- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Nowy komendant policji. Kto nim został?

- REKLAMA -

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczystość nominowania nowego komendanta. Szefem bocheńskiej policji został podinspektor Jarosław Kmieć, który do tej pory pełnił obowiązki komendanta w Dąbrowie Tarnowskiej.

Oficjalną nominację odebrał z rąk zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektora Macieja Kubiaka. Tym samym swoją służbę po 5 latach sprawowania kierownictwa nad bocheńska komendą zakończył inspektor Jerzy Polczyk, którego Komendant Wojewódzki mianował na szefa policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pod adresem odchodzącego Komendanta padło wiele podziękowań za dotychczasową służbę na rzecz mieszkańców miasta i powiatu bocheńskiego, za profesjonalizm i realizację zadań na bardzo wysokim poziomie.

W imieniu samorządu bocheńskiego i mieszkańców Solnego Grodu podziękowania na ręce inspektora Jerzego Polczyka przekazał zastępca Burmistrza Bochni – Filip Pach, który wręczył dotychczasowemu komendantowi okolicznościowy list sygnowany przez Magdalenę Łacną – Burmistrza Miasta Bochnia. Wręczył on również gratulacje nowemu szefowi policji.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  policjant

  10 czerwca 2024 godzina 16:45

  Panie Komendancie,dziękujemy Ci że byłeś zawsze dobrym przełożonym. Dobrym człowiekiem.

 2. Avatar

  Pracownik

  10 czerwca 2024 godzina 17:54

  Panie Komendancie byłeś, jesteś i będziesz zawsze osoba z wielką klasą, kulturą oraz empatią. Nic lepszego Bocheńskiej Policji nie mogło się przydarzyć jak Twoja Służba w tej jednostce. Zapadniesz na zawsze nam w pamięci jako człowiek który nigdy nie gardził druga osobą. Szanowałeś wszystkich. Jeszcze raz dzięki !

 3. Avatar

  Leniuch

  12 czerwca 2024 godzina 01:03

  Niczym szczególnym się nie wykazał więc go pogonili na przedmieścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra