Wydarzenia

Bochnia. Orlik już prawie gotowy! Aby zagrać, trzeba jednak poczekać na koniec epidemii ZDJĘCIA

Fot. Kuba Kaczmarczyk

Prezentuje się naprawdę pięknie. Jest już gotowy Orlik na osiedlu Niepodległości w Bochni. Niestety na razie nie będzie można z niego korzystać, ze względu na epidemię koronawirusa.

Obiekt jest już prawie gotowy, do wykonania zostały jeszcze drobne prace kosmetyczne. Na boisku rozłożona jest sztuczna nawierzchnia w kolorze zielonym. Jak już pisaliśmy TUTAJ nie będzie ona wypełniana gumowym granulatem, jak to było do tej pory, ale piaskiem kwarcowym.

Fot. Kuba Kaczmarczyk

2 komentarze

2 Comments

  1. pytajnik

    29 marca godzina 13:23

    Fajnie tylko dlaczego wykonawca spoźnił sie o 3 miesiace. Wartość umowna wynosi ok. 350 tys złotych. Ile tysiecy kar umownych powinien mieć potrącone wykonawca ? Moj znajomy chciał złożyć ofertę na przetarg ale się wystraszył jak zobaczył ze termin jest 3 tygodnie . Teraz okazało się ze burmistrz podpisał tamtej firmie aneks o kolejne 3 miesiace.. Podobno ze względu na złe warunki atmosferyczne w grudniu 2019 . To jest wielka lipa bo grudzień był słoneczny i bardzo ciepły !!! To było poświadczenie nieprawdy przez urzędnika aby prżedsiebiorca uzyskał dodatkowa korzyść finansową czyli aby uniknął kary finansowej Pytanie – dlaczego kolejny raz w Bochni burmistrz ma takie dobre serce dla jakiegoś prywaciarza ? To się odbywa kosztem publicznych pieniędzy . Mam nadzieję że CBA czasem czyta lokalne portale i komentarze.

  2. uczen

    29 marca godzina 19:03

    Szkoła majestatycznie wygląda na zdjęciach, taka nie za ładna, nie za brudna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra