- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Czuć zbliżający się finał Dni Bochni, będzie zmiana organizacji ruchu

Fot. Małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

Scena już stoi, trwa montaż oświetlenia, rozstawione są ogródki piwne. Na bocheńskim Rynku czuć już atmosferę zbliżającego się święta. Przez ten weekend  naprawdę, sporo będzie się  tu działo…

W tym roku organizatorzy Dni Bochni zdecydowali się na inne, niż zwykle ustawienie sceny.

– Wynika to z faktu, że nie dostaliśmy zgody na zamknięcie ulicy Kazimierza Wielkiego. Ma to związek z pracami prowadzonymi na KN2, dlatego też zdecydowaliśmy  się na  ustawienie sceny po przeciwnej stronie Rynku – wyjaśnia Anna Kocot-Maciuszek, dyrektor MDK.

Podczas finału Dni Bochni nieprzejezdna będzie zachodnia pierzeja Rynku (przy Wiejskim Domu Handlowym i Delikatesach Społem) zarówno w sobotę jak i niedzielę (16-17 czerwca) od godz. 17 do 24

Od 6 rano w sobotę  do porannych godzin w poniedziałek zamknięta będzie wschodnia pierzeja Rynku (przy postoju taksówek).

Zamknięcie zachodniej pierzei Rynku (przy Wiejskim Domu Handlowym i Delikatesach Społemowskich) w sobotę i niedzielę 16 i 17 czerwca od godz. 17 do 24 spowoduje także nieprzejezdność w tym czasie: ul. Wolnica, pl. św. Kingi (od strony dzwonnicy), ul. Szewskiej i zachodniej pierzei Rynku (przy Arkadach).

Taka organizacja ruchu wymaga przeniesienia postoju taksówek na ul. Dominikańską, w związku z czym począwszy od 6 rano w sobotę  do 6 rano w poniedziałek  będzie obowiązywał na niej zakaz zatrzymywania się i postoju, z którego wyłączone są tylko taksówki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra