- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia, Podłęże. 87-latek jechał pod prąd na autostradzie A4. Doszło do stłuczki

- REKLAMA -

Starszy pan przejechał autostradą 6 kilometrów pod prąd. Na wysokości Podłęża około godziny 10 zderzył się z seatem. Zdarzenie to sprawiło, że przez 40 minut były zablokowane dwa pasy A4: prawy i lewy w kierunku Krakowa. Kierowcy poruszali się pasem awaryjnym.

Teraz już ruch jest płynny. 87-latek trafił do szpitala na przebadanie. Ze swojego zachowania mężczyzna będzie się musiał wytłumaczyć przed sądem. Policja skierowała tam bowiem wniosek o ukaranie kierowcy, który stworzył duże zagrożenie na autostradzie.

2 komentarze

2 Comments

 1. saper

  14 października 2019 godzina 09:04

  Rady boskie ! Chłopina pomylił sobie na wjeździe pasy ruchu. Od 80-tki powinny byc obowiązkowe badania co pół roku 0d 85 lat – kategoryczny zakaz samodzielnego kierowania pojazdami bo jest śmiertelne zagrożenie dla seniorów oraz innych kierowców, ktorzy z nimi są współuczestnikami ruchu drogowego.

  • Mina

   14 października 2019 godzina 12:17

   Myślę że tym samym tokiem myślowym można dojść do wniosku że olbrzymia ilość wypadków spowodowanych przez młodych kierowców powinna skutkować … itd itp. Nie można generalizować. Tak samo groźni są naćpani kierowcy że o pijanych nie wspomnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra