- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Os. Niepodległości ma nowego przewodniczącego. Zobacz, kto nim został?

- REKLAMA -

Grzegorz Pałkowski został nowym przewodniczącym osiedla Niepodległości w Bochni. Wybory uzupełniające (poprzedni przewodniczący zrezygnował) odbyły się w poniedziałek.

W skład zarządu osiedla wchodzą także: Halina Ujejska, Janusz DeLorme, Maksymilian Truś, Ryszard Piekarczyk.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  zirytowany

  01 lutego 2023 godzina 12:35

  Problem jest taki, że mieszkańcom nie chce się nawet przyjść na zebranie nie mówiąc już, żeby podjęli jakość aktywność. Aktywni są głównie w sieci pisząc komentarze i krytykując tych co coś robią. Osiedle Niepodległości miało najlepszego Przewodniczącego w całej Bochni, pan Wojtek uczestniczył praktycznie na każdej komisji i sesji Rady Miasta, umiał zająć stanowisko. Panie Wojtku szkoda zdrowia na to wszystko bo i tak mieszkańcy nie docenią tylko obrzucą botem. Powodzenia na innym polu, zachęcam panie Wojtku do startowania na radnego, bo tam ma się większy wpływ na rozwój miasta. Niestety większość mieszkańców mam wrażenie, że nie bardzo rozróżnia zarząd osiedla od radnych czy zarządu spółdzielni mieszkaniowej.

 2. Avatar

  bochniak

  01 lutego 2023 godzina 22:34

  Ale z drugiej strony namawiam Pana Wojtka – już jako mam nadzieję radnego (czego mu życzę) -aby zachowywał się ewangelicznie. Czyli aby był zimny lub gorący ale nigdy letni. Bo tylko tak można mobilizować do pracy leniwe i niekompetentne władze miasta , które np. dziś decydują o Bochni a w szczególności – o największym osiedlu czyli Os. Niepodległości. Przypominam że wskutek takich „letnich” działań obwodnicę zachodnią KN-2(II etap) która miała ratować to osiedle przed ruchem samochodowym obecna ekipa budowała … 9 lat (!). Przedszkole powinno być 6 lat temu rozburzone i przebudowane, tymczasem doprowadzono do zamknięcia obiektu ze względów technicznych. Po wielu interpelacjach klubu BWS wykonano dokumentację na nowy obiekt ale teraz była afera bo burmistrz bez konsultacji nawet z Komisją Oświaty (!) chciał przerobić dokumentację – która od 2 lat czeka na rozpoczęcie budowy przedszkola – na … obiekt służby zdrowia. Cel jest może nawet OK , o ile publiczny SP MZOZ ma na to kadrę, w co wątpię po wypowiedziach pani Dyrektor z ul. Floris. Ale dlaczego przychodnia ma być kosztem przedszkola ?????? Dobrze że na komisjach ujawnił aferę radny JLL a potem rodzice napisali do burmistrza SK bo on się wystraszył i zmienił zamiar. Teraz podobno będzie w jednym budynku przychodnia i …przedszkole. Formalnie skończyło się pozytywnie, ale z logistyki dwója !!!! To paranoja aby w jednym budynku byli chorzy ludzie i dzieci, które trzeba chronić przed chorobami. Oprócz szkoły i 2 przedszkoli(jedno tymczasowo jest w szkole) Osiedle nie ma obiektów infrastruktury społecznej jak biblioteka, świetlica, klub seniora(Rozalka jest dla os Windakiewicza) .
  Niewydolny jest układ komunikacyjny do centrum miasta co widać w godzinach szczytu, a próba budowy bezpiecznego, nieuciążliwego parkingu została niedawno zablokowana na wniosek urzędników miejskich przez radnych z komisji finansowej. Rzetelni radni w nowej kadencji mają na os. Niepodległości wiele pracy. Oczywiście już nie z tym burmistrzem .

 3. Avatar

  lewy czerwcowy

  02 lutego 2023 godzina 12:52

  Panie Wojtku Pan sie nie boi, dwie trzecie osiedla za Panem stoi. Panie Wojtku Pan sie nie boi, cala Bochnia murem za panem stoi.

 4. Avatar

  zirytowany

  02 lutego 2023 godzina 15:17

  Panie Wojtku proszę nie przejmować hejtem w szczególności na konkurencyjnym portalu. Zrobił Pan wiele i co ważne nie jest uwikłany w partyjne układziki. Mieszkańców w Bochni się nie zmieni są leniwi i potrafią tylko narzekać, obwiniać innych za nieprowadzenia. Ludzi takich jak Pan jest coraz mniej i tendencja niestety jest spadkowa, ale głową muru się nie przebije.
  Przychodzi zaledwie 28 osób na zebranie, gdzie niby mają dokonać wyboru na lepsze …. szkoda to komentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra