- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Chcesz, aby w Bochni powstało laboratorium nauki i zabawy? Zagłosuj na BO Małopolski!

- REKLAMA -

Tylko trzy kroki wystarczą, by zagłosować na projekt, dzięki któremu dzieci z Bochni i Powiatu bocheńskiego mają szansę wygrać w Budżecie Obywatelskim Małopolski 2019 laboratorium.
Łącząc naukę z zabawą możemy wywołać uśmiech na twarzach wielu z nich.

Co trzeba zrobić:
1. wchodzisz na stronę głosowania
https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
2. wypełniasz 4 pola
3. głosujesz na TAR 12 Laboratorium nauki i zabawy

Projekt Laboratorium nauki i zabawy w Bochni w kontekście szans i zagrożeń cywilizacyjnych zakłada organizację jednodniowej imprezy naukowej w Bochni, popularyzującej wiedzę na temat funkcjonowania i modyfikowania otaczającej przestrzeni.

Celem jest organizacja wydarzenia naukowego – pokazy/warsztaty/laboratorium/wykład, podczas których przedstawiciele środowisk naukowych w sposób przystępny dla szerokiego grona odbiorców, w tym mieszkańców terenów chronionych (parków krajobrazowych, obszarów chronionego krajobrazu), przekażą swą wiedzę i zaprezentują możliwości dotyczące zaspokojenia potrzeb społecznych, przy wydajniejszej gospodarce zasobami oraz zmniejszeniu ilości generowanych odpadów.

Realizacja projektu ma za zadanie poszerzenie świadomości dotyczącej czystego środowiska naturalnego, w tym na terenach chronionych leżących w powiecie bocheńskim i tym samym lepszego życia dla wielu mieszkańców powiatu bocheńskiego.

Zajęcia praktyczne i teoretyczne ilustrujące powiązania pomiędzy współczesną chemią a szansami i zagrożeniami pojawiającymi się w bezpośrednim otoczeniu, pozwolą uzmysłowić uczestnikom skalę problemu i wskazać szanse oraz sposoby radzenia sobie z w/w problemami.

 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra