- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Drzewo przy ul. Wiśnickiej spadło na samochód. Czy pozostałe drzewa też są zagrożeniem?

- REKLAMA -

W niedzielę wskutek intensywnych opadów deszczu rosnące przy drodze drzewo spadło na przejeżdżający samochód. Kierowcy nic się nie stało. – To cud mówią mieszkańcy ulicy Wiśnickiej i pytają odpowiednie służby, czy pozostałe drzewa są bezpieczne.

W niedzielę tuż przed godziną 16 na jadącego ulicą Wiśnicką fiata punto spadło drzewo.

Uszkodziło ono tył pojazdu, ale także bramę zlokalizowaną po drugiej strony drogi – mówi w rozmowie z portalem Bochnia z Bliska st.kpt Artur Sroka, rzecznik prasowy KP PSP w Bochni.

Kierowca fiata może mówić o szczęściu. To cud, że w tym przypadku nie doszło do tragedii. Jeszcze w niedzielę, dwie godziny po tym zdarzeniu, mieszkańcy ulicy Wiśnickiej zaalarmowali KP PSP w Bochni, bo ich zdaniem kolejne drzewa stwarzały zagrożenie. Na miejscu zjawili się strażacy i przycięli pochylone gałęzie. Po dwóch dniach znów pojawił się problem. Tym razem jeden z mieszkańców ul. Wiśnickiej zadzwonił do Redakcji Portalu Bochnia z Bliska.

Zwyczajnie boimy się, że dojedzie do nieszczęścia. Może sprawą powinien zająć się samorząd Bochni. Przecież miasto ma odpowiednie służby, które troszczą się o miejską zieleń – podkreśla mieszkaniec Bochni.

Nasz reporter był na miejscu, sfotografował pochylone drzewa, dziś sprawę przekazaliśmy do UM w Bochni.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Bochniak_08

  12 czerwca 2024 godzina 17:21

  To drzewo prawie nie miało korzeni – wszystkie prawie zgnite, więc pisanie o intensywnych opadach deszczu jako przyczynie, to wprowadzanie w błąd. Proszę zaktualizować artykuł.

 2. Avatar

  Anonim

  13 czerwca 2024 godzina 13:27

  W tym dniu akurat nawet wiatru nie było ,więc zwalanie winy na pogodę jest nie na miejscu . Drzewa nie tylko przy ul. Wiśnickiej wiszą nad drogą ,ul strzelecka podjazd pod Pogwizdów to samo,tylko patrzeć jak któreś spadnie na drogę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra