- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Policja i inspektorzy WIOŚ badają co to za substancja została zrzucona do Raby? WIDEO, ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Alarm podnieśli wędkarze z Bochni. To oni zauważyli, że w poniedziałek około godziny 13 do Raby na wysokości ulicy Wygoda trafia dziwnie wyglądająca substancja. O sprawie powiadomiono Straż Miejską w Bochni, a ta policję i WIOŚ. Trwa wyjaśnianie sprawy.

Film zarejestrowany przez wędkarzy Klubu Spinningowego Zębaty Bochnia ZOBACZ

Wędkarze z Klubu Spinningowego Zębaty Bochnia przekonują, że to kolejny tego typu przypadek w ciągu ostatnich dni. Poprzednio do Raby nieznana substancja miała trafiać 19 sierpnia. Wtedy także powiadomione zostały odpowiednie służby.

– W poniedziałek z Raby zostały pobrane próbki wody. Po wstępnej analizie nie stwierdzono zagrożenia, nadal jednak czekamy na szczegółowe wyniki badań – mówi w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl sierż. szt. Daniel Bułatowicz, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  23 sierpnia 2022 godzina 16:35

  Zapewne stwierdzą, że wszystko zgodnie z prawem ponieważ takie są wydawane zezwolenia. Proszę zobaczyć jakiego koloru są zrzucane ścieki z mleczarni i oczyśczalni, ale nigdy nie stwierdzono nieprawidłowości ponieważ wszystko zależy od zezwoleń pomimo, iż widać naocznie, że tak nie powinno być. Niestey rządzi biznes, WIOS jest bezradny jak nie ma przepisów odorowych i są wydane zezwolenia, ktore umożliwiają takie zrzuty

 2. Avatar

  Fghh

  23 sierpnia 2022 godzina 16:37

  Czy nadal wodę sanepid?

 3. Avatar

  Paul

  23 sierpnia 2022 godzina 17:56

  Teraz byle piana pod ciśnieniem się zrobi i panika a ile szamb się wylewa po wsiach to cisza w temacie.

 4. Avatar

  jurek

  23 sierpnia 2022 godzina 19:59

  wyglada jak gowno

 5. Avatar

  jurek

  23 sierpnia 2022 godzina 20:00

  gowno?

 6. Avatar

  dziadek

  24 sierpnia 2022 godzina 09:22

  „Po wstępnej analizie nie stwierdzono zagrożenia, nadal jednak czekamy na szczegółowe wyniki badań „– nie wiadomo co było w ściekach ale wiadomo że to nie jest groźne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra