał

 3. Z Bochni

  15 stycznia 2022 godzina 10:23

  Prawdziwe tłumy… Ciekawe dlaczego nie organizują światełek przy rocznicach śmierci innych osób które zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach lub zostały zamordowane przez niby chorych psychicznie. I niech nie robią z Adamowicza bohatera który zginął śmiercią męczeńską bo załatwili go jego kolesie z partii bo był dla nich już niewygodny i nawet nie przypuszczali że tylu idiotów nabierze się na mord polityczny. Choć duża część już przejżała na oczy..

  • Jakub

   15 stycznia 2022 godzina 15:48

   Gdy czytam takie komentarze to odkrywam kolejne progi głupoty

   • Z Bochni

    15 stycznia 2022 godzina 20:33

    On był tak wielki i uczciwy człowiek jakie były tłumy na rynku odkrywco progu głupoty chyba swojej. Pozdrawiam

 4. A. R.

  15 stycznia 2022 godzina 22:17

  Paweł Adamowicz został zamordowany w wyniku bezprzykładnej nagonki, szczucia i judzenia w czym przodowały tzw. „media narodowe” będące tubą propagandową obecnie rządzących w naszym kraju. To haniebna metoda! Opluć i zohydzić przeciwnika politycznego, inaczej myślącego czy postrzegającego problemy i sposoby ich rozwiązywania. Bezpodstawnie oskarżyć, obrzucić błotem i wystawić Ludowi na lincz. To są metody dzisiejszej władzy! Pawłowi Adamowiczowi należy się Pamięć i Szacunek a nawet Hołd za jego dokonania. Był Człowiekiem Godności i Honoru! Tak jak Wolne i dumne Miasto Gdańsk! Bo tam narodził się Ruch który zdemontował system totalitarny w Europie Środkowej. Teraz właśnie podobny do tamtego jest budowany na nowo! Tylko że tym razem już niejako pod wodzą i z błogosławieństwem Hierarchów KK i tego z Torunia! Ten to nowy ład czy system zapowiada się groźniej, bo może być trwalszy aniżeli ten sprzed 89 roku. Oby nie!
  A Dobre u Szlachetne czyny i dokonania, których nie sposób zliczyć, pójdą za P. Adamowiczem przez Świat! I nikt ich Mu już nie zabierze! Nie zohydzi! Nie zniweczy!

 5. Marta

  16 stycznia 2022 godzina 12:50

  Do A.R Wierzysz w to co napisałeś 3 nas masz za głupków tylko wiesz jak z kogoś myślącego próbujesz zrobić głupka na kogo wychodzisz …

 6. Wielki

  16 stycznia 2022 godzina 12:52

  Jeszcze parę takich akcji i konfederacja z Panem maconiem w bochni będzie mieć tyle głosów ilu uczestników tego zgromadzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra