- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA-PROSZÓWKI. Podczas aukcji WTZ wsparto także małego Gabrysia

- REKLAMA -

W WTZ w Proszówkach odbyło się spotkanie, podczas którego Kinga Magdoń-Papciak mama małego Gabrysia odebrała 6500 zł wylicytowane za obraz „Dzwonnica w Bochni” przez Magdalenę i Marcina Radziętów podczas aukcji prac uczestników tego warsztatu.


W spotkaniu wzięli udział także Kinga Pałka dyrektor SOSW w Bochni oraz Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Specjalnej Troski AMICUS HOMINIS.

SOSW prowadzi rehabilitację Gabrysia w ramach ogólnopolskiej akcji program „Za życiem”, ale potrzeby są dużo większe.

Było to bardzo wzruszające spotkanie, podczas którego padło wiele ciepłych słów pod adresem darczyńców, którzy zdecydowali się przekazać środki na leczenie i rehabilitację Gabrysia. Było też wiele podziękowań i nadziei na przyszłość bo okazane dobro powraca do nas zawsze wielokrotnie. Stad też słowa podziękowań dla wszystkich, którzy podczas aukcji okazali potrzebującym pomoc i podzielili się owocami swojej pracy – mówi Edward Firek , kierownik WTZ w Proszówkach.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Feliks

    13 czerwca 2024 godzina 16:18

    Dla takich chwil warto żyć, warto też wspierać tych dla których los nie był łaskawy i mają potężne problemy leczniczo rehabilitacyjne. Wielki szacun, że WTZ Proszówki przyłączył się do akcji pomocowej dla małego Gabrysia.Słowa uznania dla Państwa Radziętów, którzy przeznaczyli środki na licytowanie tej pracy z przeznaczeniem finansowym dla Gabrysia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra