- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Policja dostała prezent od burmistrza! To urządzenia do testów narkotykowych

Fot. Marek Maciuszek
- REKLAMA -

Dziś w budynku Komendy Powiatowej Policji w Bochni burmistrz Stefan Kolawiński przekazał na ręce komendanta – inspektora Jerzego Polczyka dwa kompletne urządzenia do testów narkotykowych.

Corocznie Bochnia wspiera bocheńskie służby mundurowe dotując zakupy potrzebnego sprzętu, czy modernizację jednostek.

W ramach zeszłorocznych środków zakupione zostały za kwotę ok. 30 tys. zł dwa urządzenia Dräger DrugTest® 5000. Składają się one z systemu pobierania próbek oraz analizatora.

Bez względu na to, czy test jest wykonywany w terenie, czy też w pomieszczeniu, system udostępnia wszystkie funkcje niezbędne do wykonania pierwszego badania. Dzięki temu od razu wiadomo, czy badana osoba zażywała narkotyki.

Fot. Marek Maciuszek

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Marcin G.

  24 stycznia 2020 godzina 18:46

  Policja najpierw niech stefka nauczy przechodzić przez pasy bo wczoraj łajza nawet nie widział jak wlazł pod mdkiem na drogę naprzeciwko przestanku no chyba że był pod wpływem to mógł nie zauważyć gdzie lesie.

 2. Avatar

  Skrzat solny

  25 stycznia 2020 godzina 08:49

  Pani Redaktor, to nie jest prezent od burmistrza!!
  Przecież nie kupił tego z własnych środków, on tylko był doręczycielem, a raczej osobą wręczająca lub przekazująca Policji ten sprzęt, a to przecież zasadnicza różnica, czyż nie? Podobnie jak ramki do tablic rejestracyjnych, pracownicy promocji dając je ludziom mówią że to jest prezent od pana burmistrza, a to jest przecież kłamstwo i lizusostwo w czystej postaci.

 3. Avatar

  Vigonh

  25 stycznia 2020 godzina 10:52

  Ważne że bocheńska policja ma taki sprzęt.

 4. Avatar

  Matka dzieciom

  26 stycznia 2020 godzina 16:57

  A powietrze które truje wszystkich i przekracza wszelkie dopuszczalne normy nie jest czasem ważniejszą sprawą? A w tym zakresie cisza, jakby sprawy nie było. Niech burmistrz i radni zajmą się tą sprawą bo do tej pory jakoś nie widzą problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra