- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Napadli na 20-latka i zabrali mu głośnik oraz czapkę

- REKLAMA -

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło kilka dni temu w Bochni. To 18-latek i jego dwa lata młodszy kolega. Młodzi ludzie napadli na 20-latka, grożąc mu niebezpiecznym narzędziem zabrali mu bezprzewodowy głośnik oraz czapkę.

W dniu 9 kwietnia br. na terenie Bochni policjanci w trakcie patrolowania rejonu miasta zostali poinformowani przez przechodnia, że chwilę wcześniej dwaj mężczyźni, grożąc mu niebezpiecznym przedmiotem, dokonali kradzieży należącego do niego bezprzewodowego głośnika oraz czapki.

Funkcjonariusze rozpoczęli penetrację miasta za opisanymi sprawcami. W centrum miasta zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok zbliżającego się radiowozu zaczekali uciekać. Po pościgu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 16 lat, którzy okazali się być sprawcami rozboju.

Pełnoletni sprawca przestępstwa został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, natomiast nieletniego po zakończonych czynnościach przekazano opiekunom prawnym. Teraz mężczyźni będą czekać na konsekwencje prawne swojego zachowania, o których zadecyduje sąd. Dzięki wzorowej postawie oraz skuteczności prowadzonych przez policjantów działań, sprawcy zostali zatrzymani a skradzione przedmioty odzyskane.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Prawda

  17 kwietnia 2024 godzina 10:30

  Bezstresowe wychowywanie pogratulować rodzicom

 2. Avatar

  XYZ

  17 kwietnia 2024 godzina 18:23

  30 lat temu też tak było… A rada na to jest bardzo prosta – REAGOWAĆ! Widzisz, że ktoś jest krzywdzony – dzwoń dyskretnie pod 112 i tyle. Im szybciej zareagujesz, tym większa szansa, że sprawca czy sprawcy zostaną złapani.

  • Avatar

   Anonim

   18 kwietnia 2024 godzina 08:46

   Dyskretnie dzwonią kapusie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra