Bochnia. Były emocje! Wisła Kraków pokonała BKS 5:2 – DUŻO ZDJĘĆ

Dużym zainteresowaniem cieszył się mecz charytatywny rozegrany wczoraj  na boisku przy Parkowej. Wisła Kraków  pokonała BKS 5:2. Nie wynik był jednak najważniejszy. Impreza była pretekstem do zorganizowania pomocy jednemu z piłkarzy BKS. Młody zawodnik w wyniku kontuzji na boisku  przeszedł poważną operację.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Bramkę dla Wisły  strzelił Paweł Brożek, dla BKS Daniel Bukowiec. W drugiej połowie na boisko wyszli zawodnicy z pierwszego składu. W efekcie Wisła Strzeliła jeszcze cztery bramki, BKS jedną w wykonaniu Pawła Szota.

Bramki dla „Białej Gwiazdy”  w drugiej połowie zdobyli  Kamil Wojtkowski, Zdeněk Ondrášek, Rafał Boguski i Matej Palčič.

Najlepszym piłkarzem spotkania był Kamil Wojtkowski, który do strzelonej bramki dopisał też aż trzy asysty – podawał bowiem przy golach Brożka, Ondráška i Boguskiego.