- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Kolawiński robi wszystko, by mnie przekonać, że źle zrobiłem, popierając go – mówi Jerzy Lysy – WIDEO

- REKLAMA -

Ruszamy z nowym cyklem wywiadów na portalu Bochnia Brzesko z bliska. Pierwszy przeprowadziliśmy z Jerzym Lysym, radnym i członkiem komisji rewizyjnej. Rozmawiamy na temat rewitalizacji, a także tego, co dzieje się wokół niej.

Padło także pytanie:

-Podczas ostatnich wyborów samorządowych – w drugiej turze poparł pan Stefana Kolawińskiego, dziś jest pan jego największym oponentem, jak co się stało?

-Nic tak człowieka nie boli, jak utrata zaufania. Miałem bardzo duże wątpliwości, bo uważałem, że ani jeden, ani drugi kandydat nie nadają się na to stanowisko. Pierwszy z racji – no nazwijmy to średniego zapału do pracy i wielu nieudanych przedsięwzięć, drugi niewątpliwie energiczny, młodszy, ale za którym stały siły polityczne, które kierowane są nie wiadomo skąd. Nie chciałem takiej Bochni, która byłaby na zasadzie marionetkowego zarządzania. Poparłem Kolawińskiego, bo znam go o wielu, wielu lat. Znam jego nieliczne zalety, oraz szereg mankamentów. Uważałem, że w tej sytuacji będzie to mniejsze zło dla Bochni. On robi wszystko, by mnie przekonać, że się pomyliłem. I na razie to mu się udaje – mówi Jerzy Lysy.

Dziś zapowiedź rozmowy, która przeprowadziliśmy w samym centrum miasta w Cafeterii Espresso, wkrótce pełny wywiad.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  asa

  23 stycznia 2020 godzina 09:58

  muzyka w tle mocno przeszkadza

 2. Avatar

  noise

  23 stycznia 2020 godzina 15:16

  przeszkadza zdecydowanie

 3. Avatar

  Wyborca

  24 stycznia 2020 godzina 23:31

  Zawsze lubię czytać lub słuchać wypowiedzi Pana Lysego gość ma duża wiedzę i ogromne poczucie humoru już nieraz jego cienty dowcip rozbawiał mnie i znajomych do łez , powodzenia i dużo zdrowia Panu życzę

 4. Avatar

  obywatel

  25 stycznia 2020 godzina 00:26

  JLL jak zwykle nie owija w bawełnę. W sprawie burmistrza Kolawinskiego ma 100% racji. Wywiad zapowiada się interesującoo.

 5. Avatar

  uczeń

  25 stycznia 2020 godzina 07:02

  Następny w kolejce do wywiadu to chyba wójt Gminy Bochnia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra