- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Na razie są wyniki siedmiu pracowników SOR. Są ujemne! Pozostali nadal czekają

- REKLAMA -

Kilku pracowników Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Bochni odetchnęło z ulgą. Dotarły do nich wyniki badania na obecność koronawirusa. Wszystkie są ujemne. To oznacza, że część personelu może wrócić do pracy. Pozostali nadal czekają.

Przypomnijmy trzydziestu pracowników SOR w Bochni trafiło na kwarantannę, po tym jak okazało się, że pacjent, który był hospitalizowany w Bochni z 11 na 12 marca, ma koronowirusa.

Mężczyzna nie jest mieszkańcem Bochni. Pochodzi z Niepołomic. Na bocheński SOR został skierowany przez lekarza z prywatnego gabinetu w Niepołomicach, bo miał gorączkę i biegunkę.

Mężczyzna nie przyznał się, że miał kontakt z osobą, która może być zakażona. Po kilku godzinach obserwacji (leżał w masce) został wypisany do domu.

Gdy jego stan się pogarszał ponownie zgłosił się do lekarza, przyznając się najprawdopodobniej do kontaktu z osobą zakażoną, wtedy też trafił na kwarantannę, pobrano mu także materiał do badania. A to potwierdziło, że jest chory.

Kwarantanną, która planowo ma potrwać do przyszłego czwartku, zostało objęte 30 pracowników SOR i pacjenci, którzy wówczas na nim przebywali.

3 komentarze

3 Comments

 1. Anonim

  20 marca 2020 godzina 20:55

  Ok.

 2. Xxx

  20 marca 2020 godzina 22:01

  5tysiaków kary że się nie przyznał go nauczy

 3. Drodzy medycy...

  21 marca 2020 godzina 11:39

  Niech Bóg będzie z Wami i uchroni Was od złego !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra